Top 10 Akku Staubsauger Tierhaare – Odkurzacze pionowe i szczotki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. VAKYOU

#ad

350 W, 30 kPA, duży do 15-30 minut, z automatycznym wykrywaniem kurzu, 3 w 1 H 300 W, VAKYOU Odkurzacz akumulatorowy

#ad
VAKYOU #ad - Niskie koszty konserwacjiwiększy pojemnik na kurz oznacza, że można czyścić dłużej z mniejszą liczbą przerw. 5-warstwowy wydajny system filtracji w pełni uszczelniony system filtracji hepa wyłapuje wszystkie drobne cząsteczki, pyłków i alergenów od wielkości 0, w tym 99% wszystkich cząstek kurzu, 3 μm, dzięki czemu Twoje otoczenie jest czystsze i bezpieczniejsze.

Ułatwia przesuwanie i czyszczenie wydajności. Opróżnij pojemnik na kurz jednym naciśnięciem przycisku. 3 diody led pomagają bezprzewodowemu odkurzaczowi oświetlić każdy ciemny obszar i śledzić kurz i brud. Zawsze możesz zaczynać, kiedy tylko chcesz. Elastyczna szczotka podłogowa z napędem led możliwość obrotu o 180° z boku i wychylna o 90° w górę i w dół, dzięki czemu możesz wyczyścić swój dom we wszystkich kierunkach. Duża moc ssaniadzięki bezszczotkowemu silnikowi o mocy 350 w odkurzacz akumulatorowy VAKYOU VC002 zapewnia dużą moc ssania 30 kPa w trybie MAX, okruchy, kurz, dzięki czemu bez problemu zbiera brud, sierść zwierząt i inne zabrudzenia.

Po czyszczeniu należy umieścić odkurzacz w pozycji ściennej. Oszczędność czasu + oszczędność pracyw porównaniu ze zwykłymi odkurzaczami akumulatorowymi, obrotowa szczotka ta akumulatorowa ma całkowicie aksamitną konstrukcję rolki, która znacznie zwiększa powierzchnię styku między szczotką podłogową a podłogą; wbudowany silnik szczotki podłogowej 5C ma większą prędkość i jest wyposażony w "trakcję", dzięki czemu obciążenie mięśni zmniejsza o 16%, a do przodu. Odkurzacz micol kompleksowo zwalcza cząsteczki znajdujące się w powietrzu i dlatego idealnie nadaje się dla rodzin z alergią alergią na kurz. Hepa można myć i ponownie używać.
MarkaVAKYOU #ad
ProducentVAKYOU #ad
Wysokość17.32
Długość12.99
Waga6.17
Szerokość8
Numer części001VC
Model300W

2. Buture Pro

#ad

Do 55 min, bezprzewodowy odkurzacz z inteligentnym trybem samochodowym, antysplątany bezprzewodowy odkurzacz do domu,, 38000 PA/450 W, Buture Pro Odkurzacz akumulatorowy, kolorowy ekran dotykowy

#ad
Buture Pro #ad - Kolorowy ekran dotykowy i tryb automatycznynie chcesz ręcznie regulować prędkości? Żaden problem, gdy odkurzacz jest zatkany bezprzewodowo, a bezprzewodowy odkurzacz automatycznie dostosowuje moc ssania do różnych powierzchni czyszczących. I szczotką 2 w 1. System wielu filtracji i pojemnik na kurz o pojemności 1, aby zmaksymalizować izolację cząstek kurzu, co sprawia, chronić silnik i przedłużyć żywotność odkurzacza.

Wyświetlacz odkurzacza akumulatorowego pokazuje również pozostałą moc akumulatora i ostrzega, wystarczy przełączyć na tryb AUTO, wystarczy dotknąć kolorowego wyświetlacza, dzięki czemu wszystkie rodziny mają inteligentniejsze wrażenia podczas czyszczenia. Skutecznie oczyszcza sierść zwierząt, odchody zwierząt, mąkę, zapewniając gruntowne czyszczenie domu.555 minut pracy i zdejmowany akumulator: bezprzewodowy odkurzacz buture pro bp10 jest wyposażony w 7-ogniwowy akumulator 2200 mAh, który zapewnia gruntowne czyszczenie całego domu o powierzchni 200 m² z maksymalnym czasem czyszczenia 55 minut 15 minut przy wysokiej wydajności, 55 minut przy niskiej mocy na twardym podłożu.

Wszechstronne akcesoria odkurzacz bp10 jest bezprzewodowy wyposażony w diody led do oświetlania ciemnych miejsc, rurę teleskopową o regulowanej długości 42 ~ 64 cm, szczotkę do podłogi obracającą się o 180° w pionie / 90° oraz szczotkę do fug. Pojemnik na kurz o pojemności 1, 5 ldo wylotu powietrza odkurzacza BP10 dodajemy bezprzewodowy filtr HEPA, 5 l może jednocześnie pomieścić śmieci i sierść zwierząt, że czyszczenie jest wygodniejsze. Buture pro oferuje zarejestrowanym klientom bezpłatną 3-letnią gwarancję i obsługę klienta 7 x 24, ciesząc się wysokiej jakości zakupem! Wydajna moc ssania 450 w/38 kpa odkurzacz akumulatorowy buture pro bp10 jest wyposażony w ulepszony, zboża, wydajny silnik 450 W, kurz itp.
MarkaButure Pro #ad
ProducentButure Pro #ad
Wysokość17
Długość10
Waga5.7
Szerokość7
Numer częściBP10
ModelBP10

3. HOMPANY

#ad

Bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, HOMPANY Odkurzacz akumulatorowy 500 W/40000 Pa, 5-otworowa filtracja, do 55 min, do, odkurzacz pionowy, odkurzacz pionowy, pionowy, 5-otworowa filtracja

#ad
HOMPANY #ad - Obsługa klienta 7 x 24 godz. Klienci hompany cieszą się 2-letnią obsługą klienta + 1 roczna usługa zwrotu i wymiany. Nie ma potrzeby instalowania uchwytu ściennego, a użytkownicy domów wynajmowanych są bardzo przyjazne dla użytkownika. Separacja 5 otworów + wysoce wydajny filtr przy tej samej prędkości obowiązuje: im więcej otworów ma filtr odkurzacza, który może filtrować 99, 3 mikrona, tym większy efekt zbierania pyłu cyklonowego.

Proszę wierzyć w hompany – firmę, w której klient jest na pierwszym miejscu! Jeszcze raz dziękujemy! Inteligentne komunikaty o błędach mogą pomóc w intuicyjnym zrozumieniu problemów z odkurzaczem akumulatorowym i ułatwić regularne czyszczenie i konserwację. Wyświetlanie pozostałej mocy w czasie rzeczywistym może pomóc lepiej uchwycić rytm czyszczenia i rozsądnie rozprowadzić pozostałą moc. Samodzielne stojące + wolne ręce hompany kieruje się potrzebami użytkowników, dzięki czemu można skutecznie uniknąć uszkodzeń ściany, a SmartVac 12 przejmuje nowy design do samodzielnego postawienia i przechowywania akcesoriów.

Bezprzewodowy odkurzacz można umieścić wszędzie i mieć wolne ręce w dowolnym miejscu i czasie. Duża siła ssania + długi czas pracy baterii - odkurzacz smartvac 12 wykorzystuje bardzo cichy silnik 500 w, który może zapewnić dużą moc ssania do 40 000 Pa. Wizualizacja + inteligentny podwójny ekran - dzięki eleganckiemu dużemu wyświetlaczowi smart led można łatwo sprawdzić stan pracy odkurzacza akumulatorowego bez użycia worka. Odkurzacz pionowy wykorzystuje 5-otworowy i 5-warstwowy system filtrowania, 98% kurzu i bakterii poniżej 0, co zmniejsza zatkanie filtra i wydłuża żywotność silnika odkurzacza.
MarkaHOMPANY #ad
ProducentHOMPANY #ad
Wysokość44.09
Długość9.83
Waga6.39
Szerokość8.46
Numer częściAC-BILL-16
ModelSmartvac 12

4. BuTure

#ad

Dywan z sierścią zwierząt, z ekranem dotykowym, BuTure VC60 odkurzacz akumulatorowy, antysplątany wałek szczotki do twardych podłóg, czas pracy do 55 min, 450 W, 33 kPa

#ad
BuTure #ad - Buture vc60 odkurzacz akumulatorowy 450 w, 33 kpa, do 55 min. Czas pracy, z ekranem dotykowym, antysplątany wałek szczotki do twardych podłóg dywan sierść zwierząt.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość1
Długość1
Waga1
Szerokość1
Numer częściVC60
ModelVC60

5. Laresar

#ad

Szczotka zapobiegająca splątaniu, 38 kPa/55 min/450 W, odkurzacz do twardych podłóg,, bezprzewodowy odkurzacz z kartą zapachową, Laresar Odkurzacz akumulatorowy, animowany kolorowy wyświetlacz

#ad
Laresar #ad - Ochrona przed wilgociąwyposażona w kilka systemów filtracyjnych do oddzielania kurzu i powietrza, nowo zaprojektowana warstwa filtracyjna z folii zapachowej może usuwać zapachy z powietrza na wylocie powietrza, jednocześnie zasysając śmieci i nadając im zapach powietrza.

6 jasnych diod led oświetla narożniki, dzięki czemu nie ma miejsca na kurz. Ochrona przed wiatremlaresar oferuje swoim klientom 1 rok bezpłatnego zwrotu i 2 lata gwarancji. Możesz cieszyć się obsługą klienta online 24 wys. Tryb eco 55 minut, tryb średni 30 minut, tryb High-Speed 20 minut. Idealnie nadaje się do czyszczenia kurzu, żwirek i wielu innych. Można je nabyć oddzielnie w serwisie Amazon. Wdychanie brudu, dzieci, aby wyeliminować zapachy, w których przebywają niemowlęta, kurzu, a powietrze odświeżającym pomarańczowym zapach zapach do spełnienia.

Należą do nich: trzy tryby ssania, alarm przy niskim poziomie naładowania baterii, alarm w przypadku awarii ładowania, wskaźnik ładowania, alarm w przypadku zatkanych szczotek podłogowych i alarm w przypadku zatkanych kanałów powietrza. Wyświetla osiem stanów odkurzacza w czasie rzeczywistym w animowanym formacie. Odwrócone włosie w kształcie litery v może dobrze zbierać wdychane włosy i brud oraz zmniejszyć plątanie się. X 7.
MarkaLaresar #ad
ProducentLaresar #ad
Wysokość46.46
Długość10.24
Waga5.29
Szerokość9.84
Numer częściELITES6
ModelELITES6

6. MKKM

#ad

Bezprzewodowy i rura teleskopowa 43-78 cm, mały odkurzacz ręczny 3 w 1, 600 W, cichy, do twardych podłóg, Bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy, bezworkowy, montowany na ścianie, dywanów, 18 kPa

#ad
MKKM #ad - Pojemnik na kurz o pojemności 0, w pełni uszczelniony system filtrów cyklonowych, ale należy odczekać, 8 l można szybko opróżnić. Włącz przypadkowe zabezpieczenie przed dotykiem i ustawienie ssania na trzecim biegu naciśnij i przytrzymaj przez dwie sekundy, aby aktywować funkcję odkurzania stosu, aby stworzyć bezpieczne środowisko użytkowania i uniknąć marnowania prądu spowodowanego przypadkowym dotknięciem dzieci.

5-stopniowy system filtrowania i filtr nadający się do praniaodkurzacz akumulatorowy jest wyposażony w 5-stopniowy, wyłapuje 99, 99% dużych cząstek i mikropyłu. 80-105 cm wysuwana metalowa rura do wygodnej regulacji wysokości. Konstrukcja do montażu na ścianie, odkurzacz pod kątem prostym 90° wyposażony w urządzenie montowane na ścianie, zapewniając czystość i porządek. Silne ssanie 18000 pa i czas pracy 40 minutodkurzacz pionowy z kablem jest wyposażony w silnik 600 w i ma dużą siłę ssania 18000 pa. Możesz bez problemu usunąć różne kurz i brud, resztki pożywienia zwierząt, takie jak odpady kuchenne, sierść zwierząt itd.

Odkurzacz pionowy nadaje się do czyszczenia dużych podłóg i dywanów w salonach, które można łatwo zmontować w 6 kombinacjach do wszechstronnego czyszczenia, jak odkurzacz ręczny, samochodów, który bardzo dobrze nadaje się do sof, sypialniach i innych miejscach. Wskazówka: pojemnik na kurz, aż dokładnie wyschną, maty filtrujące i filtry można myć wodą, aby woda nie dostała się do silnika. Trzeci bieg regulacji ssania umożliwia swobodny wybór wielkości pochłaniającego brudu, co pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odkurzacz ręczny 6 w 1 i odkurzacz pionowyodkurzacz akumulatorowy jest dostarczany z trzema różnymi szczotkami, kuchniach, klawiatury i pomieszczeń.
MarkaMKKM #ad
ProducentMKKM #ad
Modeljk-v12

7. JONR

#ad

Samoczyszczący, zbiornik na wodę 850 ml, do, JONR ED12 odkurzacz na mokro i sucho, odkurzacz i mop 4 w 1, szczotka do czyszczenia krawędzi, bezprzewodowy odkurzacz na mokro i sucho, czas pracy 30 min

#ad
JONR #ad - Części można zdemontować i czyścić oddzielnie, aby wszystko było uporządkowane, czyste i bezzapachowe. Samoczyszcząceszczotkę należy czyścić automatycznie za pomocą jednego przycisku, aby ręce były wolne od brudu. Brud, kurz, rozlane płyny i brud z mocnym szorowaniem i solidną mocą ssania.

Zbiorniki na wodę o dużej pojemnościoddzielne zbiorniki na czystą i zużytą wodę zapewniają, że zawsze czyścisz czystą szczotką. Zbiorniki o dużej pojemności zbiornik na świeżą wodę 850 ml i zbiornik na starą wodę 450 ml umożliwiają dłuższe czyszczenie bez opróżniania lub uzupełniania. Długi czas pracyodkurzacz ed12 na mokro i sucho wydłuża czas pracy do 30 minut dzięki inteligentnie zoptymalizowanej mocy ssania i akumulatora.

Czyszczenie od krawędzi do krawędzi dzięki ulepszonej szczotce do czyszczenia od krawędzi do krawędzi, odkurzacz JONR ED12 specjalizuje się w trudno dostępnych miejscach – czyści blisko listew przypodłogowych i głęboko w narożnikach. Szybki odkurzacz i wycieraczka4 w 1 odkurzanie, gruz, włosy, mycie, wycieranie i suszenie podłóg w jednym cyklu roboczym pomaga w zamiataniu i szorowaniu podłóg.
MarkaJONR #ad
ProducentJONR #ad
Wysokość44.09
Długość11.1
Waga3.5
Szerokość10.24
ModelED12

8. BuTure

#ad

BuTure Odkurzacz akumulatorowy JR700, odkurzacz akumulatorowy, czas pracy do 55 min, bezprzewodowy, 38000 PA/450 W, sierść, dywany, kolorowy ekran dotykowy, twarde podłogi, zdejmowany akumulator

#ad
BuTure #ad - Uniwersalna szczotka elektryczna ani-tangle - odkurzacz akumulatorowy buture JR700 jest wyposażony w najbardziej zaawansowaną szczotkę elektryczną zapobiegającą splątaniu. Dzięki ulepszonemu bezszczotkowemu silnikowi 450 W jego żywotność wydłuża się pięciokrotnie w porównaniu z silnikiem szczotkowym.

38 kpa, w mgnieniu oka zbiera wszystkie osady i sierść zwierząt. Długość rury teleskopowej można zmienić z 42 cm na 65 cm. Szczotka elektryczna obracająca się o 180° w poziomie / 90° w pionie jest elastyczna do czyszczenia narożników. System wielu filtracji i pojemnik na kurz o pojemności 1, aby zmaksymalizować izolację cząstek kurzu, 5 ldo wylotu powietrza odkurzacza JR700 dodajemy bezprzewodowy filtr HEPA, chronić silnik i przedłużyć żywotność odkurzacza. Podczas czyszczenia podłogi/dywanu głowica szczotki nie musi być wymieniana. Czas pracy 55 minutbezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w 7-ogniwowy akumulator 2200 mAh, który zapewnia gruntowne czyszczenie całego domu o powierzchni 200 m² z maksymalnym czasem czyszczenia wynoszącym 55 minut.

Wbudowane jest miękkie/twarde włosie. Niezrównana moc ssania 450 w i 38 kpa!najwydajniejszy odkurzacz akumulatorowy buture jest wreszcie na rynku. 15 min przy dużej mocy ssania, 55 min przy niskiej mocy ssania. Beztroska obsługabuture oferuje zarejestrowanym klientom bezpłatną 3-letnią gwarancję i obsługę klienta 7 x 24, ciesząc się wysokiej jakości zakupem!
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość17
Długość10.62
Waga5.73
Szerokość7.48
Numer częściJR700
ModelJR700

9. Roanow

#ad

Czas pracy do 55 min, bezprzewodowy, odkurzacz pionowy do twardych, 450 W/38000 Pa, z wyświetlaczem LED, 1,5 l, Roanow MarsVac S1 odkurzacz akumulatorowy, lekki odkurzacz zapobiegający splątaniu

#ad
Roanow #ad - Jest bezpieczny i przyjazny dla rodzin z dziećmi, 5 l bezprzewodowy odkurzacz posiada 7-stopniową cyklonową strukturę chroniącą przed kurzem, osobami starszymi i osobami wymagającymi pielęgnacji. Wyświetlacz all-in-one led roanow cordless vacuum jest wyposażony w duży, dzięki czemu można bez problemu sprawdzić aktualny stan odkurzacza. W czasie rzeczywistym wyświetla tryb ssania, inteligentny wyświetlacz LED, pozostały poziom naładowania akumulatora i przypomnienie o zatkanej szczotce podłogowej.

Czyść cicho i bez zakłóceń dla rodziny i zwierząt domowych. Duża pojemność pojemnika na kurz o pojemności 1, 99% i pojemnik na kurz o pojemności 1, 5 l do czyszczenia całego domu, dzięki czemu nie musisz się już martwić, że czyszczenie zostanie przerwane. Czy w sobie obrotową szczotkę z miękkim i twardym włosiem oraz zmotoryzowaną szczotkę z zębami grzebieniowymi, która zapewnia lepszy dostęp do kanałów wentylacyjnych włosów i sierści zwierząt oraz skutecznie redukuje filcowanie. System filtrowania 99, która wychwytuje 99, 99% drobnego kurzu.

Silna moc ssania 450 w/38 kp bezprzewodowy odkurzacz marsvac s1 może osiągnąć w trybie maksymalnym 450 w/35 kpa, sierść zwierząt i plamy, płytek, gruz, która natychmiast odciąga brud, łatwy do czyszczenia twardych podłóg, dywanów i podłóg z twardego drewna.55 minut pracy ten odkurzacz pionowy ma akumulator 2200 mah, szybkie ładowanie 4 h, zapewnia do 20 tryb Max-55 minut nieprzerwanego czasu pracy w zależności od trybu, idealny do dużych zadań i czyszczenia całego domu. Ultra-lekka i zapobiegająca splątaniu się szczotki główny korpus bezprzewodowego odkurzacza jest bardzo lekki, waży zaledwie 1, 2 kg i idealnie nadaje się do czyszczenia jedną ręką.
MarkaRoanow #ad
ProducentRoanow #ad
Wysokość11.4
Długość7.48
Waga2.7
Szerokość16.9
ModelMarVac S1

10. HONITURE

#ad

Do twardych podłóg, sierści zwierząt S13, czas pracy do 55 min, HONITURE Odkurzacz akumulatorowy 450 W/38000 Pa, lekki odkurzacz antysplątany, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, dywanów

#ad
HONITURE #ad - Zdejmowany akumulator można ładować pojedynczo lub na urządzeniu głównym. Głębokie czyszczenie i brak plątania się – ulepszone połączenie dużej szczotki podłogowej i wałków szczotkowych w kształcie litery v umożliwia głębokie czyszczenie włosów i cząstek na podłogach lub dywanach. Krawędź szczotki podłogowej płynnie wpasowuje się w ścianę, dzięki czemu kurz może skutecznie wchłaniać się z krawędzi i narożników ściany.

Długi czas pracy do 55 minut dzięki akumulatorom 7 x 2500 mah o dużej pojemności bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia do 55 minut, co zapewnia gruntowne czyszczenie w całym domu. Gdy urządzenie jest włączone, emanuje Twoim ulubionym zapachem i zapewnia naprawdę romantyczne doznania podczas czyszczenia. Gniazdo na tabletki zapachoweodkurzacz akumulatorowy honiture s13 jest wyposażony w gniazdo na tabletki zapachowe, w które można włożyć swoje ulubione tabletki zapachowe. Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania.

7-warstwowy filtrdzięki w pełni uszczelnionemu 7-warstwowemu systemowi filtrowania ten odkurzacz akumulatorowy może bezprzewodowo filtrować mikroskopijne cząsteczki kurzu o grubości zaledwie 0, 3 mikrona przy współczynniku filtracji do 99, 98%. Ekran dotykowy duży panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia łatwe ustawienie mocy ssania i odczytanie stanu odkurzacza. Duża moc ssaniadzięki bezszczotkowemu silnikowi 450 w odkurzacz akumulatorowy HONITURE S13 zapewnia dużą moc ssania 38 000 Pa w trybie MAX, kurz, dzięki czemu bez problemu zbiera brud, okruchy, sierść zwierząt i inne zabrudzenia.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość7.48
Długość19.29
Waga7.94
Szerokość11.42
Numer częściLIFX24S13
ModelLIFX24S13