Top 9 Iem Kopfhörer Mit Mikrofon – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Jesebang

#ad

Bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, komfortowe dopasowanie, doskonały dźwięk, Jesebang Słuchawki sportowe Bluetooth, 40 godzin odtwarzania, słuchawki douszne, podwójny wyświetlacz LED,

#ad
Jesebang #ad - Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Ciesz się żywym dźwiękiem: dynamiczny przetwornik 13 mm i ultraczuła membrana polimerowa wzmacniane są subtelne wibracje i intensywne struktury dźwiękowe w dużym polu dźwiękowym.

Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, bardzo stabilne i lekkie. Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych. Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć.

Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT-18
GwarancjaJesebang oferuje dwuletnią gwarancję. Kupuj bez obaw

2. Jesebang

#ad

40 godzin odtwarzania, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, douszne słuchawki douszne, komfortowe dopasowanie, wodoszczelność, podwójny wyświetlacz LED, doskonały dźwięk, Słuchawki sportowe

#ad
Jesebang #ad - Sprawić, że dźwięk będzie przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii.

Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania. Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona.

Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych. Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bardzo stabilne i lekkie.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.08
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT18
Gwarancja2 lata gwarancji

3. Aptkdoe

#ad

Wodoszczelne słuchawki douszne IPX7 z zaczepami na ucho do iOS Android, Aptkdoe Słuchawki sportowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem ENC, 75 godzin HiFi Stereo Bluetooth słuchawki douszne

#ad
Aptkdoe #ad - Umożliwiają wygodne włączanie/wyłączanie, odbieranie/odłączanie, regulację głośności i dostęp do innych funkcji za pomocą jednego przycisku. Imponująca jakość dźwięku i redukcja szumów enc: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w głośnik 13 mm i trójwarstwową membranę kompozytową. Funkcja wodoszczelności ipx7 chroni słuchawki przed lekkimi kroplami deszczu lub potu i sprawia, że idealnie nadają się do biegania, treningu, studia fitness i w podróży.

Wyświetlacz led i 75 godzin odtwarzania: słuchawki usb c są wyposażone w podwójny wyświetlacz led, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym. Bezprzewodowe słuchawki douszne są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, w tym z systemem iOS/Android. Każda część sterownika pracuje nad wytworzeniem dźwięku, który sięga od głębokich, bogatych basów po precyzyjne średnie i czyste wysokie tony. Technologia szybkiego ładowania USB C zapewnia szybsze i bardziej stabilne ładowanie.

Po otwarciu etui ładującego bezprzewodowe słuchawki Bluetooth łączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym urządzeniem, co eliminuje uciążliwe procesy i czas oczekiwania. Słuchawki z redukcją szumów zapewniają do 15 godzin wysokiej jakości dźwięku przy jednym ładowaniu, a etui ładujące zapewnia dodatkowe 3 ładowanie, dzięki czemu słuchawki Bluetooth mają całkowity czas odtwarzania 75 godzin. Technologia bluetooth 5. 3 i bezproblemowe połączenie: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują najnowszą technologię bluetooth 5.
MarkaAptkdoe #ad
ProducentAptkdoe #ad
Waga0.22
Numer częściHD65-001
ModelHD65
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. FAMOO

#ad

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, wodoszczelność IP7, 2024, Bluetooth 5.3, wskaźnik LED, głęboki bas, najnowsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, czarne, USB-C

#ad
FAMOO #ad - Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. 8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5.

3 w 2024 roku, w porównaniu z Bluetooth 5. 0, redukują 65% zakłóceń sygnału, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, 1 S z otwartą pokrywą. Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego. Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne x15 bluetooth ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia. Ponadto słuchawki douszne są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz.

Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja12 Miesięcy

5. Drsaec

#ad

Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki ENC z redukcją szumów, wodoszczelność IP7, 50 h, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, wskaźnik LED, głębokie basy, 4 mikrofony

#ad
Drsaec #ad - Bezprzewodowe słuchawki są zaprojektowane tak, która chroni je przed lekkimi kroplami deszczu lub potem podczas intensywnego treningu. Jakość dźwięku stereo i wyraźne rozmowy telefoniczne: słuchawki bluetooth z głośnikiem grafenowym 13 mm, redukują hałas otoczenia nawet o 35 dB, który został wzmocniony o 43%. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, w biurze lub podczas uprawiania sportu.

Jednostopniowe parowanie i sterowanie smart touch: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i przyczynia się do automatycznego połączenia słuchawek sportowych Bluetooth z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu bezprzewodowych słuchawek Bluetooth z ładowarką. 50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz cyfrowy led: po całkowitym naładowaniu słuchawek dousznych czas odtwarzania muzyki wynosi 6-8 godzin i może być używany łącznie przez 50 godzin. Słuchawki douszne są ultralekkie i praktyczne, posiadają funkcję wodoszczelności IP7, aby były elastyczne, a mimo to mocne i lekkie, wodoszczelność IP7: etui do ładowania w formacie kieszonkowym nie zajmuje miejsca podczas noszenia i nie będziesz się stresować podczas noszenia słuchawek Bluetooth.2

2023 bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth są wyposażone w zaawansowaną technologię bluetooth 5. 3, a prędkość transmisji danych audio zwiększa się nawet o 75%, niezależnie od tego, stabilna odległość połączenia do 15 m, czy w domu, możesz łatwo sterować muzyką i połączeniami telefonicznymi, co optymalizuje transmisję Bluetooth i błędy połączenia oraz osiąga minimalne opóźnienie Full-Link wynoszące 94 ms. Słuchawki z funkcją redukcji szumów z podwójnym wyświetlaczem LED umożliwiają monitorowanie wydajności ładowania słuchawek w czasie rzeczywistym.
MarkaDrsaec #ad
ProducentDrsaec #ad
Wysokość1.18
Długość1.57
Waga0.01
Szerokość1.57
Numer części59.99
Modeli52
GwarancjaObsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy, 24 godziny szybkiej odpowiedzi. Kupuj bez obaw

6. Shanling

#ad

Dwie pary wymiennych dysz, wtyczka 3,5 mm, Shanling SONO słuchawki z kablem, potrójne dynamiczne słuchawki hybrydowe bez zgubienia, wysokiej rozdzielczości 2DD + 1BA IEM, 2-biegunowa wtyczka 0,78 mm

#ad
Shanling #ad - Obsługa klienta i wsparcie techniczne-- szanowny kliencie, czy to doradztwa technicznego lub obsługi klienta, możesz skontaktować się z Shanling w razie jakichkolwiek pytań, odpowiemy Ci 24 godziny na dobę. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość zastąpienia standardowego kabla na kabel mikrofonowy, aby wykorzystać różne scenariusze i mieć więcej zabawy.

Zrównoważone" dysze mają bardziej równomierną energię o trzech częstotliwościach, "Balanced" i "Ambient", pozytywnie zrównoważony dźwięk i wysoką przejrzystość, zakres niskich tonów jest znacznie wzmocniony i dynamika poprawiona. Znakomity wygląd, ergonomiczne wzornictwo, pojedyncze słuchawki ważą tylko 8, komfort dla Twoich uszu – błyszcząca srebrna powłoka, przyjemne w noszeniu, precyzyjnie wykonana z 5-osiowego CNC i ręcznie polerowana. Zrównoważony przetwornik wysokiej częstotliwości, krzywa jest gładka, wysoka częstotliwość jest czuła, 2 mm i 6, dźwięk koncentryczny, niska częstotliwość jest gładka i gładka jak płynąca woda, ma wyższą rozdzielczość i bogate wydźwięki.

Wykorzystuje uniwersalny interfejs 0, 78 Dual-Pin. Wymienny kabel hi-fi - sono jest dostarczany z wymiennym, kabel bluetooth lub kabel do modernizacji, posrebrzanym kablem. 2dd + 1ba triple driver hybrid-sono wykorzystuje dynamiczną cewkę biomembranową 9, 8 mm ciekłokrystaliczną cewkę dynamiczną, specjalny wzór podziału częstotliwości, a średnia częstotliwość jest pełna i elegancka. Dwie pary wymiennych dysz tuningowych-sono jest wyposażone w dwa rodzaje dysz do tuningu dźwięku, nadają się do różnych utworów muzycznych; dysze "otoczenia", z których żadna nie wpływa na pasmo częstotliwości radiowej.
MarkaShanling #ad
ProducentSHANLING #ad
Waga0.4
Numer częściSONO
ModelSHANLING SONO
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

7. DUSONLAP

#ad

Bezprzewodowe słuchawki z podwójnym wyświetlaczem LED, DUSONLAP Zestaw słuchawkowy Bluetooth, lekka, mini słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, 47 godzin Premium głębokie basy

#ad
DUSONLAP #ad - Kompatybilny z większością urządzeń bluetooth, regulować głośność, umożliwiają łatwe zarządzanie muzyką lub rozmowami telefonicznymi. Jakość dźwięku hd i mikrofon hd: te bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w precyzyjną jednostkę dynamiczną 13 mm, czy jesteś na ruchliwej ulicy, która zapewnia dynamiczne wysokie i głębokie, czy w kawiarni, niezależnie od tego, głębokie basy, jakbyś był na scenie.

Wygodny komfort noszenia i ochrona przed wodą ip7: słuchawki sportowe bluetooth wykorzystują konstrukcję pół-in-ear z nachyleniem 45°, bieganie, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie i jednocześnie zapewnić, że uszy się nie męczą i zapewniają długotrwały komfort noszenia. Możesz zmieniać utwory, takich jak iOS, Android. Cyfrowy wyświetlacz akumulatora z dwoma diodami led pokazuje pozostałą moc etui ładującego i stan ładowania słuchawek z mikrofonem w czasie rzeczywistym oraz informuje o procentach pozostałej mocy oraz o tym, kiedy ładowanie jest konieczne lub zakończone.

Idealnie nadają się do aktywności takich jak trening, fitness, a nawet w deszczowe dni. Technologia mikrofonu enc skutecznie odfiltrowuje irytujące dźwięki z tła, a także skrupulatnie dostrojone funkcje dźwiękowe zapewniające realistyczne wrażenia dźwiękowe, możesz cieszyć się wysokiej jakości połączeniami. Idealny jako wyjątkowy prezent dla rodziny, przyjaciółki lub przyjaciela na specjalne okazje. Bluetooth 2023: wyposażone w zaawansowany chip bluetooth 5. 3, autobusy itp.
MarkaDUSONLAP #ad
ProducentDUSONLAP #ad
Waga0.01
Numer częściJ97-1
ModelJ97
GwarancjaDUSONLAP Obsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy. Możesz z łatwością kupić!

8. soundcore

#ad

Soundcore Anker P20i bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth, czas odtwarzania 30 godzin, 2 mikrosy z AI, do użytku, wodoszczelność IPX5, Bluetooth 5.3, regulowany korektor, sterownik 10 mm

#ad
soundcore #ad - Wyraźne połączenia telefoniczne z pomocą sztucznej inteligencji: 2 wbudowane mikrofony słuchawek Bluetooth P20i z algorytmem sztucznej inteligencji zapewniają, że zawsze będziesz wyraźnie słyszalny. Dzięki "find my earbuds" zgubione słuchawki Bluetooth mogą emitować dźwięki, dzięki czemu możesz je odnaleźć.

Kompaktowa konstrukcja, idealne w podróży: bezprzewodowe słuchawki bluetooth soundcore P20i True i etui do ładowania są kompaktowe i lekkie, dodatkowo wyposażone w pasek do noszenia. Dzięki temu pasują do każdej torby, a nawet do pęku kluczy – nie musisz się więc martwić o miejsce. Potężny bas: bezprzewodowe słuchawki douszne soundcore p20i mają ponadwymiarowe przetworniki 10 mm, które zapewniają mocny dźwięk ze wzmocnionymi basami, dzięki czemu możesz zgubić się w ulubionych piosenkach.

Długi czas odtwarzania, szybkie ładowanie: bezprzewodowe słuchawki bluetooth soundcore P20i True wytrzymują 10 godzin po jednym naładowaniu, a wraz z etui ładującym przez 30 godzin. Po opróżnieniu można jej używać przez całe 2 godziny po 10-minutowym naładowaniu. Spersonalizowane korektory: za pomocą aplikacji soundcore możesz dostosować sterowanie słuchawkami Bluetooth i wybrać spośród 22 ustawień EQ.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.1
Długość2.24
Waga0.1
Szerokość2.05
Numer częściA3949
ModelA3949

9. SHOKZ

#ad

Wodoodporne i pyłoszczelne, zestaw słuchawkowy Bluetooth Bone Conduction, niebieskie, do uprawiania sportu i rekreacji, Shokz OpenRun Pro słuchawki sportowe z mikrofonem

#ad
SHOKZ #ad - Lekkość wynosząca 29 g jest prawie niezauważalna. Bezpieczeństwo otwartych uszekbez względu na to, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenRun Pro zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez utraty hałasu otoczenia, jazdę na rowerze, sprint lub wędrujesz, czy uprawiasz jogging, bezpieczne w podróży.

Komfort otwartych uszu w przeciwieństwie do tradycyjnych bezprzewodowych słuchawek, słuchawki z kości znajdują się przed uszami, dzięki czemu pozostają wolne. Generacji oferuje państwu openrun Pro doświadczenie z każdą nutą, każdym rytmem i refrainą podczas treningu. Stopień ochrony ip55 chroni słuchawki Bluetooth przed potem, zachlapaniem i kroplami deszczu. 10-godzinny czas pracy baterii i bluetooth v5.

1duża wytrzymałość, do 10-dniowego czasu czuwania i 5-minutowy czas szybkiego ładowania do 1, 5 godziny użytkowania. Doskonała jakość dźwięku z ulepszonym basem - dzięki najnowszej technologii dźwięku kości 9. Odkryj sam, jak zdefiniujemy na nowo otwarte ucho. Ciesz się bezproblemową 2-letnią gwarancją. Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Dzięki stabilnemu bezprzewodowemu połączeniu za pomocą Bluetooth V5.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość2.72
Długość6.65
Waga0.06
Szerokość5.35
Numer częściS810
ModelS810