Top 10 Kakteen Und Sukkulentenerde – Ziemia ogrodowa

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Seramis

#ad

Seramis Granulat do roślin do wszystkich roślin pokojowych, zamiennik ziemi do magazynowania wody i składników odżywczych, specjalny substrat do kaktusów i sukulentów, 7 l – granulat gliniany do roślin

#ad
Seramis #ad - Granulat magazynujący wodę jest przyjazny dla alergików. Produkt 1: idealna ochrona roślin – zamiennik ziemi do roślin zapobiega atakom szkodników, np. Dzięki granulatowi roślinnemu uzyskuje się lepsze działanie drenażowe. Przez komary. Produkt 2: idealna ochrona roślin – podłoże kaktusów zapobiega atakom szkodników.

Produkt 1: optymalne właściwości – małe, drobne granulki w substratze kulturowym są wykonane w 100% z gliny. Jako zamiennik ziemi do roślin zapewnia optymalne odprowadzanie powietrza i wody, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci i gniciu korzeni. Produkt 1: idealne zaopatrzenie w składniki odżywcze – granulat magazynujący wodę zapewnia optymalne dostarczanie tlenu i zapewnia mocne, naturalnie piękne rośliny kwitnące i zielone o zdrowych korzeniach.

Ten granulat gliniany do roślin jest przyjazny dla alergików. Produkt 2: zakres dostawy i wskazówka – specjalny substrat seramis do kaktusów i sukulentów w woreczku o pojemności 7 l, w kolorze glinianym. Dzięki temu podłoże kulturowe tworzy optymalne warunki wzrostu. Nr art. 730895. Produkt 1: wskazówka i zakres dostawy – granulat seramis do roślin pokojowych w dużym woreczku o pojemności 30 l, w kolorze glinianym. Dzięki temu granulat roślinny wspomaga wzrost i trwałość rośliny.
MarkaSeramis #ad

2. Seramis

#ad

Do użytku wewnątrz i na zewnątrz, zamiennik ziemi palmowej do magazynowania wody i składników odżywczych, Seramis Specjalny substrat do palm, 7 l – granulat gliniany do roślin

#ad
Seramis #ad - Zakres dostawy i wskazówka – specjalny substrat seramis do palm w woreczku o pojemności 7 l, w kolorze glinianym. Seramis oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości rozwiązań pielęgnacyjnych i odżywczych, które są specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb różnych kwiatów i roślin.

Idealne zaopatrzenie w składniki odżywcze – granulat roślinny do palm magazynuje wodę i substancje odżywcze, takie jak potas, wapń lub magnez. Dzięki lawie zwiększa się efekt drenażu i stabilność. Krzemiany w podłożu roślinnym mają lekko izolujące działanie i utrzymują rośliny doniczkowe dłużej w cieple na balkonie lub tarasie.

Idealna ochrona roślin – granulat z gliny palmowej zapobiega atakom szkodników. Ten granulat gliniany do roślin jest przyjazny dla alergików. Nr art. 731359. Optymalne właściwości – substrat kulturowy do palm tworzy najlepsze warunki do budowy komórek i wzrostu komórek dzięki mieszance granulatu roślinnego Seramis z lawą oraz minerałem krzemianowym.
MarkaSeramis #ad
ProducentSeramis #ad
Wysokość15.35
Długość7.87
Waga8.71
Szerokość3.94
Numer części731359
Model731359

3. HanseGrand

#ad

Materiał drenażowy, substrat hydroponiczny, w woreczku, HanseGrand Granulat gliniany, 1 x 20 l, skrzynki na rośliny

#ad
HanseGrand #ad - Zakres dostawy: worek granulatu do roślin doniczkowych, 40 l 2 x 20 l, kolor gliny jest czarno-brązowy, granulat o ziarnistości 8 – 16 mm – różne pojemniki – 20 l, 60 l 3 x 20 l. Napełnianie może odbywać się bezpośrednio w istniejącej lub nowej doniczce, za pomocą granulatu glinianego 1/3, włożyć roślinę razem z balami i następnie napełnić doniczkę granulatem.

Dzięki temu mniej podlewania dzięki ziarnom gliny, które zapewniają dużą pojemność i dzięki temu idealnie nadają się na urlop. Z pewnością łatwa i czysta obsługa. Nasz granulat gliniany zapewnia optymalne zaopatrzenie w tlen i zapobiega gromadzeniu się wody i pleśni. Z pewnością niewiele brudu i pracy! Produkt naturalny, lekki i bezzapachowy.

Granulat zapewnia dozowanie wody i tym samym zrównoważoną gospodarkę wodną i uwalnianie składników odżywczych zgodnie z zapotrzebowaniem roślinnym. Przyjazna dla środowiska alternatywa dla tradycyjnej ziemi do roślin lub ziemi do kwiatów 100% zamiennik: naturalny granulat do roślin z naturalnej gliny do wszystkich roślin doniczkowych, zielonych i kwitnących oraz ziół. Granulat gliniany wspomaga silny wzrost roślin w pomieszczeniach i na balkonie oraz w ogrodzie.
MarkaHanseGrand #ad
ProducentHanseGrand #ad
Waga666.6

4. Seramis

#ad

6 l – granulat gliniany, Seramis Granulat do roślin rabatowych, zamiennik ziemi do przechowywania wody i składników odżywczych, balkonowych i doniczkowych

#ad
Seramis #ad - W ten sposób zamiennik ziemi do kwiatów wspomaga wzrost roślin. Dla dobrego startu granulat balkonowy jest wstępnie nawożony na około 4 tygodnie. Granulat zewnętrzny jest wykonany w 100% z surowej gliny.

Nr art. 734367. Zakres dostawy i wskazówka – granulat do roślin seramis do rabatek, balkonowych i doniczkowych w woreczku 6 l z uchwytem do noszenia, w kolorze gliny. Idealne zaopatrzenie w substancje odżywcze – granulat magazynujący wodę do użytku na zewnątrz zapewnia optymalne dostarczanie tlenu. Seramis oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości rozwiązań pielęgnacyjnych i odżywczych, które są specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb różnych kwiatów i roślin.

Optymalne właściwości – podłoże kulturowe do roślin balkonowych z naturalnej gliny jest idealnym zbiornikiem wody i idealnie nadaje się do mieszania z ziemią do kwiatów lub w 100% czyste. Idealna ochrona roślin – granulat do roślin zapewnia optymalną wentylację korzeni i zapobiega atakom szkodników.
MarkaSeramis #ad
ProducentSeramis #ad
Wysokość14.17
Długość7.87
Waga13.23
Szerokość3.54
Numer części734367
Model734367

5. Seramis

#ad

Zamiennik ziemi do magazynowania wody i składników odżywczych, Seramis Bio granulat do roślin i ziół, 6 l – granulat gliniany do roślin

#ad
Seramis #ad - Seramis oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości rozwiązań pielęgnacyjnych i odżywczych, które są specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb różnych kwiatów i roślin. Idealne zaopatrzenie w składniki odżywcze – granulat magazynujący wodę jest w 100% wegański, jak również naturalny, dostarcza roślinom pokojowym tlen i zapewnia dobrą wentylację korzeni.

Granulat roślinny doskonale nadaje się do biologicznej uprawy ziół. W ten sposób bio glina roślinna może magazynować cenne składniki odżywcze oraz wodę i dostarczać roślinom ziołowym. Idealna ochrona roślin – zamiennik ziemi do kwiatów zapobiega atakom szkodników, np.

Zakres dostawy i wskazówka – seramis bio granulat do roślin i ziół w 100% nadającym się do recyklingu worku o pojemności 6 l. Przez komary. Optymalne właściwości – małe, drobne granulki w substratze kulturowym są wykonane w 100% z gliny. Nr art. 735135. Ten granulat gliniany do roślin jest przyjazny dla alergików.
MarkaSeramis #ad
ProducentWestland Deutschland GmbH #ad
Wysokość14.17
Długość3.54
Waga5.51
Szerokość7.87
Numer części735135
Model735135

6. Seramis

#ad

Seramis specjalne podłoże do storczyków, 7 litrów

#ad
Seramis #ad - Zapewnia optymalną wentylację delikatnych korzeni. Piękne i zdrowe storczyki. Pomaga w zachowaniu doskonale zrównoważonego nawodnienia kwiatów. Zapobiega tworzeniu się zatorów wodnych i gniciu korzeni. Gruby granulat z wysokiej jakości kory piniowej z zawartością mikroelementów.
MarkaSeramis #ad
ProducentSeramis #ad
Wysokość15.35
Długość3.94
Waga2.07
Szerokość7.87
Numer części730086
Model4008429047251

7. Compo

#ad

Wysokiej jakości specjalna ziemia do wszystkich gatunków kaktusów i roślin grubolistnych, 10 l, COMPO Cactea ziemia do kaktusów i sukulentów

#ad
Compo #ad - Idealne, specjalne podłoże z wszystkimi ważnymi składnikami odżywczymi dla roślin. Wysokiej jakości torfy i piasek kwarcowy zapewniają wyjątkowo optymalny rozwój. W celu uzyskania optymalnych warunków wzrostu kaktusów i sukulentów.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość2.56
Długość18.5
Waga5.9
Szerokość11.02
Numer części1123102004
Model11231

8. Compo

#ad

5 l, Wysokiej jakości ziemia do kwiatów COMPO SANA®, uniwersalna ziemia do kwiatów o wyjątkowym składzie zapewniającym optymalny wzrost roślin.

#ad
Compo #ad - Atwa obsługa: łatwe spulchnianie ziemi, napełnienie naczynia ziemią i wkładanie rośliny wraz z kulkami korzeniowymi, wypełnienie ziemią do 1 cm poniżej krawędzi, lekkie dociśnięcie. Zakres dostawy: 1 x 5-litrowy worek compo sana wysokiej jakości ziemia do kwiatów łącznie z 12 tygodniowym zaopatrzeniem w składniki odżywcze, 5, 0 – 6, wartość pH: 5, nr art.

11121. Gotowa do użycia, idealna do wszystkich roślin pokojowych, uniwersalna, wysokiej jakości ziemia do kwiatów wraz z nawożeniem startowym do 12 tygodni, balkonowych i ogrodowych, nie nadaje się do roślin bagiennych, wysiewu i storczyków. Compo gwarancja jakości: surowce dobrane zgodnie z oryginalną recepturą Compo Receptura, przyjemny zapach, ścisła kontrola jakości przez niezależną instytucję badawczą i badawczą Izby Rolniczej LUFA.

Zdrowy i silny wzrost roślin: optymalne zaopatrzenie w składniki odżywcze dzięki dołączonemu nawożeniu startowym, wysokiej jakości składnikom, idealne wchłanianie wody dzięki płatkom perlitu, wzmocnienie wzrostu korzeni dzięki aktywatorowi korzeni AGROSIL.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość1.93
Długość13.39
Waga1.76
Szerokość8.66
Numer części1112102
Model11121

9. Compo

#ad

COMPO Cactea ziemia do kwiatów i kaktusów, 5 l

#ad
Compo #ad - Idealne, specjalne podłoże z wszystkimi ważnymi minerałami. W celu uzyskania optymalnych warunków wzrostu kaktusów i sukulentów. Wysokiej jakości torfy i piasek kwarcowy zapewniają wyjątkowo duży i optymalny rozwój.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość2.36
Długość14.57
Waga4.41
Szerokość9.25
Numer części1122102004
Model11221

10. Compo

#ad

Compo Sana Substrat do kaktusów 5 l

#ad
Compo #ad - Idealny substrat do kaktusów, sukulentów i bogatego kwitnienia. Ph = 5, 5 – 7, 0 . Zawiera agrozyl i piasek kwarcowy przyczyniają się do rozwoju korzeni i wzrostu roślin.
MarkaCompo #ad
ProducentCompo #ad
Wysokość1.97
Długość3.94
Waga7.28
Szerokość1.97
Numer części1122106011
Model1122106011