Top 10 Kärcher Dampfreiniger – Urządzenia do czyszczenia parą

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kärcher

#ad

Kärcher Zestaw okrągłych szczotek do odkurzacza parowego Kärcher wysokiej jakości materiał włosia, 2 kolory i 2.884-280.0 ręczna dysza

#ad
Kärcher #ad - Produkt 1: dwa różne kolory czarny i żółty idealnie nadają się do różnych miejsc zastosowania. Produkt 1: wysokiej jakości materiał włosia umożliwia usuwanie uporczywych zabrudzeń. Produkt 1: nadaje się do myjek parowych Kärcher. Produkt 2: Kärcher. Produkt 2: 2. 884-2800 Produkt 1: obszary zastosowania: fugi, umywalki/zlewozmywaki, narożniki i inne trudno dostępne miejsca, takie jak szczeliny, odpływy w kuchni i łazience, armatury, powierzchnie robocze w kuchni, WC. Produkt 2: oryginalna jakość. Produkt 2: Home Improvement.
MarkaKärcher #ad

2. Kärcher

#ad

Nadają się do prania, wysoka absorpcja brudu, kolor: żółty, Kärcher Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg RM 536 i zestaw rolek z mikrofibry do wszystkich modeli FCs i EWM 2 2 rolki uniwersalne, delikatne czyszczenie na mokro wszystkich twardych podłóg

#ad
Kärcher #ad - Parkiet, olejowanego i woskowanego. Produkt 2: charakteryzuje się wysoką absorpcją brudu, takich jak drewno, zapewnia dokładne rezultaty czyszczenia wszystkich twardych powierzchni, kamień lub płytki. Produkt 2: ze względu na różnicę kolorów mogą być używane do różnych zadań - na przykład jeden wałek w łazience i jeden w kuchni.

Produkt 1: zintegrowana ochrona przed wilgocią zapobiega pęcznieniu podłóg. Produkt 1: zapewnia efekt bez smug, skutecznie usuwa ślady chodzenia. Produkt 2: obszary zastosowania: idealny do stosowania na wszystkich twardych podłogach, laminat, linoleum lub PCW; nadaje się również do parkietu uszczelnionego, kamień, korek, takich jak np.

Przekonuje świeżym zapachem cytryny. Produkt 1: produkt przekonuje prostym zastosowaniem, nie wymaga skomplikowanego płukania. Produkt 1: idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkich twardych podłóg, linoleum i kafelki, takich jak korek, a także do powierzchni kamiennych, PVC, podłóg drewnianych i winylowych. Produkt 2: 100% wysokiej jakości mikrofibra, możliwość prania w pralce w temperaturze do 60°C, nie używać płynu do płukania tkanin.
MarkaKärcher #ad

3. Kärcher

#ad

Kärcher Dysza okienna do myjki parowej Kärcher czyszczenie szkła, otwory wylotowe pary na dyszy, okien i luster, małe wymiary i niewielka waga

#ad
Kärcher #ad - Zakres dostawy: 1 x dysza okienna. Dzięki otworom na dyszy powierzchnia czyszcząca jest równomiernie odparowywana, co optymalnie usuwa brud. Dysza do okien zapewnia wyjątkowo łatwe i dokładne czyszczenie szkła, okien lub luster za pomocą myjki parowej. Obszary zastosowania: do czyszczenia okien i powierzchni szklanych. Dzięki wysokiej jakości ściągaczowi można zdjąć szyby i lustra bez pozostawiania smug.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość5.1
Długość10
Waga0.2
Szerokość1.7
Numer części2.863-025.0
Model2.863-025.0

4. Kärcher

#ad

Kärcher 2.863-159.0 szczotka turbo, czarna i oryginalny zestaw szczotek do fug z 4 szczotkami do czyszczenia parą

#ad
Kärcher #ad - Produkt 1: nadaje się do sc 952, sc 1125, sc 1202, sc 1102, sc 1402 be, sc 1501, sc 1502 be, sc 1402, sc 1701 be, sc 1002, sc 1702, sc 1 501 be, sc 1052, sc1202 be, sc 1701, sc 1201, sc 1201 be, sc 155 02, sc 1122, SC 1702 BE.

Produkt 2: bezproblemowe i wydajne czyszczenie fug za pomocą myjki parowej Kärcher bez użycia środków chemicznych. Produkt 2: praktyczny zestaw szczotek do fug składa się z 4 czarnych włosia fug i idealnie nadaje się do czyszczenia fug płytek. Produkt 2: czyszczenie fug w łazience lub kuchni jest dziecinnie proste. Produkt 2: dzięki idealnie dopasowanemu dopasowaniu do fug włosie wtapia się w fugi z pełną parą i w mgnieniu oka zapewnia gołe fugi płytek.
MarkaKärcher #ad

5. Kärcher

#ad

Otwory wylotowe pary w dyszy, okien i luster, Kärcher Myjka parowa SC 2 Deluxe EasyFix i dysza okienna do myjki parowej Kärcher czyszczenie szkła

#ad
Kärcher #ad - Produkt 1: praktyczny wskaźnik led na urządzeniu: wskaźnik LED świeci na czerwono, urządzenie jeszcze się nagrzewa. Produkt 1: ilość pary można regulować za pomocą 2 stopni. Produkt 2: dzięki otworom wylotowym pary w dyszy powierzchnia czyszcząca jest równomiernie odparowywana, co optymalnie usuwa brud.

Produkt 2: obszary zastosowania: do czyszczenia okien i powierzchni szklanych. Produkt 1: z zestawem do czyszczenia podłóg easyfix: z wygodnym systemem na rzep do łatwego mocowania ściereczki podłogowej z mikrofibry do dyszy podłogowej poprzez proste naciśnięcie – i równie łatwe usuwanie bez kontaktu z zabrudzeniami.

Produkt 2: dysza do okien do wyjątkowo łatwego i dokładnego czyszczenia szkła, okien lub luster za pomocą myjki parowej. Produkt 2: dzięki wysokiej jakości ściągaczowi można ściągnąć szyby szklane i lustra bez smug. W przypadku zieleni urządzenie jest gotowe do pracy. Produkt 1: urządzenie jest wyjątkowo lekkie i kompaktowe.
MarkaKärcher #ad

6. Kärcher

#ad

Myjka parowa Kärcher SC 4 EasyFix

#ad
Kärcher #ad - Cierka do podłogi i pokrowiec do dyszy ręcznej z wysokogatunkowej mikrofibry. Wielofunkcyjne akcesoria. Zdejmowany zbiornik wody umożliwiający ciągłe uzupełnianie. Zestaw do czyszczenia podłóg easyFix, z elastycznym przegubem na dyszy podłogowej i wygodnym mocowaniem na rzep ścierki do podłogi. Wbudowany schowek do przechowywania kabli.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość14.96
Długość9.88
Waga8.93
Szerokość10.75
Numer części1.512-450.0
Model1.512-450.0
GwarancjaDwa lata od daty zakupu.

7. Kärcher

#ad

Myjka parowa Kärcher SC 5 EasyFix

#ad
Kärcher #ad - Funkcja VapoHydro. Cierka do podłogi i pokrowiec do dyszy ręcznej z wysokogatunkowej mikrofibry. Wielofunkcyjne akcesoria. Zestaw do czyszczenia podłóg easyFix, z elastycznym przegubem na dyszy podłogowej i wygodnym mocowaniem na rzep ścierki do podłogi. Zdejmowany zbiornik wody umożliwiający cały czas uzupełnianie.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość13.07
Długość23.11
Waga13.23
Szerokość14.76
Numer części1.512-530.0
Model1.512-530.0

8. Kärcher

#ad

Ciśnienie pary: maks. 3,2 bar, zbiornik: 1 l, moc grzewcza: 1500 W, z zestawem do czyszczenia podłóg, moc powierzchniowa: ok. 75 m², czas nagrzewania: 6,5 min, Kärcher Myjka parowa SC 2 Deluxe EasyFix

#ad
Kärcher #ad - Szybka gotowość do użycia: wskaźnik led na urządzeniu wskazuje stan pracy. Zakres dostawy: w zestawie znajduje się myjka parowa kärcher sc 2 Deluxe EasyFix, dysza punktowa, okrągła szczotka, zestaw do czyszczenia podłogi EasyFix, wąż parowy z pistoletem, dysza ręczna plus perspektywa, woreczek na akcesoria.

Czyszczenie parą bez dodatków chemicznych: odkurzacz parowy sc 2 Deluxe EasyFix usuwa brud i 99, 999% wirusów* i bakterii przy ciśnieniu pary 3, 2 bara skutecznie – bez chemicznych środków czyszczących. Dzięki napełnieniu zbiornika można wyczyścić powierzchnię do 75 m², czy w kuchni, niezależnie od tego, łazience lub w mieszkaniu.

Czyszczenie podłóg: za pomocą zestawu do czyszczenia podłóg EasyFix można bez problemu czyścić różne twarde podłogi w gospodarstwie domowym. Wszechstronne zastosowanie: zintegrowany zbiornik ma pojemność 1 l. Elastyczny przegub na dyszy podłogowej znacznie ułatwia obsługę. Jeśli światło świeci na czerwono, gdy tylko świeci na zielono, nagrzewa się, odkurzacz parowy jest gotowy do użycia.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość12.68
Długość19.49
Waga5.95
Szerokość10.59
Numer części1.513-243.0
Model1.513 248.0
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. Kärcher

#ad

Moc grzewcza: 1600 W, wydajność powierzchniowa: ok. 60 m², z dyszą podłogową, ścierką podłogową, Kärcher Myjka parowa SC 3 Upright EasyFix, czas nagrzewania: 0,5 min., podkładką do, zbiornik: 0,5 l

#ad
Kärcher #ad - Dziecinnie prosta obsługa: za pomocą taśmy led na uchwycie można odczytać status. Gdy tylko świeci się na zielono, odkurzacz parowy jest gotowy do użycia. Głębokie oczyszczanie porów: kärcher sc 3 upright easyfix usuwa do 99, 999% wirusów* i bakterii** twardych podłóg – bez chemicznych środków czyszczących.

3-stopniowa regulacja ilości pary: po upływie zaledwie 30 sekund czasu nagrzewania i wyborze odpowiedniego trybu można wyczyścić drewno, parkiet, laminat, płytki i dywany z idealną ilością pary. Zakres dostawy: w zestawie znajduje się myjka parowa kärcher sC 3 Upright EasyFix z dyszą podłogową EasyFix i ściereczką z mikrofibry, podkładką do dywanów i wkładem odkamieniającym.

Podczas gdy urządzenie się nagrzewa, pulsuje na czerwono. Czyszczenie bez kamienia: inteligentne ustawienie twardości wody zapewnia odkamienianie w zależności od stopnia twardości, aby przedłużyć żywotność odkurzacza parowego.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość46.65
Długość12.36
Waga8.42
Szerokość8.15
Numer części1.513-530.0
Model1.513-530.0

10. Kärcher

#ad

Kärcher Oryginalny zestaw szczotek do fug z 4 szczotkami do czyszczenia parą

#ad
Kärcher #ad - Zestaw szczotek do fug składa się z 4 czarnych włosia do fug. Bezproblemowe i wydajne czyszczenie fug za pomocą myjki parowej Kärcher bez dodatków chemicznych. Dzięki idealnie dopasowanemu dopasowaniu do fug włosie wtapia się w fugi z pełną parą i w mgnieniu oka zapewnia gołe fugi płytek. Czyszczenie fug w łazience lub kuchni jest dziecinnie proste. Praktyczny zestaw szczotek do fug składa się z 4 czarnych włosia fug i idealnie nadaje się do czyszczenia fug płytek.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Waga0.2
Numer części2.863-324.0
Model2.863-324.0