Top 10 Containers For Kitchen – Zestawy pojemników

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Viwares

#ad

Bez BPA, praktyczne pudełko do przechowywania wszystkich produktów, do przechowywania mąki, zestaw 12 pojemników na zapasy, Viwares Pojemniki na zapasy z pokrywką, cukru i musli, hermetyczne

#ad
Viwares #ad - Pojemniki na żywność to idealne rozwiązanie do stylowego przechowywania makaronu, cukru, mąki i wielu innych. W 100% nadaje się do mycia w zmywarce: wolisz mieć wszystko łatwiejsze? my też! nasze pudełka do przechowywania żywności nadają się w całości do lodówki i mycia w zmywarce i bez pokrywki nadają się nawet do kuchenki mikrofalowej! Wysokiej jakości materiały: nasze pojemniki do przechowywania z pokrywką sprawią Ci radość przez wiele lat.

Przezroczysty materiał wolny od bpa w nowoczesnym kolorze antracytowym zapewnia dobrą widoczność wewnątrz, dzięki czemu zawsze masz widoczność. Wiele produktów spożywczych po otwarciu szybko traci swój aromat. Dzięki konstrukcji pojemniki z pokrywką można łatwo ustawić jeden na drugim. Zapobiegają temu nasze bezpieczne i hermetycznie zamknięte pojemniki kuchenne do przechowywania zapewniające długotrwałą świeżość.

Pudełka do przechowywania wszystkich produktów spożywczych z pokrywką. Długotrwała świeżość: dzięki naszemu praktycznemu zestawowi organizerów do żywności. Oszczędność miejsca do układania w stos: 4 duże, 4 średnie i 4 małe hermetyczne pojemniki na zapasy. Porządek w kuchni: dzięki naszemu sprytnemu zestawowi pojemników na zapasy zapewnisz sobie idealnie zorganizowaną kuchnię.
MarkaViwares #ad
ProducentAdem Metan #ad
Wysokość9.65
Długość3.94
Waga3.02
Szerokość3.94
Numer części12er Set Eckig Anthrazit
Model12er Set Eckig Anthrazit

2. Vtopmart

#ad

Hermetyczne, mąkę, zestaw 24, cukier itp, pojemnik na musli i pojemniki na żywność, z tworzywa sztucznego, 24 etykiet na zboża, Vtopmart Zestaw pojemników na zapasy

#ad
Vtopmart #ad - Oszczędność miejsca: pojemniki do przechowywania żywności z możliwością układania w stos zostały profesjonalnie zaprojektowane i ulepszone, aby zminimalizować miejsce. Na pierwszy rzut oka można szybko zobaczyć, co znajduje się w środku. Wielofunkcyjne pojemniki do przechowywania spiżarni: pudełka na musli nadają się nie tylko idealnie do przechowywania płatków śniadaniowych, suchej karmy, owsa, ryżu, fasoli, makaronu, kawy, ale również do przechowywania różnych rodzajów wypieków, makaronu i cukru, spaghetti, płatków kukurydzianych, cheerio, orzechów, zdrowej naturalnej karmy, a nawet wszystkiego innego, mąki, przekąsek, co masz może być konieczne przechowywanie.

Pojemniki kuchenne do przechowywania 24-częściowy zestaw: vtopmart 24 sztuki hermetycznych pojemników do przechowywania żywności, 12 małych pojemników 1, 8 litra. Dzięki 24 etykietom tablicowym wielokrotnego użytku i 1 białym markerom możesz zorganizować swoją kuchnię i spiżarnię jak nigdy dotąd, 6 mini pojemników 0, 4 litra, 6 średnich pojemników 2 litry, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie przechowywania.

Dzięki temu można zorganizować kuchnię i stworzyć miejsce w spiżarni, dzięki czemu kuchnia i spiżarnia pozostaną uporządkowane. Materiały bezpieczne dla żywności: korpus pojemnika na zboża jest wystarczająco wytrzymały i trwały, aby należeć do długotrwałego użytkowania. Bez problemu zmieszczą się w lodówce, zamrażarce lub szafce. Dzięki temu twoje musli pozostaną super świeże i suche i zawsze możesz spróbować chrupiących i pysznych musli bez obaw o to, że zboża staną się miękkie i wpływają na smak. Utrzymuj żywność suchą i świeżą: 4 boczne pokrywki pudełka na musli z silikonową uszczelką zapewniają, że powietrze lub woda nie przedostają się do środka.
MarkaVtopmart #ad
ProducentVtopmart #ad
Wysokość8.15
Długość3.31
Waga8.22
Szerokość3.11
Numer częściSVM02034
ModelEU-SVM02034

3. Amazon Basics

#ad

Z pokrywką, AmazonBasics, Szklany pojemnik na żywność, 10-częściowy zestaw

#ad
Amazon Basics #ad - Bez bpa, bezpiecznie zamykana pokrywka z tworzywa sztucznego z pierścieniem silikonowym zapewnia szczelne zamknięcie. Szklane dno i pokrywka z tworzywa sztucznego: można używać w piekarniku, zamrażarce, kuchence mikrofalowej, zmywarce i zamrażarce.

10-częściowy zestaw szklanych pojemników na żywność z pasującymi pokrywkami; rozmiary i kształty w zestawie: prostokątny pojemnik: 379 ml 2, okrągły pojemnik: 710 ml 1 308 ml 2, 852 ml 2, 1845 ml 1, kwadratowy pojemnik: 420 ml 1, 946 ml 1. Nadaje się do mycia w zmywarce górna podstawa. Pojemniki ze szkła borokrzemowego są nieporowate, odporne na plamy i zapachy, odporne na korozję i łatwe do czyszczenia.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość9
Długość20.5
Waga11.59
Szerokość9.89
Numer częściHS0300
ModelHS0300

4. GoMaihe

#ad

Ryżu, hermetyczne pojemniki z tworzywa sztucznego, musli, GoMaihe Pojemniki na zapasy, mąki i karmy dla zwierząt domowych, wielokrotnego, zestaw 8 sztuk, z pokrywką, słoiki do przechowywania makaronu

#ad
GoMaihe #ad - Wymiary pojemników na zapasy wynoszą 2, 8 l, 4 x 1, 2 l x 2, 15 x 10 x 9 cm. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Jeśli uważasz, że dzisiejsza inwestycja nie jest warta grosza, zwrócimy pełną kwotę i możesz przechowywać pudełko do przechowywania z pokrywką. Pudełko do przechowywania w kuchni może być używane zdrowo i bezpiecznie.

Zestaw 8 pojemników na zapasy – ten produkt zawiera 8 pojemników kuchennych 2, 2 x 1, 8 l x 2, 4 l x 2, 0, 8 l x 2. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – pojemniki na zapasy zostały profesjonalnie zaprojektowane i ulepszone, lodówkach i innych miejscach, w których chcesz je postawić, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsce do przechowywania. W ciągu 24 godzin udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Wielofunkcyjne zastosowanie – każdy pojemnik na zapasy jest wyposażony w silikonowy pasek uszczelniający i cztery zamki pomiarowe, aby zapewnić, że woda i powietrze nie przedostają się do środka, musli, ryżu, aby zapewnić świeżość i zdrowie składników w kuchni i sprawić, mące, kawie, że dozownik zboża będzie bardzo suchy.2

24 etykiety bonusowe wielokrotnego użytku oznaczają przechowywaną żywność, 1, 4 cala L, 6 x 15 x 10 cm 0, 12 x 12 x 10 x 10 cm 2 l, 8 l, 1 długopis i 4 miarki. Wysokiej jakości materiały – pojemniki na zapasy wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością, nie zawierają BPA i zatwierdzone przez FDA, nie zawierają szkodliwych substancji. Może być przechowywany w makaronie, karmie dla zwierząt domowych. Pudełko do przechowywania można bez problemu umieścić w szafkach, a słoiki na zapasy są łatwe do czyszczenia.
MarkaGoMaihe #ad
ProducentMaihe #ad
Numer częściMH0222
ModelC2

5. Skroam

#ad

Müsli Schüttdose & Frischhaltedosen, Zucker Schwarz, Luftdichte Küchen Vorratsbehälter, Skroam Vorratsdosen Set of 24, BPA-frei, Mehl, 40 Etiketten für Getreide

#ad
Skroam #ad - Diese behälter sind zudem dank des modularen designs stapelbar Sie sparen eine Menge Platz in Ihrer Speisekammer, Gefrierschrank oder Schränken für eine bessere Organisation in der Küche. Sie können schnell auf einen Blick sehen, was darin ist. Bpa-frei - dank strenger qualitätskontrollen ist unsere aufbewahrungsbox Küche für Lebensmittel und Flüssigkeiten jeglicher Art geeignet.

Finden sie diese praktischen Vorratsdosen mit Deckel für Ihre Küche, um effizienter und organisierter zu kochen und zu backen. Vorratsdosen 24 stück set -das set enthält 6 extragroße vorratsbehälter 2, 4 Liter und 6 kleine Behälter 0, 8 liter, 6 große Behälter 2, 6 mittlere behälter 1, 0 Liter, 8 Liter. Mit diesen etiketten können Sie die Art der Lebensmittel, das Verfallsdatum und die Garzeit kennzeichnen. Mit 20 wiederverwendbaren Tafeletiketten und 1 weißen Markierungsstift.

Durchsichtig und stapelbar - die durchsichtigen vorratsdosen sind robust genug für eine lange Nutzungsdauer. Ideal kÜchen organizer - das vorratsdosen set enthält 1 weißen marker und 20 wiederverwendbare Etiketten. 4-seitige verschlussdeckel - jeder vorratsbehälter verfügt über ein luftdichtes 4-seitiges Verschlusssystem, das zu einer wasserdichten und luftdichten Versiegelung führt, damit Ihr Müsli super frisch bleibt. Somit eignen sie sich als Gefrierbox-Set, Mahlzeitenbox, für mealprepboxen. Jede aufbewahrungsbox ist BPA-frei.
MarkaSkroam #ad
ProducentSkroam #ad
Wysokość17.13
Długość12.2
Waga10.82
Szerokość7.48
ModelSXB-SNG0037 US

6. GoMaihe

#ad

Płatki kukurydziane, 2 l, z pokrywką, pojemnik na musli, organizer kuchenny, zestaw 16 sztuk, ziarna kawy, mąkę, GoMaihe Pojemniki na zapasy, hermetyczne pojemniki na zapasy z tworzywa sztucznego, 1,4

#ad
GoMaihe #ad - W ciągu 24 godzin udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Można przechowywać w makaronie, kawie, ziarnach kawy, ryżu, mące, aby zapewnić świeżość i zdrowie składników w kuchni i sprawić, musli, dużych karmach dla zwierząt domowych. Pudełko do przechowywania w kuchni może być używane zdrowo i bezpiecznie.

Wymiary słoików do przechowywania wynoszą 2 l, 4 l, 4 l x 8; 0, 20 x 15 x 10 cm 1, 8, 5 x 15 x 10 x 10 cm. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – pojemniki na zapasy zostały profesjonalnie zaprojektowane i ulepszone, w których chcesz je postawić, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsce do przechowywania. Wysokiej jakości materiały – pojemniki na zapasy wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością, nie zawierają BPA i zatwierdzone przez FDA, nie zawierają szkodliwych substancji. Pudełko do przechowywania można bez problemu umieścić w szafkach, i można je układać w stos, szufladach i innych miejscach, lodówkach, aby pomóc w rozwiązaniu problemów z przechowywaniem.

Jeśli uważasz, że dzisiejsza inwestycja nie jest warta grosza, zwrócimy pełną kwotę i możesz przechowywać pudełko do przechowywania z pokrywką. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Inwestycje bez ryzyka – nasze pudełko do przechowywania z pokrywką i serwisem z pewnością przyciągnie Twoje ulubione. Zestaw 16 pojemników na zapasy – ten produkt zawiera 16 pojemników do przechowywania 2 l x 4; 1, 15 x 15 x 10 x 10 cm 0, 8 l x 4. Również zbiornik jest bardzo łatwy do czyszczenia.
MarkaGoMaihe #ad
ProducentMaihe #ad
Wysokość4.7
Długość11.8
Waga6.26
Szerokość3
Numer częściMH0259
ModelMH0259

7. Skroam

#ad

Set of 16, Skroam Vorratsdosen mit Deckel, Küchen Organizer für Cornflakes Müsli Mehl, Luftdicht Vorratsbehälter Aufbewahrungsbox, BPA frei, Vorratsbehälter mit Etiketten

#ad
Skroam #ad - Jede aufbewahrungsbox ist BPA-frei. Sie können schnell auf einen Blick sehen, was darin ist. Ideal kÜchen organizer - das vorratsdosen set enthält 1 weißen marker und 20 wiederverwendbare Etiketten. Bpa-frei - dank strenger qualitätskontrollen ist unsere aufbewahrungsbox Küche für Lebensmittel und Flüssigkeiten jeglicher Art geeignet.

Mit 20 wiederverwendbaren Tafeletiketten und 1 weißen Markierungsstift. Somit eignen sie sich als Gefrierbox-Set, Mahlzeitenbox, für mealprepboxen. Orratsdosen 16 stück set -das set enthält 4 große behälter 2, 4 liter und 4 kleine Behälter 0, 8 mittlere behälter 1, 0 Liter, 8 Liter. Diese behälter sind zudem dank des modularen designs stapelbar Sie sparen eine Menge Platz in Ihrer Speisekammer, Gefrierschrank oder Schränken für eine bessere Organisation in der Küche. Finden sie diese praktischen Vorratsdosen mit Deckel für Ihre Küche, um effizienter und organisierter zu kochen und zu backen.

4-seitige verschlussdeckel - jeder vorratsbehälter verfügt über ein luftdichtes 4-seitiges Verschlusssystem, das zu einer wasserdichten und luftdichten Versiegelung führt, damit Ihr Müsli super frisch bleibt. Durchsichtig und stapelbar - die durchsichtigen vorratsdosen sind robust genug für eine lange Nutzungsdauer. Mit diesen etiketten können Sie die Art der Lebensmittel, das Verfallsdatum und die Garzeit kennzeichnen. Achtung: unser container-paket hat 16 kartons, die zusammenhalten und wenn man sie auseinandernimmt, sieht man drei verschiedene größen.
MarkaSkroam #ad
ProducentSkroam #ad
Wysokość8.1
Długość4.3
Waga6.46
Szerokość3.2
Model1

8. Vtopmart

#ad

Pudełko do przechowywania i organizacja, lodówki,, zestaw 6 sztuk, organizer do przechowywania w stos, Vtopmart Organizer do lodówki, lodówki, szafek kuchennych bez BPA, idealny do kuchni, do kuchni

#ad
Vtopmart #ad - Te organizery z możliwością układania w stos pomogą Ci efektywnie zorganizować spiżarnię i maksymalnie wykorzystać miejsce. Możesz przechowywać i organizować wszystkie swoje przedmioty w salonie, pokojach, szafkach lub szufladach, spiżarni, półkach. Korzystne cenowo opakowanie: wykorzystaj całkowicie miejsce na lodówkę.

Przechowywanie jest łatwiejsze. Ułatwienie przechowywania: organizer do lodówki vtopmart to dobry pomocnik w czyszczeniu lodówki i oszczędzaniu miejsca. Wbudowany uchwyt: ten organizer na lodówkę jest łatwy do przenoszenia. Wymiary: 25, 2 x 7, owoców, 6 cm. Te ekologiczne pojemniki uporządkują Twoją lodówkę, lodówkę i spiżarnię. Można go używać w każdym pomieszczeniu w domu. Przezroczyste i można układać w stos: dzięki przezroczystej konstrukcji można wyraźnie zobaczyć, co umieściłeś, oszczędzając czas na szukanie.

Idealnie nadaje się do przechowywania napojów, jogurtu, żywności dla niemowląt, opakowań żywności, 4 x 15, konserw, warzyw, przypraw itp. Dzięki poręcznym uchwytom bocznym i przezroczystym pokrowcom można łatwo wyciągnąć pojemniki, a następnie wybrać to, co chcesz, bez konieczności szukania w nich wszystkich rzeczy. Ten zestaw jest dostarczany z 6 pojemnikami tego samego rozmiaru. Trwały i wszechstronny: wykonany z wytrzymałego materiału polietylenowego, biurach, nie zawiera BPA.
MarkaVtopmart #ad
ProducentVtopmart #ad
Wysokość2.99
Długość10
Waga0.26
Szerokość5.98

9. uandu

#ad

Hermetyczne, pojemnik na zapasy, bez BPA, organizer, pudełko na herbatę, przechowywanie i organizacja, uandu Pojemniki na zapasy z pokrywką, organizer kuchenny, zestaw 12 pojemników do przechowywania

#ad
uandu #ad - Dzięki naszemu wyjątkowemu wzornictwu ułatwiliśmy Ci pracę. Ten produkt zapewnia porządek w Twojej kuchni. Przezroczyste słoiki z pokrywką lub słoiki na zapasy szklane z pokrywką. Z przezroczystym tworzywem sztucznym, na pierwszy rzut oka zobaczysz dokładnie to, nadaje się do mycia w zmywarce i używania w kuchence mikrofal.

Idealna pomoc jako organizer do szuflad kuchennych, organizer kuchenny – organizer kuchenny – organizer do szafki kuchennej – kuchnia – gospodarstwo domowe w uandu. W przypadku problemów z hermetycznymi pojemnikami do przechowywania prosimy o kontakt. Idealny hermetyczny pojemnik, nadają się do kontaktu z żywnością oraz do stosowania w kuchence mikrofalowej i zamrażarce. Idealny jako organizer na herbatę, puszki na herbatę lub pojemniki na przyprawy – hermetyczne pojemniki na zapasy, hermetyczne pudełko do przechowywania. Praktyczny pomocnik domowy, nie zawierają BPA, pojemnik na zapasy, przechowywanie żywności, nietłukące, odporne na mole.

Nie rezygnuj z jakości: zestawy pojemników na zapasy wykonane z najlepszego materiału, puszki z pokrywką, akcesoria do mieszkania. Wyprodukowano z najwyższej jakości surowców. Nietłukące się jak pojemniki na zapasy z pokrywkami, wszystkie łatwe w obsłudze. Nadaje się również jako pudełko na pieczywo, pojemniki na żywność z pokrywką, pudełko do przechowywania żywności to idealne akcesorium kuchenne do każdego domu. Nasz pojemnik do przechowywania nie zawiera BPA, odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego.
Markauandu #ad
Producentuandu #ad
Wysokość12.6
Długość9.06
Waga3.13
Szerokość8.66

10. Chef's Path

#ad

Chef's Path Pojemniki na zapasy z pokrywką – zestaw 14 dużych pojemników z tworzywa sztucznego – pojemniki na musli bez BPA – hermetyczne pojemniki na żywność i organizer kuchenny do przechowywania

#ad
Chef's Path #ad - Organizery kuchenne są wyposażone w uszczelkę silikonową oraz 4-stronny mechanizm zamykania, aby przechowywać musli, makaron, mąkę i hermetyczne przechowywanie. Gwarancja zwrotu pieniędzy - jeśli nie jesteś zadowolony z przechowywania kuchni, skontaktuj się z nami! Zwrócimy Ci pełną cenę zakupu lub wyślemy bezpłatną wymianę.

Dołączone akcesoria: nasz zestaw do przechowywania i organizacji żywności jest dostarczany z markerem kredowym, 8 etykietami i kilkoma miarkami, dzięki czemu nasze pojemniki będą odpowiednio zorganizować kuchnię. Zachowaj świeżość i trwałość żywności dzięki puszkom chef's path z pokrywką. Wydajne i estetyczne: eleganckie wzornictwo tego pudełka do przechowywania z pokrywką nie tylko pomaga w organizacji, ale także nadaje spiżarni lub kuchni schludny, czysty i estetyczny wygląd.

Idealny do organizacji kuchni: zestaw zawiera 2 bardzo duże pojemniki na zapasy 2, 4 litra i 4 małe pojemniki 0, 4 średnie pojemniki 1, 8 l, 0 l, 4 duże pojemniki 2, 8 litra do przechowywania organizera kuchennego z pojemnikami z pokrywką. W ten sposób dziękujemy! .
MarkaChef's Path #ad
ProducentChef's Path #ad
Wysokość3.15
Długość1.57
Waga4.41
Szerokość2.36
Numer częściCP01
Model14 Pack - Black