Top 10 Insektenschutz Schiebetür – Siatki na drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. yotache

#ad

Yotache Moskitiera na drzwi balkonowe z magnesem, 100 x 205 cm, otwierana prawo/lewa, czarna, samoprzylepna, ochrona przed owadami

#ad
yotache #ad - Wysokiej jakości materiał z włókna szklanego nie jest łatwy do rozciągnięcia i rozerwania, wytrzymuje długie okresy słońca i wiatru i ma dłuższą żywotność niż zwykły materiał poliestrowy. Zaleca się, rolkę zapięcia na rzepy, aby kupujący nadmuchali taśmę klejącą suszarką do włosów, a następnie ją przykleić. Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek problemów! Uniwersalny otwór z lewej i prawej strony – te zupełnie nowe drzwi z uniwersalnym otworem na lewą i prawą stronę można przymocować z obu stron taśmą na rzep, dzięki czemu zasłona z siatki może być swobodnie włączana w zależności od pozycji klamki; Twoja widoczność jest nieograniczona i wygodna dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dzięki prostej instalacji dołączonej taśmy na rzep można ją łatwo i szybko zamontować lub zdemontować w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi lub wiercenia. 100% satysfakcji – moskitiera na drzwi balkonowe to odpowiedni komfort inwestycji w twoim domu. Jesteśmy dumni z naszych drzwi z siatki magnetycznej i jesteśmy przekonani, że pokochasz jakość i komfort. Atwy montaż – magnetyczne drzwi na ekran zawierają ekran magnetyczny z włókna szklanego, opakowanie pinezek i instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Krawędzie są dobrze zszyte, a rozmiar oczek jest odpowiedni, ale także świeże powietrze i światło słoneczne dostać się do Twojego domu bez wpływu na widoczność na zewnątrz. Grubsza nić na cały szew; 6 igieł na cal, węższe i pozornie trwalsze niż większość innych moskitier, a etykieta z logo jest dodawana jako poduszka, że drzwi moskitiery dobrze trzymają się i zatrzasną się automatycznie. Ciężkie drzwi z moskitierą – magnetyczny parasol na drzwi jest wykonany z pogrubionego materiału z włókna szklanego 18 x 16, dzięki czemu można nie tylko dobrze zapobiegać komarom, jest bardzo gęsty, trwały i ma dobrą przepuszczalność.
Markayotache #ad
Producentyotache #ad
Wysokość80.71
Długość0
Waga1.63
Szerokość39.37

2. Risareyi

#ad

Bez wiercenia, na lato, wzmocniona ochrona przed owadami na drzwi balkonowe, do drzwi wejściowych, tarasowych, Risareyi Moskitiera z włókna szklanego, szer. x, z taśmą klejącą, ochrona przed komarami

#ad
Risareyi #ad - Z akcesoriami – Łatwy montaż bez wiercenia, można ją stosować na gładkich i płaskich powierzchniach drzwi aluminiowe, z wyjątkiem białych ścian, montaż trwa zaledwie kilka minut bez użycia specjalnych narzędzi. Całkowicie obszyta. Ponadto wiatroszczelna konstrukcja, które działają dobrze i zamykają się natychmiast po przejściu, ochrona przed muchami drzwi balkonowych ma 1 parę prętów grawitacyjnych na spodzie.

Moskitiera na drzwi balkonowe może powstrzymać owady przed wejściem, rozerwanie i starzenie, wpuszczać świeże powietrze i cieszyć się przyjemnym latem. W zestawie z taśmą klejącą o wysokiej lepkości, zapięcie na rzepy w pełnej ramie, gwoździ do bezpiecznego zawieszenia, drzwi drewniane, drzwi szklane itp. Drzwi z płytek, mocowania taśmy na nierównej drewnianej ramie. Nie uszkodzi to futryny drzwi ani ścian.

Reinforced – wzmocniona górna taśma na rzep, gdy nie jest używana. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów dotyczących ochrony przed owadami, napisz do nas przez Amazon, w nadziei, a my rozwiążemy wszystko dla Ciebie. Ekskluzywne wykonanie, górna taśma na rzep rozszerza się z 2 cm do 4 cm, unikaj uszkodzeń, co zapewnia większą stabilność, brak uszkodzeń futryny drzwi, można również łatwo zdjąć moskitierę w dół, ścierania lub deformacji. Ponadto nasze drzwi balkonowe są regulowane.
MarkaRisareyi #ad
ProducentRisareyi #ad
Wysokość86.61
Długość0.39
Waga1.1
Szerokość35.43
Numer części90x220cm
ModelFit Door 34"x84"

3. HONGTAISHENG

#ad

Na taras, zasłona magnetyczna, zasłona na drzwi wejściowe, bez wiercenia, 76 x 215 cm, ochrona przed owadami, odporna na zarysowania, ochrona przed komarami, ochrona przed owadami, Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe, drzwi do piwnicy

#ad
HONGTAISHENG #ad - Przyjazna dla dzieci i zwierząt domowychta wytrzymała moskitiera wytrzymuje pazury kotka lub psa, a mimo to jest wystarczająco lekka, aby zwierzęta domowe i dzieci mogły samodzielnie przechodzić. Proszę wybrać zasłonę, która jest większa i najbliższa do tego rozmiaru.

Magnetyczne samozamykające sięta zasłona na drzwi ma 36 magnesów, które zamykają się automatycznie i bezgłośnie po przejściu. Wszystko wchodzi w zakres dostawy. Atwa instalacjado instalacji nie jest wymagane. Na krawędzi zasłony na drzwi przyszyte jest zapięcie na rzepy. Gęsta siatka chroni przed komarami i robakami i jednocześnie wpuszcza świeże powietrze. Proszę zmierzyć wewnętrzną ramę drzwi, wymiary wybranej przez Ciebie zasłony drzwiowej wynoszą co najmniej szerokość + 4 cm, wysokość + 4 cm.

Rozmiar drzwi - naszych zasłon na drzwi nie można przycinać. Wytrzymuje co najmniej 50 000 normalnych zastosowań i będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat. Wysoka jakośćta zasłona na drzwi jest wykonana z mocnej tkaniny z włókna szklanego z 36 magnesami, które są szyte maszynowo na środku zasłony. Dzięki dołączonej taśmie na rzep i instrukcji montażu może nie być dostępna w języku polskim można go zamocować w czasie krótszym niż dwie minuty.
MarkaHONGTAISHENG #ad
ProducentHONGTAISHENG #ad
Wysokość84.65
Długość0.2
Waga1.5
Szerokość29.92

4. RTOTS

#ad

Bez wiercenia, 285 x 230 cm, tarasowe, Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe, do salonu, automatyczne zamykanie, magnetyczna moskitiera na drzwi, czarna, na drzwi balkonowe

#ad
RTOTS #ad - Wystarczy przymocować go do futryny drzwi za pomocą dołączonej taśmy na rzep. Wymiary drzwi na ekran to szerokość x wysokość. Rtots ️ - wszystko, co robimy, kręci się wokół prostego celu: zapewnienie komfortu i wygody w Twoim mieszkaniu. Ciesz się zdrowym, mocna siatka skutecznie blokuje owady i trujące krople do pomieszczenia, dzięki czemu więcej światła słonecznego i świeżego powietrza.

Nawet dzieci i zwierzęta domowe mogą się swobodnie poruszać, które umożliwiają szybkie otwieranie i automatyczne ciche zamykanie. W porównaniu z normalną roletą i zasłoną, chroni przed chorobami infekcyjnymi i ukąszeniami komarów. Z instrukcją instalacji w języku niemieckim. Nawet jeśli twoja ręka jest pełna rzeczy, bez konieczności otwierania lub zamykania drzwi. Może być stosowany do drzwi zewnętrznych, drzwi kuchennych, drzwi balkonowych, sypialni, dziedzińców, garaży, tarasowych i różnych francuskich drzwi, pokoju dziecięcego, drzwi wejściowych, a nawet drzwi przesuwnych, gabinetu itd.

Ciesz się świeżym powietrzem i dużą ilością światła. Z filmami o produkcie do wyboru rozmiarów i dziecinnie łatwy montaż. Nie są potrzebne żadne narzędzia. Drzwi bez użycia rąk – w moskitierze znajdują się silne magnesy, łatwo jest przejść przez drzwi ekranowe i zamyka się automatycznie i bezproblemowo.
MarkaRTOTS #ad
ProducentRTOTS #ad
Wysokość3.15
Długość17.72
Waga1.76
Szerokość11.81
Numer częściFly Insect Screen Door23021531
ModelFly Insect Screen Door23021531

5. LuCkyNa

#ad

80 x 230 cm, Magnetyczna moskitiera na drzwi, zasłona przeciw owadom, bez użycia rąk, do drzwi balkonowych/piwnicy/drzwi tarasowych, szara, łatwy montaż na klej, A

#ad
LuCkyNa #ad - Można go używać przez długi czas, o minimalnej konstrukcji bez pionowych pasków i z wyjątkowo wytrzymałymi krawędziami szytymi maszynowo, wygodne i przyjemne lato. Sprawdź przykłady pomiarów na filmach wideo i poniżej. Informacje o produkcie. Dzięki zapięciom magnetycznym urządzenie jest zaprojektowane tak, aby dzieci i zwierzęta domowe mogły bez problemu przejść przez moskitierę.

Po przejściu przez kratkę ochronną magnesy zaczynają się samoczynnie chwytać. Siatka na muchy bez wiercenia dla pojedynczych drzwi może służyć jako alternatywa dla stałych drzwi moskitierowych, tylnych, tarasu, balkonu, w tym przednich, a nawet okien. Idealna zasłona magnetyczna przeciw owadom przyjmuje powiększoną konstrukcję klamry magnetycznej. Adsorpcja magnetyczna: w letnie noce chętnie zostawiam otwarte drzwi balkonowe i trochę przewietrze mieszkanie. Dodatkowa siła grawitacji na spodzie zapobiega nadmuchaniu zasłony przez wiatr. Moskitiera na drzwi wytrzymała i oddychająca: w przeciwieństwie do tanich moskitiery luckyna siatka jest bardzo cienka, magnetyczna moskitiera na drzwi jest wykonana z gęsto tkanego materiału, bardzo odporna na rozerwanie i wytrzymała.

Zasłona przeciw owadom z możliwością dostosowania usługi: proszę podać nam żądany rozmiar i kolor, werandy, wewnętrznych lub zewnętrznych, bramy szklanej lub garażowej pod tym samym rozmiarem, tarasu, a my dopasujemy rozmiar i kolor do Twoich potrzeb. Atwa instalacja: ponieważ szybki i łatwy montaż moskitiery na drzwi tarasowych jest ważny, nasze są dostarczane ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia, wszystko jest gotowe w zaledwie 3 krokach. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo z haczykiem: dzięki tej konstrukcji moskitiery utrzymują się w stanie otwartym, gdy świętujesz imprezę i ludzie muszą przejść przez drzwi, psom i dzieciom łatwo wchodzić i wychodzić.
MarkaLuCkyNa #ad
ProducentLuCkyNa #ad
Wysokość1.57
Długość12.6
Waga1.21
Szerokość11.02
Numer części1093958087352
Modelfly screen door curtain

6. Apalus

#ad

łatwy montaż klejowy bez wiercenia, nie można go skrócić, drzwi do piwnicy i drzwi tarasowych, zasłona magnetyczna jest idealna do drzwi balkonowych, Siatka przeciw owadom z magnesem Apalus 90x210 cm

#ad
Apalus #ad - Przyjazne użytkowanie dla zwierząt domowych. Prosimy zwrócić uwagę na to, że moskitiera jest bardzo dobrej jakości, boki są prawidłowo obszyte i siatka nie kurczy się. W razie konieczności uzyskania specjalnego rozmiaru, zalecamy obszycie boków przez specjalistę.

-. Moskitierę mocuje się bardzo prosto za pomocą mocnych zapięć na rzepy, na futrynie drzwi. Dodatkowe pineski wchodzą w zakres dostawy i wystarczą na długoletnie użytkowanie. W kilka minut można zamontować i zdjąć łatwo i szybko bez konieczności użycia narzędzi.

Wymiary 90 x 210 cm, do drzwi o maksymalnym rozmiarze 86 x 208 cm. Siatka wykonana jest z poliestru i jest produktem wysokiej jakości, wytrzymałym na obciążenia. Mocna siatka zatrzymuje owady na zewnątrz i wpuszcza świeże powietrze do pomieszczenia. Idealna do drzwi balkonowych. 16 wszytych magnesów zapewnia dobre szczelne przyleganie moskitiery.
MarkaApalus #ad
ProducentApalus #ad
Wysokość9.84
Długość12.99
Waga1.21
Szerokość1.38
Numer częściBF003
ModelBF003

7. Apalus

#ad

Bezpieczna dla kocich pazurów, 100 x 210 cm, taśma na rzep o, mocniejsze magnesy, magnetyczna ochrona przed owadami na drzwi balkonowe, Apalus VP moskitiera na drzwi, 2 x trwalsza niż klasyk Apalus

#ad
Apalus #ad - Dzięki drzwiom moskitiery niezawodnie ochronisz się przed nieproszonymi gośćmi. Można przyciąć bardzo szeroką taśmę na rzep 3, 8 cm – poszerzenie taśmy na rzep od 2 cm do 3, 8 cm do górnej części moskitiery VP na żądaną szerokość. Dzięki temu magnesy utrzymują moskitierę na drzwi bezpiecznie i zapewniają jeszcze łatwiejsze zamykanie moskitiery.

Z instrukcją instalacji w języku niemieckim. Z filmami o wyborze rozmiarów i dziecinnie łatwym montażem na drzwiach wejściowych, drzwiach wejściowych, drzwiach przesuwnych, drzwiach bocznych, drzwiach wejściowych, drzwiach skrzydłowych, drzwiach tarasowych i drzwiach do piwnicy. Materiał vp jest 2 x trwalszy niż normalna tkanina poliestrowa i wytrzymuje nawet zmieniające się warunki pogodowe i dłużej wytrzymuje bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Boki zasłony są podwójnie zszyte, odporne na rozerwanie i wykonane z wytrzymałego i wytrzymałego materiału VP.

Przezroczysta ochrona przed owadami przepuszcza powietrze i pozwala cieszyć się latem również na sofie. Jeszcze mocniejsze magnesy niż w przypadku klasyków apalusa – 14 bardzo długich magnesów, które zostały wkomponowane w paski magnetyczne, są dwa razy mocniejsze niż w przypadku klasycznej moskitiery magnetycznej Apalus na drzwi. Dodatkowa taśma na rzep o szerokości 3, 8 cm w górnej części drzwi zapewnia jeszcze bardziej stabilne trzymanie moskitiery VP. Idealnie nadaje się dla kotów.
MarkaApalus #ad
ProducentApalus #ad
Wysokość82.68
Długość0.39
Waga2.34
Szerokość39.37
Numer częściBF004
ModelBF004

8. Cinkee

#ad

110 x 220 cm, Pogrubiona moskitiera na drzwi balkonowe, czarna, łatwy montaż na klej, do piwnicy i tarasu, bez wiercenia

#ad
Cinkee #ad - Szybki i łatwy montaż za pomocą taśmy na rzep wchodzi w zakres dostawy. Może być używana przez długi czas i nie jest łatwa do rozerwania. Wysoka jakość i długa żywotnośćdelikatna siatka wykonana z wysokiej jakości poliestru umożliwia cyrkulację powietrza.

Siła magnetyczna jest lepsza. Zamyka się pewnie i automatycznie wyposażony w 7 par pasków magnetycznych. Utrzymanie świeżego powietrza - w gorące letnie dni ulepszona mocna siatka zatrzymuje muchy, pszczoły, komary na zewnątrz i wpuszcza świeże powietrze, koty i psy. Poliestrowa moskitiera jest najwyższej jakości i bardzo wytrzymała. Jest zdejmowana, przenośna i nadająca się do prania.

Gdy nadejdzie zima, można ją zdjąć i przechowywać na następny rok. Wydajesz te same pieniądze, ale możesz kupić najnowsze i zaktualizowane produkty. Atwa instalacjamoskitiera na drzwi jest bardzo łatwa w instalacji. Obie zasłony zamykają się automatycznie i bez przerw. Wymiary: 110 x 220 cm. Moskitiera na drzwi - ulepszyliśmy normalne moskitiery na drzwi. Siatka jest gęstsza.
MarkaCinkee #ad
ProducentCinkee #ad
Wysokość5.12
Długość5.91
Waga2.09
Szerokość5.91
Numer częściCinkee

9. yotache

#ad

Ochrona przed owadami, bez wiercenia, 150 x 210 cm, kolor czarny, Yotache Moskitiera na drzwi balkonowe, automatyczne zamykanie

#ad
yotache #ad - Wiatroszczelna klamra – magnetyczna ochrona przed komarami dodaje zarówno na środku, jak i na spodzie zasłony drzwiowej wiatroszczelną blokadę na rzep, dzięki któremu drzwi ekranu dobrze trzymają się i automatycznie zatrzaskują i zapobiegają zdmuchnięciu przez silny wiatr. Konstrukcja odporna na rozerwanie – moskitiera w górnej środkowej części jest podwójnie szyta, a etykieta z logo, aby zapobiec rozerwaniu się moskitiery w górnej części środka.

Ze względu na problemy z procesem normalne jest, że rozmiar moskitiery ma błąd 1 cm. Zaleca się, aby kupujący nadmuchali zapięcie na rzepy suszarką do włosów, po podgrzaniu lepkość staje się lepsza. Wartościowe opakowanie – magnetyczna moskitiera na drzwi zawiera parasol magnetyczny z włókna szklanego, rolkę zapięcia na rzepy, opakowanie pinezek i instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Stabilna i trwała – zasłona na drzwi z osłoną magnetyczną jest owinięta z czterech stron pogrubionym paskiem, który jest bardziej stabilny niż inne materiały i nie pęka.

Cały szew ma grubszą nić; 6 ściegów na cal, co jest węższe niż większość innych moskitier. Ciężka kratka chroniąca przed owadami – magnetyczny parasol na drzwi jest wykonany z pogrubionego materiału z włókna szklanego 18 x 16 mesh, jest bardzo gęsty, trwały i ma dobrą przepuszczalność. W porównaniu z normalną roletą i zasłoną, ta moskitiera na drzwi przepuszcza powietrze i przepuszcza powietrze na magnes i przepuszcza więcej światła słonecznego. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć rozmiar drzwi i zamówić rozmiar, wybrać rozmiar, który pasuje do Twoich drzwi.
Markayotache #ad
Producentyotache #ad
Waga1.87

10. Fillis

#ad

Z włókna szklanego, drzwi, do salonu, zasłona magnetyczna na balkon, ochrona przed owadami na drzwi balkonowe, 100 x 220 cm, sypialni, boczne otwieranie, Fillis Magnetyczna moskitiera na drzwi

#ad
Fillis #ad - Atwy montaż: bez narzędzi, bez wiercenia. Delikatna siatka umożliwia cyrkulację powietrza, a irytujące owady pozostaną na zewnątrz. Ulepszona wersja: krawędzie moskitiery są szersze obszyte. Zasłona przeciw owadom idealnie nadaje się do montażu na balkonie, kuchni, salonie, sypialni, pokoju dziecięcym i piwnicy.

Dzięki szerszemu zapięciu na rzepy jest mocniejsza i bardziej klejąca. Odporna na zarysowania, rozerwanie i trwała. Szerokie zastosowanie: montaż naszych zasłon na drzwi zapewnia dobrą widoczność i dobrą oddychalność. Moskitierę na drzwi balkonowe można łatwo i szybko założyć lub zdjąć za pomocą dostarczonego paska na rzepy. Klamra nie wymaga użycia rąk, zamykają się bez przerwy, a zasłona na drzwi może zostać trwale otwarta. Spód moskitiery jest wyposażony w bloki nośne, aby zwiększyć siłę skierowaną w dół i poprawić odporność na wiatr.

Do futryn drzwi z drewna wchodzą dodatkowe pinezki. Jakość premium: ta magnetyczna moskitiera na drzwi jest wykonana z wysokiej jakości materiału z włókna szklanego. Więcej magnesów, większa siła magnetyczna. Silne magnesy nie odpadają, zamykają się automatycznie i nie generują nadmiernego hałasu podczas zamykania. Przyjazny dla zwierząt domowych i dzieci: pasuje do otwierania drzwi lewych lub prawych.
MarkaFillis #ad
ProducentFillis #ad
Wysokość86.61
Długość1.57
Waga2.36
Szerokość39.37