Top 7 Vorhänge Outdoor Wetterfest – Zasłony ogrodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LORDTEX

#ad

132 x 213 cm, blokujące słońce, pergolę, zestaw 2 sztuk, werandę, pokład Lanai i Cabana, ochrona prywatności, białe, Lordtex Zasłony o wyglądzie lnu, panele – wodoszczelne, z strukturą na taras, do użytku wewnątrz i na zewnątrz

#ad
LORDTEX #ad - Można je prać w zimnej wodzie, nie wybielać. Strukturalny wygląd lnu nadaje pomieszczeniu powiew wyrafinowania. W razie potrzeby prasować w niskiej temperaturze. Trzymaj światło słoneczne i wodę deszczową na zewnątrz: te odporne na warunki atmosferyczne zasłony blokują niektóre promienie słoneczne i UV oraz chronią meble przed utratą słońca i utrzymują wodę deszczową z dala dzięki wodoodpornej i odpornej na zabrudzenia tkaninie.

Teksturowany materiał lniany: nasze outdoorowe zasłony przeciwsłoneczne są produkowane w certyfikowanym standardzie 100 przez fabrykę Öko-Tex, z odpornego na warunki atmosferyczne 100% poliestru o teksturowanym wyglądzie lnu. Pielęgnacja jest prosta: te trwałe, strukturyzowane zasłony ze sztucznego lnu można prać w pralce i mają trwały kolor.

Pełna ochrona prywatności wewnątrz i na zewnątrz: idealne zasłony prywatne do wnętrz, takich jak taras, ogród, pomieszczenie słoneczne, weranda, takich jak salon i sypialnia, ale również idealne do obszarów zewnętrznych, pergola, balkon, basen i inne. Zakres dostawy: każdy zestaw zawiera 2 białe zasłony do użytku wewnątrz i na zewnątrz, każda zasłona ma 132, 2 cm z 8 nierdzewnymi oczkami o średnicy wewnętrznej 4, 4 cm długości dla całkowitej szerokości 264, 1 cm szerokości i 213, 1 cm.
MarkaLORDTEX #ad
ProducentLORDTEX #ad
Wysokość0
Długość83.86
Waga3.5
Szerokość51.97
Numer częściOC2P-5284-White
ModelOC2P-5284-White

2. StangH

#ad

Ochrona przed spojrzeniami, do pawilonu, StangH Zasłony zewnętrzne, termiczne, izolowane, werandy, do użytku na zewnątrz, W52 x L84, kolor granatowy, na taras, 1 panel, wodoodporne, zaciemniające, tiulowe

#ad
StangH #ad - Obie strony zasłon mają ten sam materiał i ten sam kolor. Wskazówka dotycząca pielęgnacji: prać w pralce w zimnej wodzie, można suszyć w Używaj żelazka w niskiej temperaturze, aby wygładzić i usunąć zagniecenia z opakowania. Tymczasem panele te mogą służyć jako publiczne ścianki działowe w pomieszczeniach lub na zewnątrz, aby zapewnić prawdziwe uczucie oddzielenia i prywatności.

Zasłony wodoszczelne: zasłony outdoorowe są poddane procesowi wodoszczelności, aby utrzymać piękno w wyniku deszczu, są wystarczająco trwałe, wiatru lub połysku. Zakres dostawy: 1 x zasłona o szerokości 132 cm x 213 cm. Konstrukcja z 8 nierdzewnymi srebrnymi oczkami można zawiesić na ulubionym karniszu o średnicy do 4, 1 cm.

Wielofunkcyjny: te ciężkie, do ogrodu, pawilonu, na taras, pergolę, balkon, grube zasłony termiczne do użytku na zewnątrz pomagają zapobiec utracie energii poprzez izolację przed upałem letnim i zimnem. Zasłony zaciemniające: zasłony outdoorowe mają potrójną technologię tkania, która blokuje większość światła słonecznego i promieni UV. Nadaje się na taras, werandę, werandę, podwórko, do pokoju dziennego, drzwi przesuwnych itd.
MarkaStangH #ad
ProducentStangH #ad
Wysokość0.01
Długość84
Waga1.78
Szerokość52
Numer częściSHUSOTDGMBLK-5284C26
ModelSHUSOTDGMBLK-5284C26

3. Topfinel

#ad

Pawilon, na drzwi tarasowe, szara, 140 x 160 cm, na przelotkach, zaciemniająca, balkon, zaciemniająca, Topfinel Zasłona nieprzejrzysta

#ad
Topfinel #ad - 140 cm szerokości i 160 cm wysokości. Gramatura: 230 g/m2. Rednica metalowych oczek wynosi ok. Topfinel ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży tekstylnej i jest zawsze do Twojej dyspozycji, prasować tylko w niskiej temperaturze, jeśli masz dodatkowe pytania. Praktyczne i dekoracyjne: dzięki dekoracyjnym zasłonom firmy topfinel stworzysz dom z gwizdkiem.

Materiał i design: te zasłony zaciemniające są wykonane w 100% z wysokiej jakości poliestru, są po obu stronach w tym samym kolorze, bardzo przyjazne dla środowiska i bez nieprzyjemnego zapachu. Pielęgnacja i gwarancja: łatwa do czyszczenia, można prać w temperaturze poniżej 30°, jeśli to konieczne. Ilość i rozmiar: 2 sztuki nieprzezroczystych zasłon, każda ok. Zaciemnienie i izolacja: dzięki doskonałej technice tkania zasłony nie tylko zatrzymują 80-95% światła słonecznego i mają dobrą redukcję hałasu, ale mogą być również idealnie stosowane jako ścianka działowa lub zasłona na drzwi.

Wysokość jest mierzona od górnej części pętli. 4 cm i nadaje się do większości karniszy. Jest dostępny w szerokiej palecie eleganckich, dzięki czemu Twoja sypialnia, klasycznych i wszechstronnych kolorów i można go łączyć z dowolnym stylem wnętrza, balkon i wiele innych zyskają nowy wygląd bez większego wysiłku. Idealnie nadaje się również jako prezent dla rodziny, ochronę cieplną i ochronę przed słońcem, przyjaciół i kolegów.
MarkaTopfinel #ad
ProducentTopfinel #ad
Wysokość0.01
Długość62.99
Waga0.51
Szerokość55.12
Numer części2
Model2

4. Clothink

#ad

Balkon, odporna na blaknięcie, ochrona przed słońcem, pergola, markiza pionowa, Clothink Zasłona zewnętrzna, beżowa, odporna na warunki atmosferyczne, 132 x 245 cm, ochrona przed wiatrem, taras, 2 sztuki, z oczkami

#ad
Clothink #ad - W przypadku nieużywania, można go zdjąć, aby wydłużyć żywotność produktu. Ze względu na ręczny pomiar możliwe są różnice w wymiarach rzędu 2-3 cm. Materiał odporny na warunki atmosferyczne: zasłony tarasowe z oczkami z elementami chroniącymi przed warunkami atmosferycznymi zapewniają pełną ochronę, dobre samopoczucie na świeżym powietrzu w słońcu, wietrze i deszczu.

Atwy i bezpieczny montaż bez wiercenia: z 8 nierdzewnymi oczkami, ID 4 cm idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz, pasuje do większości standardowych prętów. Zestaw: każdy zestaw zawiera 2 zasłony i 2 uchwyty marszczące.

Nie wybielać. Ochrona przed wysoką temperaturą na zewnątrz: zasłona z tkaniny Clothink może blokować większość promieni słonecznych i UV, dzięki czemu na tarasie i balkonie dłużej pozostaje chłodna. Wskazówki dotyczące pielęgnacji: można prać w pralce lub ręcznie do 30 stopni | Prasować w niskiej temperaturze.
MarkaClothink #ad
ProducentClothink #ad
Numer częściCL-TXF015YT91-2er

5. Clothink

#ad

Szaro-biała, ochrona przed wiatrem, balkon, pergolę, zapięcie na rzepy, odporna na warunki atmosferyczne, ochrona przed słońcem, Clothink Zasłona do użytku na zewnątrz, 132 x 215 cm, markiza pionowa, na taras

#ad
Clothink #ad - 305 x 275 x 245 x 215 cm na 1 sztukę w każdym pakiecie. Można prać w pralce lub ręcznie w temperaturze do 30 stopni i prasować w niskiej temperaturze. Właściwości materiału odpornego na warunki atmosferyczne: zasłona balkonowa firmy Clothink jest odporna na zabrudzenia i działanie wody, bardzo ładna, odporna na warunki atmosferyczne, ochrona przed promieniowaniem UV, dobra odporność na światło na zmianę koloru.

Konstrukcja bez wiercenia: taśmy na rzepy zapewniają wystarczającą stabilność i można je szybko zawiesić i zawiesić. Możesz więc idealnie dopasować zasłonę kolorystycznie do swoich mebli outdoorowych. Ochrona przed wzrokiem: dzięki nieprzezroczystej osłonie balkonowej firmy Clothink ochronisz się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów i ciesz się niezakłóconymi godzinami na świeżym powietrzu.

Dzięki temu nie trzeba już zdejmować. Szaro-biały, szary, beżowy, jasnoniebieski i brązowy. Idealne miejsca zastosowania: dzięki zasłonie outdoorowej clothink – ciesz się niezakłóconą pogodą na swoim ogrodzie, pawilonie, na balkonie, w gastronomii, tarasie, hotelarstwie, chatce ogrodowej, pergoli, wiatie i na świeżym powietrzu. Wymiary zasłony: szer. 132 x wys.
MarkaClothink #ad
ProducentClothink #ad
Wysokość0
Długość84.65
Szerokość51.97
Numer częściCL-0SL01PHJI1
ModelCL-0SL01PHJI1

6. Comlax

#ad

Comlax Zasłony zewnętrzne, do, pawilon z oczkami, zasłona zewnętrzna, wodoszczelna, odporne na warunki atmosferyczne, na balkon, na werandę, pergolę, szare, 132 x 215 cm, ochrona przed wzrokiem

#ad
Comlax #ad - Najlepsza wydajność: szerokość zasłony wynosi 132 cm, średnica wewnętrzna górnych oczek wynosi 1, mogą blokować światło słoneczne i promienie uv, 6 cala. Darmowy prezent: każdy panel z uchwytem marszczącym do zasłon zewnętrznych. Upiększ błyszczące złote/szare liny, które pasują do wielu zasłon, których możesz użyć.

Atwa pielęgnacja: można prać w pralce i prać w temperaturze poniżej 85°C. Cisła technika tkania sprawia, wygląda elegancko i wysokiej jakości. Wodoszczelne zasłony zewnętrzne wykorzystują technologię potrójnego tkania, aby zrównoważyć letnie upały i zimowe zimy. Ochrona przed wzrokiem: ta zasłona jest całkowicie nieprzejrzysta i zapewnia, jak i Twoim sąsiadom. Są one również całkowicie nieprzejrzyste i zapewniają prywatne chwile.

W razie potrzeby suszyć w suszarce bębnowej i prasować w niskiej temperaturze. Wspaniałe dekoracje: kolor zasłon jest klasyczny i modny. Te kolory nigdy nie będą przestarzałe, że zasłona jest miękka i jedwabista, co stanowi wysokiej jakości dekorację Twojego domu. Wyprodukowano z grubego, co przyniesie korzyści zarówno Tobie, że Twoje prywatne chwile pozostaną prywatne, potrójnie tkanego materiału ze 100% poliestru w tym samym kolorze z przodu i z tyłu. Agodny środek piorący bez wybielacza.
MarkaComlax #ad
ProducentComlax #ad
Wysokość0
Długość120
Waga1.54
Szerokość2.95
Numer częściCURTAIN DK
ModelCURTAIN

7. Kazaigou

#ad

Pogrubione, beżowe, metalowe oczka 132, Kazaigou Zasłony zewnętrzne, nieprzejrzyste, ochrona prywatności, do ogrodu, ochrona przed wzrokiem, na warunki atmosferyczne, do użytku na zewnątrz, na balkon

#ad
Kazaigou #ad - Zasłona kazaigou blokuje większość promieni słonecznych i UV, dzięki czemu na tarasie i balkonie dłużej pozostaje chłodna. Wskazówki dotyczące pielęgnacji: można prać w pralce lub ręcznie w temperaturze do 30°C. Ze względu na ręczny pomiar możliwe są różnice w wymiarach 2-3 cm.

X wys. W przypadku nieużywania, można go zdjąć, aby wydłużyć żywotność produktu. Ochrona przed wysoką temperaturą do użytku na zewnątrz100% poliester, pogrubiony materiał. Nierdzewne oczka - srebrne oczka ze stali nierdzewnej sprawiają, idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz, nierdzewny i ekskluzywny. Nie wybielać. Idealny do ogrodu, na balkon, werandę itp. Ochrona i prywatność - nasza zasłona zewnętrzna zapewnia niezbędną ochronę przed słońcem, patio, podwórko, pawilon, taras, plażę, deszczem i wiatrem.

Z 8 nierdzewnymi oczkami, średnica 4 cm, że zasłona jest luksusowa i wysokiej jakości. Zestaw - każdy zestaw zawiera 1 zasłonę zewnętrzną i 1 uchwyt marszczący. Wytrzymały, pasuje do większości standardowych drążków. Prasować w niskiej temperaturze. Zasłona zewnętrzna odporna na warunki atmosferyczne ma wymiary 132 x 245 cm dł.
MarkaKazaigou #ad
ProducentKazaigou #ad
Wysokość0.01
Długość96.46
Waga0.02
Szerokość51.97
Numer częściCL-1123
ModelCL-2110