Top 10 Qizenme Gewürzregal – Stojaki na przyprawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Deco haus

#ad

Deco haus® Stojak na przyprawy stojący i ścienny z puszkami na przyprawy i etykietami – organizer na przyprawy – stojak na przyprawy – wiszący system regałów na przyprawy – przechowywanie przypraw –

#ad
Deco haus #ad - Użyj lejka do napełniania słoików i szczotki, aby je wyczyścić. Dużo miejsca na przyprawy – pożądana przyprawa nigdy nie jest pod ręką? Dzięki temu trzypoziomowemu regałowi ściennemu przechowywanie przypraw staje się dziecinnie proste.

Wprowadź porządek w kuchni – ten zestaw zawiera regał kuchenny, marker kredowy, 24 szklanki, dwa rozsypywacze, 48 etykiet, lejek, pędzel, podkładki samoprzylepne, haczyki i materiały mocujące. Praktyczny i prosty – ten zestaw zawiera inne praktyczne narzędzia, które utrzymują blat roboczy w czystości. Dzięki podkładkom samoprzylepnym można również uniknąć zarysowań na blacie roboczym.

Bezpośrednio – ten regał do przechowywania jest dostarczany w stanie zmontowanym. Możesz oznaczyć słoiki nadrukowanymi etykietami lub opisać puste etykiety markerem. Do różnorodnych kuchni – nasz regał na puszki jest wytrzymały i trwały. Rama jest stabilna i nie chwieje się.
MarkaDeco haus #ad
ProducentMortred #ad
Wysokość1
Długość1
Waga9.92
Szerokość1
Numer częściBlack
ModelBlack

2. Luxva

#ad

Regał kuchenny z 2 przestronnymi półkami, stojak na przyprawy do przechowywania pojemników na przyprawy i ziół, 28 x 28 x 11,5 cm, Luxva® Bambusowy regał na przyprawy na ścianę lub stojący

#ad
Luxva #ad - Bardzo łatwy montaż i instalacja. Wszechstronne zastosowanie: nasz regał jest wszechstronnym elementem i może ozdobić inne pomieszczenia, takie jak łazienka, salon, pokój dziecięcy itp.

Zakres dostawy i instalacja: 1 x regał na przyprawy, 4 x śruby do regałów, 1 x instrukcja montażu, 2 x śruby ścienne + kołki, 1 x śrubokręt, 2 x uchwyt ścienny. Nowoczesne wzornictwo: nie tylko kładziemy nacisk na zrównoważony rozwój, ale także chcemy upiększyć dzisiejszy dom dzięki naszym nowoczesnym i minimalistycznym wzornict. Wymiary naszych regałów 28 x 28 x 11, 5 cm zostały idealnie dopasowane dzięki testom ze wszystkimi popularnymi pojemnikami na przyprawy i słoikami, zapewniając dużo miejsca w dwóch rzędach i dwóch poziomach.

Wysoka jakość i trwałość: wykonany z wytrzymałego i przyjaznego dla środowiska materiału bambusowego dla najlepszej jakości i trwałości. Idealne rozwiązanie do przypraw i co.
MarkaLuxva #ad
ProducentluXva #ad
Waga2.01
Numer częściKAV2
ModelKAV2

3. Hanseküche

#ad

Etykietami i pisakami – regał na przyprawy stojący na drzwi szafki, Hanseküche Drewniany regał na przyprawy – certyfikat FSC® – stojak na przyprawy do szafki z 18 słoiczkami na przyprawy, organizer

#ad
Hanseküche #ad - Jednocześnie bambus jest surowcem zrównoważonym i przyjaznym dla środowiska. Kompleksowa i szybka obsługa klienta – jesteśmy do państwa dyspozycji! twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Ponadto gładki materiał stojaka na przyprawy jest wykończony powierzchniowo i charakteryzuje się wysoką jakością.

Praktyczne przechowywanie – dzięki regałowi na przyprawy firmy Hanseküche Twoje najważniejsze przyprawy są zawsze pod ręką. Wszechstronne możliwości zastosowania – niezależnie od tego, czy w szafce kuchennej, na powierzchni roboczej, na ścianie akcesoria montażowe nie wchodzą w zakres dostawy lub w szufladzie kuchennej – regał na przyprawy można elastycznie umieścić w różnych miejscach w kuchni. Piękne wzornictwo – wzornictwo regału na przyprawy hanseküche jest nowoczesne i optycznie upiększy Twoją kuchnię.

W razie pytań lub problemów z zamówieniem lub regałem na przyprawy Hanseküche prosimy o natychmiastowy kontakt. Zrównoważony rozwój i certyfikat fsc – regał na przyprawy hanseküche jest wykonany z wysokiej jakości materiałów z certyfikatem FSC. Ze względu na wytrzymałe drewno bambusowe ma bardzo długą żywotność oraz bardzo stabilną pozycję. Dzięki temu można łatwo i elastycznie uporządkować różne przyprawy. Niezwłocznie i osobiście zajmiemy się Państwa sprawami. Chcemy mieć pewność, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu.
MarkaHanseküche #ad
ProducentHanseküche #ad
Wysokość4.72
Długość16.54
Waga8.14
Szerokość8.27
Numer częściREGAL
ModelREGAL

4. Deco haus

#ad

Deco haus® Stojak na przyprawy stojący i ścienny z puszkami na przyprawy i etykietami – organizer na przyprawy – stojak na przyprawy – wiszący system regałów na przyprawy – przechowywanie przypraw –

#ad
Deco haus #ad - Użyj lejka do napełniania słoików i szczotki, aby je wyczyścić. Możesz oznaczyć słoiki nadrukowanymi etykietami lub opisać puste etykiety markerem. Dużo miejsca na przyprawy – pożądana przyprawa nigdy nie jest pod ręką? Dzięki temu trzypoziomowemu regałowi ściennemu przechowywanie przypraw staje się dziecinnie proste.

Bezpośrednio – ten regał do przechowywania jest dostarczany w stanie zmontowanym. Rama jest stabilna i nie chwieje się. Dzięki podkładkom samoprzylepnym można również uniknąć zarysowań na blacie roboczym. Wprowadź porządek w kuchni – ten zestaw zawiera regał kuchenny, 24 szklanki, lejek, podkładki samoprzylepne, marker kredowy, dwa rozsypywacze, 48 etykiet, pędzel, haczyki i materiały mocujące.

Praktyczny i prosty – ten zestaw zawiera inne praktyczne narzędzia, które utrzymują blat roboczy w czystości. Do różnorodnych kuchni – nasz regał na puszki jest wytrzymały i trwały.
MarkaDeco haus #ad
ProducentDeco haus #ad
Wysokość9.84
Długość15.35
Waga10.69
Szerokość4.33
Numer częściGewürzregal mit 24 set Gewürzgläser
ModelGewürzregal mit 24 set Gewürzgläser

5. autumndeer

#ad

Autumndeer Bambusowy regał na przyprawy, pojemniki na przyprawy do posypywania ziół i uchwytów na przyprawy, organizer na 18 słoików ze stali nierdzewnej, stojak na przyprawy, do szafki, kuchni,

#ad
autumndeer #ad - Wszechstronne opcje przechowywania dzięki innowacyjnej konstrukcji krzyżowej z bambusem można postawić stelaż na blacie roboczym, powiesić na ścianie lub schować w szufladzie kuchennej. Wymiary komory do przechowywania wynoszą 5 cm x 5 cm.

W zestawie z 18 przegródkami, w których można umieścić wszystkie przyprawy w jednym miejscu. Jest bardzo praktyczny, dzięki czemu uwalnia się miejsce na przechowywanie innych składników gotowania. Utrzymuje przestrzeń w czystości i porządku, dodając szyku i elegancji do wystroju domu. Szklanki nie wchodzą w zakres dostawy. Wysoka jakość ten regał na przyprawy jest wykonany z bambusa i innych wysokiej jakości materiałów, które z pewnością przewyższają trwałość, jakiej zwykle można oczekiwać od regału na przyprawy! Bambus jest jednym z najmocniejszych materiałów na ziemi.

Rozwiązanie do przechowywania dzięki bambusowemu stojakowi na przyprawy masz więcej miejsca w kuchni. Stylowe wzornictwo - prosty, ale piękny regał stołowy z naturalnego drewna o doskonałej powierzchni. Piękny pomysł na prezent jest to idealny prezent dla entuzjastów gotowania, szklanek, którzy chętnie eksperymentują z kolekcją puszek, perfum, wina i butelek.
Markaautumndeer #ad
Producentautumndeer #ad
Wysokość6.7
Długość3.74
Waga0.03
Szerokość16.5
Numer częściYYhfhzhdsfasof582

6. LAEVU

#ad

Z etykietami, markerami i, LAEVU Drewniany regał na przyprawy – stojak na przyprawy z bambusa z 18 dużymi słoiczkami na przyprawy do opisywania – system regałów na przyprawy do przechowywania przypraw

#ad
LAEVU #ad - Dzięki dołączonym stoperom do butelek słoiki w organizerze na przyprawy pozostają na swoim miejscu. Bambusowy regał na przyprawy, pokrywki ze stali nierdzewnej lub słoiki: lekkie, 5 cm x 10, wytrzymałe materiały idealnie nadają się do przechowywania w kuchni! Bardzo duże słoiki – 18 słoiczków na przyprawy ma wymiary 4, 7 cm i pojemność 120 ml.

Wraz z szablonem do wiercenia i instrukcją montażu na ścianie. Nie tylko chroni środowisko, ale nadaje się również świetnie na prezent. Do samodzielnego opisania – używaj słoików tak, jak lubisz: zestaw jest dostarczany z 24 etykietami i markerem. Dzięki końcówce 2 mm i trwałemu tuszowi możesz precyzyjnie i indywidualnie opisywać słoiki na przyprawy! Zrównoważone opakowanie – stojak na przyprawy laevu jest zapakowany w piękne, z certyfikatem FSC i ochronne pudełko Color.

Wysoka jakość – produkty firmy laevu są wykonane z wielką starannością. Kompletne wyposażenie – w standardowej jakości laevu otrzymasz nie tylko drewniany regał na przyprawy, ale również obszerne akcesoria.
MarkaLAEVU #ad
ProducentLAEVU #ad
Wysokość6.89
Długość16.54
Szerokość3.74

7. ecooe

#ad

Uchwyt na przyprawy z 18 słoiczkami na przyprawy i pokrywkami z aluminium czarny, ecooe Bambusowy regał na przyprawy, stojak na przyprawy do szafki kuchennej i powierzchni roboczej

#ad
ecooe #ad - Etykiety na nakrętkach butelek mogą pomóc w łatwym rozróżnieniu różnych przypraw. Praktyczne przechowywanie - 18 butelek na przyprawy 120 ml, aby zaspokoić potrzeby przechowywania różnych rodzajów przypraw.

Stabilny i trwały - naturalny materiał bambusowy o stabilnej strukturze i dużej trwałości, przyjazny dla środowiska i piękny. Materiały premium nie zawiera bpa - ten regał na przyprawy został wykonany z naturalnego bambusa, czarny matowy lakier, wysokiej jakości i elegancki; słoiki zapewniają dobry efekt odprowadzania powietrza. Bardzo wygodne przechowywanie i użytkowanie. Otwory na butelki 2 w 1 do przypraw o różnej grubościszklane butelki na przyprawy są wyposażone w sitka 2 w 1, nadają się do wylewania przypraw o różnej grubości; aluminiowe nasadki o dobrym uszczelnieniu, trudne do złamania i nie rdzewieją.

I zajmuje mało miejsca. Oszczędność miejsca - regał utrzymuje rzeczy w czystości i porządku. Regał można umieścić w szafie, szufladzie, blacie roboczym itd.
Markaecooe #ad
Producentecooe #ad
Wysokość3.74
Długość16.93
Szerokość7.09
Numer częściSRTZ18B-B
ModelSRTZ18B-B

8. Deco haus

#ad

Deco haus Regał na przyprawy z metalu – zestaw 4 szt. – na przyprawy, organizer, dekoracja itp. – idealny do naszych 24 słoików na przyprawy –, regał łazienkowy, jako półka kuchenna, wkład do szafy

#ad
Deco haus #ad - Praktyczne i elastyczne – nasze regały są celowo oddzielone i nie są wielopoziomowe, dzięki czemu możesz być o wiele bardziej elastyczny podczas pozycjonowania i dekoracji w gospodarstwie domowym. Dlatego są wyjątkowo wytrzymałe i w przeciwieństwie do regałów z tworzywa sztucznego są również o wiele bardziej trwałe.

Atwy montaż – można użyć dołączonych kołków i śrub lub przymocować półki za pomocą dołączonych podkładek samoprzylepnych. Oczywiście można je również łatwo postawić. Więcej porządku – nasze półki idealnie pasują do naszych słoików na przyprawy wszystkie 24 pasują do środka i zapewniają większy porządek i przejrzystość na blacie roboczym lub w aptece.

Wysoka jakość – nasze regały są wykonane z wysokiej jakości metalu ze szlachetnym chromowanym wykończeniem. Wszechstronne zastosowanie – ten zestaw regałów można oczywiście używać również w innych miejscach, niezależnie od tego, czy w kuchni jako wkład regałowy, w łazience jako regał prysznicowy lub jako organizer na biurko w biurze.
MarkaDeco haus #ad
ProducentMortred #ad
Wysokość2.48
Długość11.61
Waga0.47
Szerokość2.48

9. LEANDER DESIGN Home . Living

#ad

Organizer kuchenny na 3 poziomach – srebrny, Leander Design regał na przyprawy do szafki kuchennej i powierzchni roboczej, 18 słoików na przyprawy

#ad
LEANDER DESIGN Home . Living #ad - Wzornictwo: chromowana, metalowa rama przyciąga wzrok i zapewnia dekoracyjne przechowywanie w 18 szklanych pojemnikach z funkcją posypywania, klasycznym lub nowoczesnym, czy w stylu wiejskim, niezależnie od stylu urządzenia wnętrza. Przyznajemy: czasami znalezienia pasujących prezentów bożonarodzeniowych dla ludzi, którzy pozornie mają już wszystko, nie wydaje się być bardzo łatwe.

Zintegrowana funkcja posypywania ułatwia ponadto właściwe dozowanie. Regał można postawić na blacie roboczym, powiesić na ścianie lub schować w kuchennej szufladzie. Ten stylowy stojak jest ozdobą kuchni, chromowana konstrukcja pasuje do każdego wnętrza. Szybki dostęp – oferujemy państwu wygodną możliwość przechowywania przypraw w zasięgu ręki, wszystko jest pod ręką, ponieważ zapewnia łatwy przegląd zawartości, aby zawsze mieć pod ręką odpowiednie przyprawy. Niezależnie od tego, które można napełnić różnymi przyprawami według własnego wyboru.

Dzięki regałowi kuchennemu od Leander Design wyczarujesz uśmiech na twarzy. Dobry prezent na boże narodzenie! to brzmi jak stres? ależ w żadnym wypadku! kupowanie prezentów bożonarodzeniowych dla ukochanych może być całkiem relaksujące. Regał na przyprawy na powierzchni roboczej jest przy tym idealnym pomocnikiem, zapewnia porządek w kuchni i jednocześnie jest szlachetnym i praktycznym dodatkiem domowym. Wielofunkcyjne przechowywanie i idealny rozmiar – dzięki praktycznemu systemowi wtykowemu i jego idealnym wymiarom 32, 5 x 11, 5 x 18 cm szer. X gł.
MarkaLEANDER DESIGN Home . Living #ad
ProducentLEANDER DESIGN #ad
Wysokość7.09
Długość4.53
Waga5.73
Szerokość12.8
Numer częściLD-GR_01
Model.

10. Vomeno

#ad

Vomeno® Regał na przyprawy z 18 słoiczkami ze stali nierdzewnej – uniwersalny organizer kuchenny w zestawie ze słoiczkami na przyprawy – wysokiej jakości stojak na przyprawy / regał na zioła w zestawie pusty

#ad
Vomeno #ad - Aby można było napełnić również grubą zawartość, jak na przykład zioła, wkład można łatwo usunąć. Lepszy smak – pojemniki na przyprawy są wyposażone w całkowicie hermetyczne pokrywki. Ponadto można indywidualnie opisać 15 dodatkowych naklejek! 5 lata gwarancja vomeno – w vomeno ufamy naszej jakości i chcemy umożliwić państwu w 100% bezpieczne zamówienie: Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony, z pewnością otrzymasz zwrot pieniędzy – bez żadnych wątpliwości.

Bezpłatne etykiety – dla maksymalnego przeglądu i szybkiego dostępu do zestawu przypraw dołączono 45 samoprzylepnych etykiet na przyprawy, które opisują pokrywki. Optymalnie nadaje się do blatu roboczego lub szafki kuchennej. Praktyczna i stylowa – szafka na przyprawy vomeno dzięki szybko dostępnym pojemnikom na przyprawy nie tylko zaprowadzi porządek, ale również przyciąga wzrok w Twojej kuchni.

Dzięki temu zawartość pozostaje świeża podczas przechowywania przypraw przez wyjątkowo długi czas, a Twoje ulubione przyprawy rozwijają swój pełny smak dopiero podczas jedzenia! Perfekcyjne dozowanie – dzięki zintegrowanemu wkładowi do posypywania w każdym pojemniku można doskonale dozować drobne przyprawy.
MarkaVomeno #ad
ProducentNoova Solutions #ad
Wysokość7.48
Długość11.81
Waga5.73
Szerokość3.15
Numer części3
Model2