Top 10 Gewürzregal mit Gläsern – Stojaki na przyprawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Deco haus

#ad

Deco haus® Regał na przyprawy ze słoiczkami – słoiki na przyprawy z regałem – regał na przyprawy ścienny, prostokątny – metalowy regał na przyprawy, stojak na przyprawy z 24 pojemnikami na przyprawy

#ad
Deco haus #ad - Wprowadź porządek w kuchni – ten zestaw zawiera regał kuchenny, pędzel, lejek, marker kredowy, 24 szklanki, dwa rozsypywacze, podkładki samoprzylepne, 48 etykiet, haczyki i materiały mocujące.

Dużo miejsca na przyprawy – pożądana przyprawa nigdy nie jest pod ręką? Dzięki temu trzypoziomowemu regałowi ściennemu przechowywanie przypraw staje się dziecinnie proste. Rama jest stabilna i nie chwieje się. Praktyczny i prosty – ten zestaw zawiera inne praktyczne narzędzia, które utrzymują blat roboczy w czystości. Możesz oznaczyć słoiki nadrukowanymi etykietami lub opisać puste etykiety markerem.

Do różnorodnych kuchni – nasz regał na puszki jest wytrzymały i trwały. Użyj lejka do napełniania słoików i szczotki, aby je wyczyścić. Dzięki podkładkom samoprzylepnym można również uniknąć zarysowań na blacie roboczym. Bezpośrednio – ten regał do przechowywania jest dostarczany w stanie zmontowanym.
MarkaDeco haus #ad
ProducentDeco haus #ad
Wysokość9.84
Długość15.35
Waga10.71
Szerokość4.33
Model24 Set Chrom

2. comforder

#ad

Na 24 słoiki – 29 x 6 x 6 cm – organizer na przyprawy wraz z materiałem montażowym do klejenia lub wiercenia – czarny, z metalu, 4 x wiszący regał na przyprawy, comforder Regał ścienny na przyprawy

#ad
comforder #ad - Bez pojemnika na przyprawy – wykorzystaj organizer ścienny w kuchni do własnych pojemników na przyprawy lub kup odpowiedni zestaw słoików na przyprawy firmy comforder dla uporządkowanego i jednolitego wyglądu.

Nareszcie porządek w kuchni – pokonaj chaos i gotuj bardziej efektywnie! Koniec z posypkami do przypraw, które wypadają z szafki kuchennej i zyskaj przegląd zapasów przypraw. Stylowe przechowywanie przypraw – dozownik przypraw, który zbiera kurz w szufladzie, szafie lub na kredensie to nie twoja sprawa? Elegancki, czarny zestaw uchwytów na przyprawy rzuca szlachetne przyprawy w odpowiednim świetle i przy tym wygląda naprawdę dobrze!.

Zakres dostawy – 4 x regał na przyprawy do szafki lub ściany stal nierdzewna, 8 x duże śruby wiercenie opcjonalnie, 8 x małe śruby, 8 x samoprzylepne uchwyty bez wiercenia, wymiary: 29 x 6 x 6 cm. Zrób to swoje! jeden na drugim lub obok siebie? ty decydujesz! Regały na przyprawy dopasowują się do Twojego stylu i można je bez kompromisów zintegrować z Twoją kuchnią.
Markacomforder #ad
ProducentComforder #ad
Waga1.9
Numer częściA10124DE
ModelA10124DE

3. FSXEU

#ad

FSXEU Regał na przyprawy i słoiki, słoiki na przyprawy z regałem, 1 lejek + pisak + śruby do zawieszenia, organizery na przyprawy, 24 słoiki – 144 naklejki

#ad
FSXEU #ad - Regał na przyprawy z zestawem do przypraw: oszczędzający miejsce 3-poziomowy regał na przyprawy, puste butelki na przyprawy ze szkła z pokrywkami, 24 kwadratowe, wstępnie zadrukowane, wodoodporne etykiety na butelki z przyprawami do szybkiego odnajdywania i składany lejek silikonowy, do przelewania przypraw.

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: wytrzymała podstawa i lekko zakrzywiony uchwyt na butelki z przyprawami sprawiają, szersza podstawa, że nie wypadną lub nie wypadają, a antypoślizgowe nóżki chronią stół lub szuflady przed zarysowaniem. Uporządkuj swoje blaty kuchenne: organizer na przyprawy pasuje do większości pomieszczeń. 100% satysfakcji po zakupie: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, aby znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie w ciągu 24 godzin. Dołożymy wszelkich starań, trwałych i praktycznych regałów na przyprawy.

Można go postawić na szafie lub blacie stołu lub powiesić bezpośrednio na ścianie, aby utrzymać porządek w blacie roboczym, grabie i regałach i optymalnie wykorzystać przestrzeń. Przezroczyste szkło jest wykonane z wysokiej jakości, bezołowiowego i trwałego szkła, dzięki czemu możesz dobrze zobaczyć przyprawy. Wypełnić łatwych tert! Stabilna, trójkątna konstrukcja i nachylona konstrukcja zwiększają stabilność i ułatwiają wkładanie lub wyjmowanie butelek z przyprawami. Wygięte półki zapewniają wyraźny widok na różne butelki z przyprawami.
MarkaFSXEU #ad
ProducentFSXEU #ad
Wysokość9.84
Długość4.33
Waga8.82
Szerokość15.55

4. Vtopmart

#ad

Schrank, Vtopmart 4-stöckiges Gewürzregal Stehend, Gewürz-Organizer für Küchen, Arbeitsplatte, Schrank, 28 Leere Gewürzgläser mit Gestell und 432 Gewürzetiketten, Speisekammer

#ad
Vtopmart #ad - Jeder glas mit luftdichtem Verschluss sorgt dafür, die 13, dass die Gewürze frisch bleiben. Robust und langlebig: das material besteht aus hochwertigem eisen, sodass sie es lange verwenden können. Und 28 gewürzgläser, 3" b x 9, 7" B x 4, 1 "H. Darüber hinaus hat es eine gute tragfähigkeit, ist nicht leicht zu verformen und leicht zu reinigen, bitte sofort trocken wischen, um Rost zu vermeiden.

Sie können immer noch sehen, schnappen Sie sich einfach das Richtige auf einmal. Bitte beachten sie: die deckel der gläser sind leicht zu rosten Wenn sie nass werden, wodurch der Rahmen wasserdicht und rostfrei ist. Gewürzhalter mit geneigtem design: wir sind sicher, was sie wollen, was es im gewürzregal enthält, dass sie es schon satt haben, selbst wenn es an einer hohen Stelle steht. Mehrere szenarien: es kann auf der küchenarbeitsplatte, in tiefen schubladen und in Schränken platziert werden. Es ist keine Übertreibung zu sagen, 4 "l x 4, dass dieses gewürzregal das Leben verändert! Küchen-gewürzregale mit großem fassungsvermögen: beinhaltet 1 satz gewürz-organizer mit 4 ebenen, jedes 4 oz, misst 1, 8 "H messen.

Sparen sie platz und halten sie ihre küche aufgeräumt: dieses clevere gewürzregal hilft Ihnen, Gewürze zu organisieren und eine Menge Platz auf Ihrer kleinen Küchentheke zu sparen. Und jetzt macht ein Gewürz-Organizer mit geneigtem Design die Sache einfacher. Ein komplettes gewürz-organizer-set erfüllt alle ihre anforderungen: jedes paket enthält 1 Set aus 4-stöckigen Gewürzregalen, 28 quadratischen leeren Gewürzdosen aus Glas, 432 Gewürzetiketten, 1 Trichter, 2 Haken und bietet Ihnen einen Gewürzregal-Organizer für den Schrank.
MarkaVtopmart #ad
ProducentVtopmart #ad
Wysokość9.8
Długość4.3
Waga1
Szerokość13.4
Numer częściSVM09001

5. Deco haus

#ad

Deco haus® Stojak na przyprawy stojący i ścienny z puszkami na przyprawy i etykietami – organizer na przyprawy – stojak na przyprawy – wiszący system regałów na przyprawy – przechowywanie przypraw –

#ad
Deco haus #ad - Wprowadź porządek w kuchni – ten zestaw zawiera regał kuchenny, dwa rozsypywacze, marker kredowy, 24 szklanki, lejek, podkładki samoprzylepne, 48 etykiet, pędzel, haczyki i materiały mocujące.

Praktyczny i prosty – ten zestaw zawiera inne praktyczne narzędzia, które utrzymują blat roboczy w czystości. Do różnorodnych kuchni – nasz regał na puszki jest wytrzymały i trwały. Dzięki podkładkom samoprzylepnym można również uniknąć zarysowań na blacie roboczym. Możesz oznaczyć słoiki nadrukowanymi etykietami lub opisać puste etykiety markerem.

Użyj lejka do napełniania słoików i szczotki, aby je wyczyścić. Rama jest stabilna i nie chwieje się. Bezpośrednio – ten regał do przechowywania jest dostarczany w stanie zmontowanym. Dużo miejsca na przyprawy – pożądana przyprawa nigdy nie jest pod ręką? Dzięki temu trzypoziomowemu regałowi ściennemu przechowywanie przypraw staje się dziecinnie proste.
MarkaDeco haus #ad
ProducentMortred #ad
Wysokość1
Długość1
Waga9.92
Szerokość1
Numer częściBlack
ModelBlack

6. LXUDN

#ad

Organizer na przyprawy, z wkładem do posypywania, prostokątne, z etykietami, szklane pojemniki na przyprawy, LXUDN Słoiki na przyprawy, zestaw 12 pojemników na przyprawy 120 ml

#ad
LXUDN #ad - Niezależnie od tego, grillowania lub eksperymentowania z nowymi przepisami – wszechstronność tego zestawu wzbogaci Twoje umiejętności gotowania i pomoże Ci mieć przyprawy zawsze pod ręką. Wykwintne wzornictwo szklane: nasz zestaw słoików na przyprawy zachwyca połączeniem wysokiej jakości szkła i eleganckiego wzornictwa.

Różnorodne możliwości zastosowania: dzięki naszemu zestawowi słoików na przyprawy będziesz doskonale wyposażony, pieczenia, czy podczas gotowania, aby przenieść swoje kulinarne kreacje na wyższy poziom. Otrzymasz 2 czarne okrągłe i 2 białe okrągłe naklejki, czarny długopis, opisywanie, biały pisak i praktyczny lejek. Wszechstronne akcesoria zapewniające optymalną funkcjonalność: nasz zestaw zawiera 12 słoików na przyprawy oraz szeroki wybór akcesoriów. Doskonała świeżość i aromat: aluminiowe pokrywki naszych słoików na przyprawy zapewniają niezawodne uszczelnienie. Jednocześnie są wytrzymałe i trwałe, ale również wysoką funkcjonalność.

Dzięki tym akcesoriom przechowywanie, 12 normalnych sitek, 10 sitek wielofunkcyjnych, 2 czarne kwadratowe i 2 białe kwadratowe naklejki, posypywanie i dozowanie przypraw staje się dziecinnie proste. Przejrzysta przejrzystość słoika pozwala na rozpoznanie kolorów i tekstur przypraw na pierwszy rzut oka i nadaje Twojej kuchni odrobinę wyrafinowania. Każdy słoik jest starannie wykonany, aby nadać Twoim przyprawom idealną oprawkę. Połączenie elegancji i funkcjonalności: nasz zestaw słoików na przyprawy oferuje nie tylko stylowe wzornictwo, że wyglądają dobrze w każdej kuchni.
MarkaLXUDN #ad
ProducentDD #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer częściDD-202
ModelDD-202

7. BAKHK

#ad

Nadaje się do szafek, 1 biała kreda, 1 lejek silikonowy, stojący, blatów kuchennych, 30 sitek 120 etykiet, BAKHK Regał na przyprawy z słoiczkami na przyprawy, z 25 pojemnikami na przyprawy, 1 pędzel

#ad
BAKHK #ad - Wymiary regału na przyprawy – 28, 5 x 38, 6 cm, 5 x 11, 5 cm. Regał na przyprawy: nasz regał na przyprawy jest wykonany z żelaza, można go postawić na stole i jest bardzo stabilny. Otwarta konstrukcja, bardzo łatwa do czyszczenia. Szerokie zastosowanie: niestandardowy regał na przyprawy z kwadratowymi pojemnikami na przyprawy nadaje się do blatów kuchennych i szafek oraz zapewnia łatwe rozwiązanie do przechowywania różnych przypraw i przypraw.

W górnej części regału na przyprawy znajdują się dwa haczyki do zawieszenia szczotek do naczyń, lejków, ręczników i innych akcesoriów kuchennych. Etykiety: 60 pustych, okrągłych wodoodpornych naklejek i biały marker kredowy do pisania oraz 60 wstępnie zadrukowanymi naklejkami na zwykłe etykiety na przyprawy. Jego możliwości przechowywania przyczyniają się do czystości i piękna Twojej kuchni.

Informacje o rozmiarze: wielkość słoików na przyprawy – pojemność: 4 oz, wysokość: 10, średnica dna: 4, 5 cm. Konstrukcja kratki regału na przyprawy jest bezpieczna i wentylowana i może pomieścić do 6 butelek na przyprawy. Zestaw zawiera: 1 żelazny regał na przyprawy, 120 wodoodpornych etykiet, 1 składany lejek silikonowy, 25 pustych kwadratowych słoików na przyprawy ze szkła.30 sitek, 1 szczotka do czyszczenia i 1 marker kredowy.
MarkaBAKHK #ad
ProducentBAKHK #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Waga10.65
Szerokość3.94

8. ecooe

#ad

Ecooe Bambusowy regał na przyprawy, z 27 słoiczkami na przyprawy i etykiety, stojak na przyprawy do szafki kuchennej i powierzchni roboczej, ze stali nierdzewnej 304

#ad
ecooe #ad - Stabilny i trwały - naturalny materiał bambusowy o stabilnej strukturze i dużej trwałości, przyjazny dla środowiska i piękny. Otwory na butelki 2 w 1 do przypraw o różnej grubościszklane butelki na przyprawy są wyposażone w sitka 2 w 1, nadają się do wylewania przypraw o różnej grubości; aluminiowe nasadki o dobrym uszczelnieniu, trudne do złamania i nie rdzewieją.

Praktyczne przechowywanie - 27 butelek na przyprawy 120 ml, aby zaspokoić potrzeby przechowywania różnych rodzajów przypraw. Nie stosowano żadnych substancji niebezpiecznych dla zdrowia; szkła zapewniają dobry efekt odprowadzania powietrza i nie pękają ani nie rdzewieją. Bardzo wygodne przechowywanie i użytkowanie.

I zajmuje mało miejsca. Etykiety na nakrętkach butelek mogą pomóc w łatwym rozróżnieniu różnych przypraw. Materiały premium nie zawiera bpa - ten regał na przyprawy został wykonany z naturalnego bambusa, a pokrywki słoików na przyprawy są wykonane ze stali nierdzewnej 304. Regał można umieścić w szafie, szufladzie, blacie roboczym itd. Oszczędność miejsca - regał utrzymuje rzeczy w czystości i porządku.
Markaecooe #ad
Producentecooe #ad
Wysokość10.03
Długość10.04
Waga12.94
Szerokość3.74
Numer częściSRTZ27-Y
ModelSRTZ27-Y

9. Relaxdays

#ad

Wysokość 34,5 cm, stal nierdzewna, obracana o 360°, pojemniki na przyprawy do posypywania, srebrna, Relaxdays Karuzela na przyprawy z 20 słoiczkami na przyprawy

#ad
Relaxdays #ad - Podstawy: stojak na przyprawy łącznie wys. Rednica: 4 mm. 9, 5 x 4, 5 x 19, 5 cm. Do posypywania: słoiki na przyprawy są wyposażone w wkładki do posypywania – otwory o wymiarach ok.

Nowoczesne wzornictwo: nieskomplikowany wygląd metalowego regału na przyprawy pasuje do wielu urządzeń kuchennych. Przechowywanie przypraw: karuzela z 20 słoiczkami zapewnia dużo miejsca na przyprawy nie wchodzi w zakres dostawy. X śr. Ok. X śr. Ok. Obracany: dzięki obrotowemu obrotowemu stojakowi na przyprawy można całkowicie obrócić – wszystkie puszki są pod ręką. 34, 5 cm – wymiary każdej szklanej solniczki wys.
MarkaRelaxdays #ad
ProducentRelaxdays #ad
Wysokość13.58
Długość7.68
Waga5.95
Szerokość7.68
Numer części10026458
Model10026458

10. URFORESTIC

#ad

URFORESTIC 100% Massivholz Gewürzregal, mit 24 Klarglasgläsern von 120 ml und 315 vorgedruckte Etiketten über Gewürzarten Vollständig zusammengebaut. Natur

#ad
URFORESTIC #ad - Keine äußere schraubenlöcher, keine Heftklammern, Nägel oder Kleber. 315 vorgedruckte etiketten: mit gut lesbarer schwarzer Schrift. Alle von Holzschraubenkonstruktionen. Die glasflasche enthält aluminium-Metallkappen für eine luftdichte Abdichtung und BPA-freie Snap-on-Shaker-Kappen.

Keine montage erforderlich, einfach aus der Verpackung nehmen und in Ihre Küche stellen. 24 grosse glasglÄser: 120 ml - die standardgröße von penzeys, spice house und anderen gewürzfachgeschäften. Wasserdicht mit mattierter Oberfläche. Seidenartige oberflÄche: unser gewürzregal ist vollständig mattiert und fühlt sich glatt an. Alle ecken und Kanten wurden vollständig abgerundet und mattiert. Im vergleich zu den meisten anderen gewürzregalen, 5 cm mit einer Öffnung von 3, 5 cm x 4, sind unsere klassische quadratische Designflaschen 10, die 85 oder 100 ml Gläser verwenden, 2 cm.

Hergestellt aus natürlichem holz, sehr robust und zum luftreinigen, lindert Ihre Müdigkeit und wirkt sich positiv auf Ihre Gesundheit aus. Gewürze ist nicht enthalten. Dies decken die gängigsten Gewürze und viele exotische Gewürze ab. Asmessungen: 41 x 33 x 12 cm.
MarkaURFORESTIC #ad
ProducentURFORESTIC #ad
Wysokość4.13
Długość1.77
Waga4
Szerokość1.77
Numer części43397-53942
Model43397-53942