Top 10 Drohne Unter 250 Gramm – Drony sterowane zdalnie/aplikacją

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. UAV-ID

#ad

Grawerowanie laserowe, numer rejestracyjny, plakietki, naklejki, UAV-ID, Tablica rejestracyjna dronów 20 x 8 mm lub 20 x 11 mm, e-ID, do 4 wierszy, aluminium, opcjonalnie kod QR

#ad
UAV-ID #ad - Zgodnie z przepisami ustawowymi easa ogólnoeuropejskich i krajowych urzędów lotnictwa, AustroControl AT i Federalny Urząd Lotnictwa Cywilnego BAZL CH. Nasze plakietki na drony e id wykonane z lekkiego, nie wpływając negatywnie na ciężar lotu drona ciężar własny poniżej 0, anodowanego aluminium lotniczego zapewniają wytrzymałość i trwałość, 9 g i spełnia międzynarodowe standardy mocowania numeru rejestracyjnego.

Różne rozmiary i kolory umożliwiają indywidualne oznaczenie Twojego statku powietrznego. Nasze akcesoria do dronów są w całości projektowane, produkowane i wysyłane w Niemczech zgodnie z obowiązującymi tutaj standardami przemysłowymi. Pasuje do wszystkich modeli dronów dji, 2, takich jak np. Ta nowoczesna tabliczka wykonana z ogniotrwałego aluminium o grubości 0, aby uniknąć ostrych krawędzi i zadziorów, 5 mm charakteryzuje się eleganckim wzornictwem z zaokrąglonymi narożnikami, a tym samym nie wpływać na zachowanie podczas lotu.

Kolorowe anodyzowane aluminiowe naklejki są opisywane za pomocą przemysłowego lasera znakującego. Lba de, 3 i 4 mini, w tym wersji pro i enterprise w wersjach 1, Air i Mavic oraz wszystkich innych samolotów RC. Do łatwego i trwałego montażu jest wyposażony w samoprzylepną podkładkę acx o grubości 0, która idealnie dopasowuje się do drona i zapewnia trwałe mocowanie, 25 mm, również w ekstremalnych warunkach pogodowych.
MarkaUAV-ID #ad
ProducentRoboterwerk GmbH #ad
Wysokość0.2
Długość0.79
Waga0
Szerokość0.31
Numer częściUAV_DK_AL_NA
Gwarancjanie dotyczy

2. DJI

#ad

Zdjęcia 48 MP, DJI Mini 3 Pro z DJI Smart Control – lekki i składany dron z kamerą z filmami 4K/60 kl./s, czas lotu 34 minuty, unikanie przeszkód w 3 kierunkach

#ad
DJI #ad - Nagrywaj i udostępniaj w podróży – dji mini 3 pro oferuje szeroką gamę inteligentnych funkcji, MasterShots, Timelapse, prawdziwe zdjęcia pionowe, w tym FocusTrack, QuickTransfer i wiele innych. Niezrównane bezpieczeństwo – dji mini 3 pro posiada funkcję unikania przeszkód w 3 kierunkach i APAS 4.

0, co wprowadza zupełnie nowe standardy bezpieczeństwa w serii Mini. Składana i kompaktowa konstrukcja sprawia, że można ją również łatwo zabrać ze sobą podczas każdej przygody. Gimbal obraca się o 90°, dzięki czemu nie musisz iść na kompromisy w kwestii jakości obrazu. Profesjonalne nagrania – nagrywaj swój świat dzięki filmom 4k/60 kl. S i zdjęciom 48 mp w zapierających dech w piersiach szczegółach. Dzięki temu masz więcej czasu na eksplorację i nagrywanie. Bezproblemowe latanie – dzięki wadze < 249 g mini 3 pro nie wymaga rejestracji w większości krajów.

Perfekcyjne ujęcia pionowe – nowy dji mini 3 pro zapewnia prawdziwe pionowe ujęcia portretowe, idealne do mediów społecznościowych. Zawiera nowy pilot zdalnego sterowania dji rc ze zintegrowaną aplikacją DJI Fly i wyświetlaczem HD 5, 5″ dla uzyskania ostrych zdjęć również w bezpośrednim świetle słonecznym. Długi czas lotu – ciesz się wydłużonym czasem lotu do 34 minut. System kamer obsługuje podwójne natywne ISO i przysłona f/1.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.44
Długość6.73
Waga0.55
Szerokość9.65
Numer częściCP.MA.00000492.01
ModelCP.MA.00000492.01
Gwarancja24 Miesięcy

3. DJI

#ad

Czas lotu: 30 min, wideo HD 2,7 K, 12 MP, lekki i przenośny, DJI Mavic Mini Combo UE – dron i zestaw akcesoriów, 3-osiowy gimbal, odległość transmisji: 4 km transmisja wideo HD

#ad
DJI #ad - Kamera gimbal: mavic mini jest w stanie robić zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli i filmy w rozdzielczości 2, 7 K QHD. Zdejmowane joystick zapewniają łatwiejszy transport. Aplikacja oferuje pomocne samouczki, które ułatwiają rozpoczęcie lotu w świecie lotu łatwo, szybko i bezpiecznie.

Zdalne sterowanie: pilot zdalnego sterowania zapewnia transmisję wideo w jakości HD z niskim opóźnieniem, zasięg do 4 kilometrów. Aplikacja fly: za pomocą aplikacji dji fly można tworzyć nagrania filmowe za pomocą kilku kliknięć. Gimbal jest stabilizowany na trzech osiach i zapewnia miękkie ujęcia. Zawartość: ochrona aparatu, 3 x zapasowe śmigło, pilot zdalnego sterowania, kabel zdalnego sterowania złącze micro USB, 3 x inteligentny akumulator lotniczy, Lightning, USB-C, 2 x kabel micro USB, wymienny pendrive.

Właściwości: przenośny i kompaktowy model dji mavic mini z 30-minutowym czasem lotu, waży zaledwie 249 gramów i tym samym zalicza się do najniższej i najbezpieczniejszej klasy wagowej wśród dronów.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość3.23
Długość5.51
Waga3.97
Szerokość2.24
Numer częściOB01927
ModelOB01927
Gwarancja24 Miesięcy

4. DJI

#ad

Mini 2 Fly More Combo – ultralekka składana trona 3-osiowa z kamerą 4K, 12 MP, zdjęcia 31 min, czas lotu, OcuSync 2.0 10 km HD, transmisja wideo QuickShots Gray Mini 2

#ad
DJI #ad - Mini 2 może pozostać na 5 nawiew i wyłączać przy maks. Ywotności baterii 31 minut, mini 2 razy więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby połączyć idealny shot. Wysoka wydajność: dzięki maks. Natężeniu 4000 metrów, dzięki czemu Twoje jedzenie jest stabilne nawet podczas przepływu nawet w przypadku wiatru lub wysokiego poziomu alpejskiego lasu.

Kompaktowy i wygodny - ten mały drony jest idealnym towarzyszem podróży, który pozwala na przekształcenie swoich ulubionych wspomnień. 2 g i pasuje do dłoni i dłoni. Quickshots: z tylko taśmami few taps, mini 2 automatyczne zapisywanie i zapisywanie profesjonalnych filmów na ekranie social media. 4 x zoom cyfrowy sprawia, że jest on bezpieczniejszy i bardziej wygodny podczas zmian dystansów i kompozycji.

Transmisja wideo ocusync 2. 0: mini 2 wspierające do 10 km transmisji wideo HD i ma doskonałą zdolność antyinterferencji i zapewnia doskonałą ochronę przed zakłóceniami i morzem. Whether you're a beginner or a more experienced flyer, the fly app you produce impressive results complete with soundtracks and filtrs. 4x zoom: nigdy nie potrzebujesz tego, aby zamknąć swoje dream shot. Opakowanie lekkie bez łba niż 249 g, waży on ok.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość7.36
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.51
Numer częściCP.MA.00000312.01
ModelCP.MA.00000312.01

5. DJI

#ad

3-osiowy gimbal, lekki i przenośny, wideo HD 2,7 K, 12 MP, DJI Mavic Mini – dron, czas lotu: 30 min, odległość transmisji: 2 km transmisja wideo HD

#ad
DJI #ad - Aplikacja fly: za pomocą aplikacji dji fly można za pomocą kilku kliknięć. Wymiary: po złożeniu: 140 × 82 × 57 mm dł. Szer. Właściwości: przenośny i kompaktowy dji mavic mini z 30-minutowym czasem lotu, waży zaledwie 249 gramów i tym samym jest najniższą i najbezpieczniejszą klasą wagową wśród dronów.

Wys. Wys. Po rozłożeniu: 160 × 202 × 55 mm dł. Zdalne sterowanie: pilot zdalnego sterowania zapewnia transmisję wideo w hd o niskiej opóźnieniu, w zasięgu do 2 kilometrów. Szer. Gimbal jest stabilizowany na trzech osiach i zapewnia miękkie nagrania. Zdejmowane gałki sterujące zapewniają łatwy transport. Aplikacja oferuje pomocne samouczki, że wejście do świata lotu jest łatwy, które sprawiają, szybki i bezpieczny.

Kamera gimbal: mavic mini jest w stanie robić zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli i i filmy w rozdzielczości 2, 7 K QHD. ZawartoŚĆ: ochrona aparatu, inteligentny akumulator lotowy, zapasowe śmigło, pilot zdalnego sterowania, kabel radiowy złącze micro USB, USB-C, kabel micro USB, lampa błyskowa, pamięć zapasowa.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.17
Długość9.65
Waga0.55
Szerokość11.42
Numer częściCP.MA.00000121.01
Model20180426LCZJEANCZSJSLXM04872SJKDJEZ
Gwarancja24 miesięcy

6. DJI

#ad

1 opakowanie, DJI Mini 2 Fly More Combo EU + Care Refresh aktywowany automatycznie – dron wideo 4K z akcesoriami i pakietem ochronnym do beztroskiego latania

#ad
DJI #ad - Pakiet ochronny z pełnym planem serwisowym zapewniającym beztroskie wrażenia podczas lotu. Naciśnij przycisk raz, a następnie długo, aby sprawdzić stan naładowania akumulatora.

Naciśnij krótko przycisk, aby włączyć lub wyłączyć urządzenie. Kamera gimbal mini 2 jest w stanie robić zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli i filmy w rozdzielczości 4K Qhd. Właściwości: przenośny i kompaktowy dji mini 2 z 31-minutowym czasem lotu waży zaledwie 249 gramów i tym samym zalicza się do najniższej i najbezpieczniejszej klasy wagowej wśród dronów. Gimbal jest stabilizowany na trzech osiach i zapewnia miękkie ujęcia. Maksymalna górna granica serwisowa nad poziomem morza 4000 m. Zawartość samolotu, 1 x kabel usb c, 3 x bateria, pilot zdalnego sterowania, lightning, USB C, ochrona gimbal, Care Refresh, kabel RC Micro-USB, 3 x zapasowe śmigło, joystick.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Waga0.55
Numer części1
ModelDJIMINI2COMB-EUCARE

7. DJI

#ad

Unikanie przeszkód w 4 kierunkach, transmisja wideo 12 km 1080p, MasterShots, dron z 3-osiowym gimbalem wideo 5,4 K, DJI Air 2S, szary, czas lotu: 31 min lotu, 1″ czujnik CMOS

#ad
DJI #ad - Zakres temperatury roboczej: 0° do 40°C. Mastershots - mastershots to dalszy rozwój quickShots. Jest to zaawansowana funkcja autonomiczna, dzięki której można wszędzie robić najlepsze zdjęcia za pomocą jednego przycisku.

Analiza otoczenia - dji air 2s może dostrzec otoczenie w czterech kierunkach: w górę, w dół, do przodu i do tyłu. Dji air 2s może aktywnie omijać przeszkody w jeszcze bardziej złożonych scenariuszach i przy dużych prędkościach. Miliard kolorów - 10-bitowy profil kolorów dlog-m może rejestrować do miliarda kolorów, które sprawiają, zachowując przy tym wszystkie drobne szczegóły, że materiał filmowy jest wyjątkowy. Zasięg transmisji 12 km fccdji air 2s jest wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię transmisji obrazu O3 OcuSync 3.

0 firmy dji i zapewnia wyjątkowo płynny, wyraźny i niezawodny obraz przy każdym locie. 1-calowy czujnik cmoswyposażony w 1-calowy czujnik kamery i duże piksele 2, obsługuje filmy DJI Air 2S z prędkością 5, 4 μm, 4 K/30 kl. S i 4k/60 kl. S. Centrum uwagifocustrack oferuje spotlight 2. 0, activetrack 4. 0 i point of interest 3.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga1.31
Szerokość19.69
Numer częściDJI AIR 2S (EU)
ModelDJI AIR 2S (EU)
Gwarancja24 Miesięcy

8. Potensic

#ad

Wizualne śledzenie/QuickShot/RTH, Potensic ATOM Dron GPS z kamerą 4K i 3-osiowym gimbalem, zdjęcia 12 MP, transmisja FPV 6 km, czas lotu 6 km, dron z kamerą dla, poniżej 249 g, 3 akumulatory 96 min

#ad
Potensic #ad - Atwe w użyciu: możesz robić ciągłą serię zdjęć w dowolnym określonym przedziale czasowym, a następnie za pomocą oprogramowania komputerowego stworzyć film poklatkowy z nieruchomych zdjęć interwałowych. Sprawiają, że - w zasięgu komunikacji w zasięgu do idealne warunki, bez przeszkód i zakłóceń, co jest bardziej stabilne i wyraźne.

Kamera podczas lotu może poprawić dokładność i przejrzystość fotografowania oraz można ją ustawić w zakresie +° - °. W trybie sportowym maksymalna prędkość może wynosić, więcej niż zwykle. Odległość nie stanowi już problemu!5 trybów do wyboru – do wyboru, na zewnątrz. Popularna funkcja dla wszystkich sportowców outdoorowych, inteligentnie śledź i rejestruj cenne chwile swoich przygód! Dostępna funkcja zoomu cyfrowego atom.

Aby uchwycić zwierzęta z powietrza i uchwycić więcej szczegółów, zoom do środka, i Zoom są do wyboru, bez przeszkadzania im. B>} {b>} {b>} om dron Łatwy w użyciu. Ciesz się przygodą z samolotem bez przerwy! atwe w użyciu: nowy, na zewnątrz, na zewnątrz, kreatywny sposób, który pomaga początkującym tworzyć mistrzowskie filmy krótkometrażowe. Atwe w użyciu: dzięki mocnemu i ekskluzywnemu wzornictwu i ekskluzywnemu wzornictwu na zewnątrz. Nie musisz obawiać się wyzwań związanych z naturalnym wiatrem.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość2.28
Długość9.53
Waga0.55
Szerokość11.81
Numer częściATOM

9. DJI

#ad

Czas lotu 31 min, lekki i składany dron z kamerą wideo 2,7 K, nagrywanie uliczne, szary, transmisja wideo 10 km, łatwy w obsłudze, DJI Mini 2 SE, poniżej 249 g, inteligentne tryby, sesja zdjęciowa

#ad
DJI #ad - Piloci nie muszą zdawać egzaminów. Obie wersje mogą latać według kategorii A1 i A3. Atwa regulacja – w przypadku drona o wadze mniejszej niż 249 g w większości krajów test nie jest wymagany.

Ma nawet funkcję powrotu, gdy akumulator jest zbyt słaby. Lepszy zasięg – dzięki solidnemu zasięgowi transmisji 10 km możesz dalej latać i odkrywać więcej dzięki niezawodnemu połączeniu i nagrywać. Inteligentne tryby – quickshots i inne imponujące inteligentne funkcje są dostępne z zaledwie kilkoma wejściami, dzięki czemu uzyskasz zdjęcia lotnicze, które wyglądają jak profesjonalista. Bardzo proste! - od startu do podnoszenia, każdy proces z DJI Mini 2 SE jest łatwy i szybki do opanowania. Ciesz się zabawą latania bez żmudnej procedury składania wniosków i czasu oczekiwania. Dostępne są dwie wersje dla mini 2 se: z etykietą c0 i bez niej.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.17
Długość7.87
Waga0.53
Szerokość6.3
Numer częściCP.MA.00000573.01
ModelCP.MA.00000573.01
Gwarancja24 Miesięcy

10. DJI

#ad

Czas lotu 38 min, szary, DJI Mini 3 – lekki i składany mini dron z kamerą wideo 4K HDR, prawdziwe pionowe nagrywanie i inteligentne funkcje, pilot zdalnego sterowania

#ad
DJI #ad - Ciesz się chwilą: rób zapierające dech w piersiach ujęcia z QuickShots, aby wybrać dynamiczne ruchy lotu lub nagrywać panoramę perfekcyjną scenerię. Lekki i kompaktowy: mini 3 waży mniej niż 249 g. Latanie jest dziecinnie proste: nie pozwól, aby wiatr cię powstrzymał.

Mini 3 leci stabilnie nawet przy sile wiatru 5 38 km/h, dzięki czemu zawsze możesz robić doskonałe zdjęcia. Zapierające dech w piersiach obrazy: nagrywaj w rozdzielczości 4K i HDR, niezależnie od tego, krystalicznie czyste filmy i uchwyć wszystkie szczegóły w świetle i cieniu, czy w dzień czy w nocy. Prawdziwe zdjęcia w pionie: dzięki temu możesz łatwo nagrywać wysokie punkty orientacyjne, takie jak drapacze chmur i wodospady, a także udostępniać swoje nagrania bezpośrednio w idealnej orientacji na Instagramie lub TikTok.

Zawiera pilot zdalnego sterowania dji rc-n1, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją kreatywnością z lekkim bagażem. Idealnie nadaje się do zabrania ze sobą na przygody, wędrówki, wycieczki i dni na plaży.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.83
Długość9.88
Waga1.4
Szerokość14.25
Numer częściCP.MA.00000584.01
ModelCP.MA.00000584.01
Gwarancja24 Miesięcy