Top 10 Küchenmesser Scharf – Noże do owoców i warzyw

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Victorinox

#ad

Victorinox Swiss Classic 5-częściowy zestaw noży do warzyw, ze szlifem falistym, czarny, nóż do pomidorów, 10 cm

#ad
Victorinox #ad - Dzięki temu można bez problemu przeciąć grube skórki. Dzięki wyjątkowo ostrym ząbkom i zwężającej się środkowej końcówce nóż do warzyw Swiss Classic zacienią wszystkie inne noże w szufladzie. Długość ostrza: 10 cm. Ten nóż jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby wszystkie warzywa zamieniły się w pyszny, pożywny posiłek. Victorinox swiss classic zestaw 5 noży do obierania z bardzo ostrym szlifem. Usuwanie rdzeni i obudów rdzenia nigdy nie było łatwiejsze. Modne kolory, nadają się do mycia w zmywarce.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Waga0
Numer częściDCJ901

2. WÜSTHOF

#ad

Stal, WÜSTHOF nóż

#ad
WÜSTHOF #ad - Potrójnie nitowana rękojeść. Absolutna ostrość i trwałość cięcia. Funkcjonalny, sprawdzony design. Wykute z jednego kawałka stali nierdzewnej, sprawdzona laserowo geometria cięcia. WÜsthof jest oficjalnym dostawcą niemieckiej i japońskiej reprezentacji narodowej kucharzy.
MarkaWÜSTHOF #ad
ProducentWüsthof #ad
Wysokość0.39
Długość10.24
Waga0.17
Szerokość0.98
Numer części4109
Model4109

3. Victorinox

#ad

Bardzo ostre ostrze, Swiss Classic, 8 cm, czarny, Victorinox, wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego, ząbkowane ostrze, profesjonalny nóż do warzyw, stal nierdzewna

#ad
Victorinox #ad - Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, stabilność i dokładność. Szczegóły produktu: długość 189 mm, kolor czarny, waga 20 g, wysokość 11 mm, szerokość 20 mm, artykuł 6.

7633. B, swiss classic nóż do warzyw. Z bardzo ostrym ząbkowanym szlifem i ergonomicznym uchwytem. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, trwały i lekki uchwyt, wytrzymały, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Idealnie nadaje się do krojenia warzyw, owoców i innych produktów spożywczych.

Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Nóż do warzyw swiss classic – nóż do warzyw z bardzo ostrym ostrzem. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Są łatwe do czyszczenia, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.04
Długość7.44
Waga0.06
Szerokość0.08
Numer części6.7633.B
Model67633B

4. Victorinox

#ad

Wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego, stal nierdzewna, Swiss Classic, Victorinox, prosty szlif, profesjonalny zestaw noży do warzyw, bardzo ostre ostrze, żółty, 8 cm

#ad
Victorinox #ad - Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Idealnie nadaje się do krojenia warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją.

Nóż do warzyw swiss classic – nóż do warzyw w modnych kolorach. Z bardzo ostrym, prostym szlifem i ergonomicznym uchwytem. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, stabilność i dokładność. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, trwały i lekki uchwyt, wytrzymały, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Szczegóły produktu: długość 189 mm, szerokość 20 mm, waga 20 g, kolor żółty, artykuł 6.7

7606. L118b, wysokość 11 mm, swiss Classic nóż do warzyw. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Są łatwe do czyszczenia, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.04
Długość7.44
Waga0.06
Szerokość0.08
Numer części6.7606.L118B
Model6.7606.L118B

5. Victorinox

#ad

Victorinox Swiss Classic składany nóż do warzyw, czarny, ząbkowany szlif

#ad
Victorinox #ad - Są łatwe do czyszczenia, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Szczegóły produktu: długość 130 mm, waga 42 g, artykuł 6.

7833. Fb, wysokość 13 mm, szerokość 24 mm, kolor czarny, Swiss Classic składany nóż do warzyw. Swiss classic składany nóż do warzyw – lekki, składany nóż do warzyw. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Kompaktowy, praktyczny i wszechstronny nóż do obierania i rozdrabniania owoców i warzyw. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, trwały i lekki uchwyt, wytrzymały, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni.

Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, stabilność i dokładność. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Ostrze ze stali nierdzewnej można bezpiecznie przechowywać w uchwycie.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.51
Długość5.12
Waga0.09
Szerokość0.94
Numer części6.7833.FB
Model6.7833.FB
GwarancjaNieznany.

6. Victorinox

#ad

Czarny, 0, Nóż do profilowania Swiss Classic od Victorinox

#ad
Victorinox #ad - Wymiary: wysokość: 11 cm, długość ostrza: 6 cm, waga: 19 g. Nadaje się do mycia w zmywarce i wyprodukowano w Szwajcarii. Idealnie nadaje się do dekorowania i ozdabiania owoców i warzyw. Nóż turniejowy z zakrzywionym ostrzem. Z bardzo ostrym szlifem i ergonomicznym uchwytem.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość2
Długość16
Waga0.05
Szerokość3
Numer części6.7503
ModelVIC-6.7503

7. Victorinox

#ad

Stal nierdzewna, zielony, Nóż Victorinox SwissClassic, środkowa

#ad
Victorinox #ad - Do wyszukanych rzeźb, fantazyjnych dekoracji i wyszukanych dekoracji. Wymiary: 18 x 1 x 2 cm. Zestaw 1 sztuk jest idealny do krojenia warzyw, owoców i innych potraw. Wysoka jakość wykonania Wyprodukowano w Szwajcarii, ergonomiczny uchwyt, można myć w zmywarce.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.79
Długość7.09
Waga0.04
Szerokość0.39
Numer części6.7606.L114
Model182261.0
GwarancjaGwarancja producenta.

8. Victorinox

#ad

1 x normalny szlif, 1 x ostrze faliste, ostrze 10 cm, końcówka środkowa, Victorinox Swiss Classic 2-częściowy zestaw noży do warzyw, czarna

#ad
Victorinox #ad - Ten nóż jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby wszystkie warzywa zamieniły się w pyszny, pożywny posiłek. Dzięki wyjątkowo ostrym szlifowi i zwężającej się środkowej końcówce nóż do warzyw Swiss Classic zacienią wszystkie inne noże w szufladzie. Modne kolory, nadają się do mycia w zmywarce. Długość ostrza: 10 cm. Usuwanie rdzeni i obudów rdzenia nigdy nie było łatwiejsze. Victorinox swiss classic zestaw 2 noży do obierania z bardzo ostrym szlifem. Dzięki temu można bez problemu przeciąć grube skórki.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.47
Długość10.71
Waga0
Szerokość3.03
Numer części6.7793.B
Model6.7793.B

9. Victorinox

#ad

Blister, Swiss Classic składany nóż do warzyw, czerwony, szlif

#ad
Victorinox #ad - Szczegóły produktu: długość 130 mm, kolor czerwony, wysokość 13 mm, szerokość 24 mm, waga 42 g, artykuł 6.7801. Fb, swiss classic składany nóż do warzyw. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa.

Ostrze ze stali nierdzewnej można bezpiecznie przechowywać w uchwycie. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, trwały i lekki uchwyt, wytrzymały, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, stabilność i dokładność.

Są łatwe do czyszczenia, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich. Kompaktowy, praktyczny i wszechstronny nóż do obierania i rozdrabniania owoców i warzyw. Swiss classic składany nóż do warzyw – lekki, składany nóż do warzyw. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.51
Długość5.12
Waga0.09
Szerokość0.94
Numer części6.7801.FB
ModelVT 6.7801.FB

10. Victorinox

#ad

Bardzo ostre ostrze, 6.7116.31L92, wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego, 2-częściowy zestaw noży do warzyw z obieraczką, wyprodukowano w Szwajcarii,, Victorinox, jasnopomarańczowy, Swiss Classic

#ad
Victorinox #ad - Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Swiss classic trend colors zestaw noży do warzyw z uniwersalną obieraczką, 3-częściowy zestaw noży do warzyw i obieraczek w trzech kolorach.

Szczegóły produktu: długość 251 mm, artykuł 6. 7116. 31l92, waga 69 g, szerokość 50 mm, wysokość 22 mm, swiss classic Trend Colors zestaw noży do warzyw z uniwersalną obieraczką, kolor jasnopomarańczowy, 3-częściowy. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich.

Idealny zestaw upominkowy do siekania, obierania i krojenia w kostkę różnych rodzajów owoców i warzyw. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, wytrzymały, trwały i lekki uchwyt, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.87
Długość9.84
Waga0.15
Szerokość1.85
Numer części6.7116.31L92
Model6.7116.31L92