Top 10 Power Outlet Splitter – Listwy zasilające

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TESSAN

#ad

Ochrona przed przepięciem, listwa zasilająca USB C, 3600 W, do domu, szara, 16 A, TESSAN listwa zasilająca z 8 gniazdami, listwa zasilająca z kablem przedłużającym 2 m

#ad
TESSAN #ad - Listwa zasilająca z przełącznikiem: rozdzielacz prądu ma przełącznik, czy listwa zasilająca jest ładowana normalnie, wystarczy nacisnąć przełącznik, aby wyłączyć zasilanie. Kompaktowy rozmiar 16, 4 x 11, 1 x 11, 4 cm z przedłużaczem o długości 2 m, można postawić wiele gniazd w rogu lub na stole.

Moc do 3600 W. 3 a. Gniazdo wielokrotne z usb: tessan wtyczka wielokrotna z 3 usb łącznie 3 a, zasilacz usb c maks. Rozdzielacz z 2 portami usb i 1 USB C zaspokaja potrzeby ładowania w domu, biurze. Listwa wtykowa usb c maks. Gniazdo rozdzielające pasuje do telefonów komórkowych, 4 A każdorazowo USB A Max, 2, tabletów i innych urządzeń USB. Listwa zasilająca 11 w 1 z usb: wiele gniazd z 8 gniazdami wtykowymi jest ustawione pionowo na 4 powierzchniach, akademiku, szkole, co pozwala zaoszczędzić miejsce niż zwykłe wtyczki wielokrotne.

Listwa zasilająca przed przepięciem: 1700j z wieloma gniazdami Ochrona przed przepięciem może chronić urządzenia elektroniczne przed nagłymi przepięciami i skokami napięcia. Zajmuje mało miejsca wiele wtyczek: te listwy zasilające mają konstrukcję wieży. Wbudowany miękki biały wskaźnik informuje Cię, ale nie zakłóci spokoju.
MarkaTESSAN #ad
ProducentTESSAN #ad
Wysokość6.34
Długość4.49
Waga0.22
Szerokość4.49
Numer częściTPS03-DE-C-GR-DE
ModelTPS03-DE-C

2. Brennenstuhl

#ad

5 gniazdek, z włącznikiem, Brennenstuhl Super-Solid 1153340315 listwa antyprzepięciowa, kolor srebrny 1 szt. srebro

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca z 5 zestykami ochronnymi o długości 2, 5 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększoną ochroną przed dotykiem. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Super-Solid z ochroną odgromową w kolorze srebrnym – w najlepszej jakości brennenstuhl.

Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i rezygnuje z trybu czuwania – odczuwalnie zmniejsz zużycie energii. Prąd upływowy do 13 500 A ochrona w przypadku burzy, uderzenia pioruna itd. Chroni cenne urządzenia przed przepięciami o maks. Listwa zasilająca z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowego i kontrolką funkcji. Wielokrotne wtyczki z praktycznymi oczkami do mocowania na ścianie i gumowymi nóżkami zapewniają stabilność.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość17.32
Długość1.65
Waga1.72
Szerokość2.76
Numer części1153340315
Model1153340315
Gwarancja24 Miesięcy

3. TANXIS

#ad

Wtyczka wielokrotna, adapter gniazdka, biura, IP20, krótki kabel przedłużający z 2 gniazdami, do domu, Podwójna wtyczka do gniazdka, kuchni, biała, 16 A/250 V, 2 gniazda

#ad
TANXIS #ad - Podwójna wtyczka do gniazdka: przedłużacz z zestykiem ochronnym obsługiwany jednocześnie przez dwa urządzenia, telewizorów, monitorów, nadaje się do komputerów, oświetlenia i innych urządzeń domowych lub biurowych.

Długość: 20 cm. Mocne: 2-drożne gniazdko odpowiednie do gniazda ściennego o średnicy 4, 8 mm, dwa gniazda rozszerzają i mają moc do 3680 W 250 V/16 A. Bezpieczny i niezawodny: krótki przedłużacz jest wykonany z ognioodpornego materiału PP, przeciążeniem, o wysokiej odporności na temperaturę, zabezpieczenie przed przepięciem, zwarciem. Bezpieczeństwo: podwójne gniazdko z wbudowanym zamkiem zabezpieczającym przed dziećmi, skutecznie zapobiega przypadkowemu dotknięciu.

Elastyczny kabel: w przeciwieństwie do tradycyjnego gniazdka, który pozwala uniknąć zakłopotania, że gniazdka nie mogą być używane jednocześnie i elastycznie reaguje na różne sytuacje, wtyczka do gniazdka ma elastyczny kabel, w tym narożniki i kanapy.
MarkaTANXIS #ad
ProducentTANXIS #ad
Numer części202331B

4. Unidapt

#ad

Z 3 ładowarkami USB, kabel 1,5 m, Unidapt Listwa zasilająca z USB, 2 gniazda podróżne, biała, biurko z przełącznikiem, przedłużacz do podróży i biura, kompatybilna z telefonami itp.

#ad
Unidapt #ad - Nadaje się na każdą okazję: nasza płaska listwa zasilająca z wieloma gniazdami zajmuje tylko jedno gniazdo na ścianie, takich jak salon, sypialnia, wystarczy włożyć ją do gniazdka pod spodem i już masz miejsce na kolejne urządzenie – idealna do wnętrz, hotel, biuro i akademik. Adapter gniazda jest dopuszczony do rejsów i jest niezbędny, ponieważ nie posiada ochrony przeciwprzepięciowej.

Obsługuje inteligentne i szybkie ładowanie – zapewnia wyjście smart usb-a 5 v/2, 4 a, całkowite wyjście usb 5 v/3, 4 a i szybkie ładowanie 5 v/3, wyjście USB-C 5 V/3 A, 4 A/17 W. Brak konwersji napięcia tego adaptera. Ultrakompaktowe gniazdo wielokrotne 5 w 1 – ta mała listwa zasilająca ma wszystko, 3 cm, czego potrzebujesz, aby jednocześnie ładować i zasilać do sześciu urządzeń. Przedłużacz o długości 1, apple watch, zasilacz, 5 m jest wygodnie owinięty wokół pręta i mocowany za pomocą szerokiego paska Magic Strap. Wytrzymały, szerokości 5, elegancki design i kompatybilny z wieloma gniazdami wtykowymi lub listwami rozdzielczymi i portami ładowania w hotelach, na lotniskach i w domu.

Przy długości zaledwie 13, 8 cm gniazdko można bez problemu schować w torebce, plecaku lub walizce. Listwa zasilająca jest wyposażona w 2 porty USB-A, 1 port USB-C i 2 porty AC z 2 wtyczkami AC. Kompleksowa ochrona urządzenia – gniazdo wielokrotne jest wielokrotnie zabezpieczone przed przetężeniem, zwarciem, przegrzaniem, przepięciem i przeładowaniem. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać swoją listwę zasilającą również w krajach i regionach o niewiarygodnym zasilaniu sieciowym.
MarkaUnidapt #ad
ProducentUnidapt #ad
Wysokość0.01
Długość5.51
Szerokość2.36
Gwarancja2 lata gwarancji

5. Brennenstuhl

#ad

6 gniazd z czarnym z przełącznikiem, 1159700015 1 szt. czarny, Brennenstuhl Eco-Line listwa z gniazdami wtykowymi z ochroną przeciwprzepięciową

#ad
Brennenstuhl #ad - Długość przewodu: 1, 5 m. Podświetlany wyłącznik bezpieczeństwa, dwubiegunowe włączanie/wyłączanie. Prądem upływowym do 13 500 A. Chroni cenne urządzenia elektryczne przed przepięciami z maks. Z podświetleniem kontroli funkcji. Gniazda wtykowe z ochroną dla dzieci w praktycznym 45-stopniowym szyku.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość0.04
Długość15.35
Waga0
Szerokość3.15
Numer części1159700015
Model1159700015
Gwarancja5 Lat

6. JSVER

#ad

Kabel 1,5 m, ochrona przed przepięciem, kolor czarny, 3 gniazda USB 15,5 W, JSVER Listwa zasilająca w kształcie kostki, do biura, USB, 3 gniazda, 3680 W, z przełącznikiem, domu

#ad
JSVER #ad - Pełna ochrona: zapewnia ochronę przed przepięciem 350 j, aby zapewnić ochronę elektroniki przed skokami napięcia. Ochrona przed przeciążeniem, zwarciem i słabym kontaktem. Wyjście usb: 5 v, 5 w, każde złącze obsługuje do 2, 4 A. Napięcie robocze: 230 v; zasilanie: 16 a.

Optymalny rozkład prądu osiąga prędkość ładowania do 2, 4 A na złącze. Wydajne funkcje: moc przyłączeniowa: 3680 w maks. 3 gniazda i 3 porty ładowania usb: kostka jest wyposażona w 3 gniazda sieciowe i 3 porty USB z kablem sieciowym 1, 5 m dla optymalnego zasięgu. Kompaktowy i przenośny: 7, idealny do domu, 6 x 7, 6 cm, aby zmieścić się w plecaku/aktówce, 6 x 7, zupełnie nowy design Rubik Cube; wystarczająco mały, biura lub w podróży. Jest wyposażony w bardzo długi przedłużacz h05vv-f o długości 1, 5 mm², 5 m 3 x 1, który umożliwia wygodny dostęp do prądu.

Naładuj wszystko i podłącz do niego prąd, od dużych urządzeń aż po telefon. Osłony bezpieczeństwa utrzymują nieużywane gniazda, przetężeniem, przepięciem, gdy nie są używane, i chronią dzieci i zwierzęta domowe przed każdym nieużywanym gniazdkiem. Szybkie ładowanie: każde pojedyncze złącze usb, 3, 1 a, które w pełni wykorzystuje inteligentną technologię ładowania, moc usb: 15, może inteligentnie zidentyfikować urządzenie i spróbować zmaksymalizować prędkość ładowania.
MarkaJSVER #ad
Producent‎J&V Technologie GmbH #ad
Wysokość0.04
Długość2.99
Szerokość2.99
Numer częściJSVER-PS3132-BK
ModelJSVER-PS3132-BK

7. TESSAN

#ad

Potrójna ładowarka USB, TESSAN 5 w 1 z 2 gniazdami USB, Podwójna wtyczka do gniazdka, adapter wtykowy, na rozpoczęcie szkoły i na początek roku szkolnego, kompatybilna z telefonem

#ad
TESSAN #ad - Rozszerzenie gniazda 5 w 1 z usb: moc do 3600 w maks. Wtyczka wielokrotna bez kabla zajmuje mało miejsca i pozwala utrzymać porządek w szkole. Dotyczy to również potrzeb w zakresie ładowania akcesoriów szkolnych w przybory szkolne. Nadaje się na każdą okazję: nasz rozdzielacz 3 gniazdek może być stosowany w każdym pomieszczeniu.

Wielokrotna wtyczka usb łącznie 2, biurze lub w kuchni, gniazdko rozdzielające może zaspokoić większe zapotrzebowanie na ładowanie dzięki większej ilości portów USB. 2-drożne gniazdo euro maks. Szerokie gniazda dla dużych adapterów, bez zakrywania i nakładania się. Niezależnie od tego, 2, maks. Gniazdo wielokrotne bez kabla: adapter gniazda z usb spełnia wymagania jednoczesnego korzystania z wielu urządzeń gospodarstwa domowego. 3-krotna wtyczka wielokrotna z usb: wystarczy podłączyć gniazdko TESSAN USB do dowolnego dostępnego w handlu niemieckiego gniazdka ochronnego i otrzymać rozszerzenie do 1 gniazdka Schuko, 2 gniazda Euro i 2 gniazda wtykowe USB.

2, sypialni, 4 a, 5 A.230 v, czy w salonie, 4 a. Wbudowany wskaźnik słabego wskaźnika, czy jest ładowany normalnie, bardzo subtelne oświetlenie pozwala wiedzieć, ale konstrukcja wskaźnika nie zakłóci spokoju.16 a. Przenośny i lekki: dzięki kompaktowym rozmiarom i lekkiej konstrukcji potrójne gniazdo wtykowe można bez problemu transportować w torebce, torbie szkolnej, torbie podróżnej lub aktówce, gdy podróżujesz lub wracasz do szkoły - nawet nie poczujesz jego wagi.
MarkaTESSAN #ad
ProducentTESSAN #ad
Waga0.33

8. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Ecolor 4-kierunkowa listwa zasilająca z gniazdem ładującym USB listwa zasilająca z 2x ładowarką USB, przełącznikiem i kablem 1,5 m biały / czarny

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca ze stykiem ochronnym z 4 gniazdami o długości 1, 5 m H05VV-F 3G1, 5 i orientacją gniazda 45°. Smartfona. 2100 ma do szybkiego ładowania urządzeń np.

Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i zrezygnowany z trybu czuwania – odczuwalne zmniejszenie zużycia energii. Gniazdo wielokrotne z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowy. Listwa zasilająca z dwoma gniazdami ładowania usB – całkowity prąd ładowania maks. Listwa zasilająca ecolor z usb w eleganckim, smukłym, ponadczasowym i wysokiej jakości wzornictwie w kolorze biało-czarnym. Listwa zasilająca z 4 gniazdami usb ze zwiększoną ochroną przed dotykiem – zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo w gospodarstwie domowym.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość13.39
Długość2.36
Waga0.97
Szerokość3.15
Numer części1153240026
Model1153240026
GwarancjaZgodnie z prawem.

9. TESSAN

#ad

Listwa zasilająca 11 w 1, Power Strip 3600 W, kabel przedłużający 2 m, do biura, TESSAN 8 gniazd, kabel przedłużający z przełącznikiem, Listwa zasilająca z USB, biała

#ad
TESSAN #ad - Możesz również użyć otworów mocujących na spodzie do montażu na ścianie. Poszerzenie odstępu między elementami: 5, 4 cm poszerzenie odstępu między listwami zasilającymi. Kompaktowa konstrukcja: dzięki kompaktowym rozmiarom 21, 6 x 11, 1 x 4 cm to gniazdo rozdzielające nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Również 3 gniazda usb listwy zasilającej doskonale nadają się do oszczędzania gniazd. Nawet podłączanie dużej wtyczki nie blokuje się wzajemnie. Prąd znamionowy 16 a i moc znamionowa 3600 W, nadaje się do domu, biura i garażu. Listwa zasilająca z przełącznikiem: za pomocą tego przełącznika wystarczy nacisnąć przełącznik, słabe niebieskie światło, aby wyłączyć zasilanie. 3 gniazda rozdzielające usb: prąd znamionowy: 3 a łącznie, maks.

Możesz umieścić te gniazda w rogu lub na stole. 2, 4 a na port. Listwa zasilająca usb jest wyposażona w miękkie, dzięki czemu nie przeszkadza Ci podczas snu. Zapewnij wystarczającą ilość prądu w każdej chwili i w dowolnym miejscu. Listwa zasilająca z wieloma przyłączami do ładowania: to gniazdko elektryczne jest wyposażone w 8 przyłączy AC i 3 porty USB. Konstrukcja wtyku 45° pozwala lepiej uporządkować kable i sprawić, że stół roboczy będzie bardziej uporządkowany.
MarkaTESSAN #ad
ProducentTESSAN #ad
Wysokość0.04
Długość8.5
Szerokość4.37
Numer części1
Model1
Gwarancja12 Miesięcy

10. AUOPLUS

#ad

Listwa zasilająca z przełącznikiem i ochroną przed przepięciem 4000 W/16 A, z 10 gniazdami i 3 portami USB, do domu,, AUOPLUS Listwa zasilająca z USB, rozdzielacz z zabezpieczeniem przed dziećmi

#ad
AUOPLUS #ad - Gniazdo wielokrotne z usb posiada certyfikat CE, RoHS, lamp biurkowych, przed sprzedażą ta taśma Power Strip przeszła różne testy. Auoplus oferuje 18 miesięcy gwarancji od daty zamówienia. Dzięki tym portom usb można szybko i wygodnie naładować swój smartfon i inne urządzenia. Listwa zasilająca z ochroną przed przepięciem - rozdzielacz gniazd jest wykonany z materiału odpornego na wysokie temperatury abs + pc, ochroną odgromową, krótkowzrocznością, ochrona przeciwpożarowa do 750 stopni.

Listwa zasilająca 13 w 1 - listwa zasilająca z usb wyposażona w 10 gniazdek i 3 porty usb, tabletów, można podłączyć do 13 urządzeń jednocześnie. Inteligentne ładowanie usb listwa zasilająca z płaską wtyczką zapewnia wystarczająco dużo miejsca na każde pojedyncze gniazdo. Automatycznie rozpoznaje Twoje urządzenia i dostarcza najszybszy prąd do 2, 4 A.

Wysokiej jakości materiały i oszczędność miejsca kabel 2 m jest wykonany ze standardowej miedzi, dzięki którym można ją zawiesić na ścianie, trwałości i trwałości. 3 porty usb z wbudowanymi inteligentnymi układami scalonymi obsługują cały prąd 3, 1 A. Nie wahaj się z nami skontaktować, z zabezpieczeniem przed dziećmi, 1 x 2, 0 m przedłużacz, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Wtyczka wielokrotnego użytku nadaje się do ładowania smartfonów, laptopów i innych urządzeń. Listwa wtykowa 13 w 1 z przełącznikiem spełni wszystkie Twoje potrzeby.
MarkaAUOPLUS #ad
ProducentAUOPLUS #ad
Wysokość1.54
Długość12.52
Waga1.46
Szerokość3.78
ModelTP-FI3U10E
Gwarancja18 Lat