Top 10 Elektrische Fahrradpumpe Mit Akku – Sports-Promotions

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KIMBONNI

#ad

Akumulatorowa, również jako latarka, pompka rowerowa, sprężarka powietrza z korpusem aluminiowym, kompresor powietrza, 150 psi, cyfrowy wyświetlacz, idealna do samochodu,, Elektryczna pompka powietrza

#ad
KIMBONNI #ad - W zakres dostawy wchodzi młotek bezpieczeństwa, który nadaje się do sytuacji awaryjnych na świeżym powietrzu. Duży wyświetlacz cyfrowy i funkcja oświetlenia- podświetlany cyfrowy wyświetlacz pompy powietrza zapewnia urządzeniu łatwość obsługi i wizualną pełnię.

Można go nosić samochodem i bez problemu włożyć do walizki lub plecaka. Można go używać bez obaw. Maksymalne ciśnienie nadmuchiwania wynosi 150 psi/10, nie wymaga czasochłonnego ręcznego pompowania. Profesjonalna i bezpieczna obsługa wysokiej jakości - fivangin stara się zapewnić profesjonalną pompkę powietrza doskonałą wydajność. Zabezpieczenie przed przeciążeniem akumulatora, zwarciem, podnapięciem i funkcją monitorowania temperatury. Akumulator jest szybko i wygodnie ładowany za pomocą złącza typu C. Nadaje się do pompowania rowerów, poduszek powietrznych, piłek, motocykli, samochodów itd.

Może wyświetlać 360 stopni bez martwego kąta, kg / cm² i może przełączać 5 trybów pompowania za pomocą jednego przycisku. Wystarczy podłączyć dyszę powietrza, aby automatycznie wykryć ciśnienie w oponach. W międzyczasie oferujemy 24-godzinny serwis. Szybkie nadmuchiwanie i przenośny rozmiar - elektryczna pompka rowerowa fivangin jest wyposażona w precyzyjny cylinder ze stopu, dzięki czemu opony mogą być szybko napompowane.
MarkaKIMBONNI #ad
ProducentKIMBONNI #ad
Numer części774049282016

2. Grapsa

#ad

Igła do piłki, torba transportowa, kabel USB, Torba na pompkę rowerową Bosch mini kompresor EasyPump. pudełko do przechowywania, adapter objętościowy, adapter do wentylu Presta tylko skrzynka do

#ad
Grapsa #ad - Samochodowa walizka do przechowywania z pompką powietrza jest wyposażona w zdejmowany pasek na rękę, oszczędzając miejsce. Mocny i gładki zamek błyskawiczny ułatwia wyjmowanie mini kompresora i zapewnia szczelną ochronę kompresora akumulatora. Wymiary zewnętrzne: 30, aby w każdej chwili napompować opony samochody, z mocną linką ręczną.

Pompę bosch easy można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Torba na pompkę powietrza: pompka elektryczna nadaje się do pompki rowerowej bosch, takich jak kabel USB, adapter głośności, igła do piłki, mini sprężarki EasyPump i dołączonych akcesoriów, wentylator Presta itd. Pudełko na kompresory jest małe i kompaktowe, który można w każdej chwili łatwo przenosić lub zawiesić na ścianie, łatwe do włożenia do plecaka i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Kolor torby rowerowej na pompkę odpowiada kolorowi akumulatorowej pompy rowerowej. Tylko pudełko. Atwa do przenoszenia: sprężarka akumulatorowa jest kompaktowa i lekka, rowery, można ją łatwo włożyć do plecaka i nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Jedyny w swoim rodzaju wygląd: rowkowany kształt walizki z pompką idealnie pasuje do akumulatora pompki, co skutecznie zmniejsza tarcie i wibracje sprężarki powietrza w torbie elektrycznej, dzięki czemu Twoje narzędzie Bosch jest podwójnie chronione. Wytrzymała torba na pompkę powietrzną z akumulatorem: uchwyt do przechowywania rowerowej pompy powietrza wykonany jest z wysokiej jakości materiału, który jest pyłoszczelny i odporny na upadki oraz może w najlepszy sposób chronić Twoją elektryczną pompkę rowerową i w ten sposób wydłużyć jej żywotność. Torba rowerowa z pompką powietrza jest mała i kompaktowa, 5 cm.
MarkaGrapsa #ad
ProducentGrapsa #ad
Waga0.31
Numer częścieasy pump-gs0728
Modeleasy pump-gs0728

3. LEXIN

#ad

Motocykla, przenośna pompka do opon do roweru, LEXIN P5 elektryczna pompka powietrza, 5000 mAh, 10,3 bar, piłek, sprężarka akumulatorowa, wózka inwalidzkiego, skutera, samochodu

#ad
LEXIN #ad - Lexin oferuje 7 x 24 godzin niemieckiej obsługi klienta i roczną gwarancję. Kompresor akumulatorowy lexin jest praktyczny również dla użytkowników wózków inwalidzkich, 3 bar / 150 psi. Duża bateria 5000 mah: przy pełnym naładowaniu kompresor lexin p5 może napompować opony rowerowe 24 razy, żółte - od 25% do 65%, opony samochodowe 13 razy lub napompować piłkę 70 razy.

Inteligentna sprężarka z funkcją automatycznego zatrzymania: sprężarka lexin p5 posiada 5 różnych wstępnie ustawionych trybów ciśnienia powietrza. Waga: 500 g. Tryb automatyczny, motocyklowy, rowerowy, piłkowy i tryb dostosowywania. Telefon komórkowy do ładowania. Idealna w podróży: mała i lekka pompka powietrza. Po podłączeniu do mierzonego artykułu LEXIN P5 wyświetli aktualną wartość ciśnienia powietrza.

4 w 1: lexin p5 może być używany jako elektryczna pompa powietrza, tester sprężonego powietrza, lampa kieszonkowa i powerbank. Wiatło led pomaga pompować w ciemnym otoczeniu. Na górze znajduje się port usb-C do ładowania i port USB do innych urządzeń np. Dzięki tej funkcji pompa zatrzymuje się automatycznie po osiągnięciu wstępnie ustawionego ciśnienia. Różne kolorowe światła na dużym i czytelnym wyświetlaczu wskazują poziom baterii.
MarkaLEXIN #ad
ProducentLEXIN #ad
Wysokość1.5
Długość6.4
Waga1.1
Szerokość2.7
Numer częściLEXIN-P5
ModelLX-P5
Gwarancja2 lata gwarancji

4. Feolaviy

#ad

Kompresor, 150 psi, Elektryczna pompka powietrza – akumulatorowa, przenośna sprężarka z cyfrowym wyświetlaczem LCD Pressure czarna, akumulator, 7500 mAh

#ad
Feolaviy #ad - Na co czekasz? kup dętki do opon dwa w 1 i poczuj komfort pompowania opon na biegun końcowy! Szybkie nadmuchiwanie 2, 5 razy: nasza przenośna sprężarka powietrza, osiąga prędkość obrotową do 21 000 obr. Min, elektryczna pompa powietrza z wydajnym silnikiem, co może wynosić 29-36 psi lub 0 pompowania w ciągu zaledwie 1 minuty. Kabel do ładowania samochodu ma długość do 3 m, w tym zasilanie bezprzewodowe i DC 12 V dla elektronicznego niedopałki papierosa, jest bardziej przenośny w obsłudze.

Akumulatorowa pompka powietrza 7800 mah o dużej pojemności akumulatora: nasza elektryczna pompka powietrza jest wyposażona w wydajny akumulator 7800 mAh i nigdy nie musisz się martwić, co odpowiada hałasowi wytwarzanego przez ten sam typ elektrycznej pompy powietrza na rynku, gdy opona zostanie ponownie napompowana. Dzięki kompaktowym rozmiarom 16, 1 x 6, co czyni ją idealnym narzędziem do rowerów, 5 x 4, motocykli, 8 cm i dołączonej torebce można ją łatwo transportować i zabrać ze sobą. Wskazówka: hałas wytwarzany przez elektryczną pompę powietrza wynosi około 85 decybeli, że akumulator się wyczerpie, co jest normalne. Automatyczne wyłączanie: wyposażony w wstępnie ustawioną funkcję ciśnienia w oponach, może być obsługiwany również w nocy; maksymalne ciśnienie nadmuchiwania wynosi 150 PSI/10 bar, ustawiona wartość zatrzymuje się automatycznie, co pomaga uniknąć nadmiernego pompowania i uwolnić ręce.

Mobilna pompa energetyczna: ale to jeszcze nie wszystko – ta elektryczna pompka powietrza może być również używana jako mobilne zasilanie, dzięki czemu można ją ładować w podróży. Dwa rodzaje zasilania: elektryczne pompy powietrza są wyposażone w dwie metody zasilania, co sprawia, aby zapewnić wystarczającą przestrzeń roboczą. Ten produkt dodaje dodatkowe przedłużenie nadmuchiwanej rury, o 16 cm dłuższej niż tradycyjne modele, że ta elektryczna pompka powietrza jest zaskakująco wielofunkcyjna.
MarkaFeolaviy #ad
ProducentFeolaviy #ad
Wysokość6.34
Długość2.56
Szerokość1.89
Numer części1226-caraotu-A09001

5. Xiaomi

#ad

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 35115

#ad
Xiaomi #ad - Szybkie i nieskomplikowane ładowanie przez interfejs USB typu C w czasie krótszym niż 3 godziny. Dzięki kompaktowej konstrukcji idealny towarzysz w podróży. Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz do wyświetlania poziomu ciśnienia i ustawionego trybu. Wydajne i precyzyjnie regulowane ciśnienie do 150 psi zapewnia optymalne napełnianie opon rowerowych, motorowych, samochodowych i piłek. 5 różnych wstępnie ustawionych trybów ciśnienia powietrza.
MarkaXiaomi #ad
ProducentXiaomi #ad
Wysokość1.77
Długość4.88
Waga1.06
Szerokość2.8
Numer częściMJCQB05QJ
ModelMJCQB05QJ
Gwarancja24 miesiące ustawowej gwarancji

6. QiCYCLE

#ad

150 psi, motocykli,, QiCYCLE Elektryczna pompa powietrza, przenośna sprężarka powietrza z oświetleniem LED, bardzo precyzyjna, do pompowania opon do samochodów, cyfrowa sprężarka akumulatorowa

#ad
QiCYCLE #ad - Qicycle inflator jest łatwy do nadmuchania ciśnienia powietrza do 150 psi. Ponadto posiada funkcję powerbanku w sytuacjach awaryjnych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Użytkownik może odczytać ciśnienie w oponach w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu. Wąż powietrza jest wykonany z "gumy + nylonowej plecionej gumy", może utrzymać wysokie ciśnienie powietrza do 250 psi. Doskonałe odprowadzanie ciepła i wysokociśnieniowy wąż powietrzny - wyposażony w wydajny wentylator i 336 otworów odprowadzających ciepło, inflator QiCYCLE może utrzymać bezpieczną temperaturę
MarkaQiCYCLE #ad
ProducentQiCYCLE #ad
Wysokość2.52
Długość7.87
Waga1.87
Szerokość2.52
Numer częściQJCQBP1

7. PARKVISION

#ad

Akumulatorowa, przenośna sprężarka akumulatorowa z oświetleniem LED, PARKVISION Elektryczna pompka powietrza 7500 mAh, pompka rowerowa, podwójne tryby ładowania, pompowanie opon do samochodu,, 150 psi

#ad
PARKVISION #ad - Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie na stronie ze szczegółami zamówienia "Skontaktuj się ze sprzedawcą" lub skontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila w podręcz. Preferowany prezent na prezent: jest dostarczany z trwałą nylonową torbą, w której można wygodnie przechowywać i transportować pompkę.

Funkcja automatycznego zatrzymywania i wbudowana funkcja pamięci: 4 opcjonalne jednostki psi, bar, aby uniknąć przepompowania. Tryb podwójnego zasilacza umożliwia łatwe ładowanie za pomocą praktycznego interfejsu typu C i kabla interfejsu zapalniczki samochodowej. Gdy objętość napełnienia osiągnie ustawioną wartość, pompa powietrza wyłącza się automatycznie, aby wybrać żądany tryb. Wielofunkcyjne inteligentne użytkowanie: wartość ciśnienia w czasie rzeczywistym i wstępnie ustawiona wartość ciśnienia są wyświetlane jednocześnie, piłek do koszykówki, wózków inwalidzkich, skuterów elektrycznych, piłek nożnych i wielu innych przedmiotów, motocykli, rowerów, wyświetlacz LCD do łatwego odczytu druku w ciemności.

Wspaniały wybór na prezent dla przyjaciół i rodziny! Oferujemy 24-godzinną obsługę klienta. Najpierw należy ustawić wartość ciśnienia. Silikonowy wąż inflacyjny zapobiegający oparzeniom, bezprzewodowa pompa do pompowania opon: w przeciwieństwie do innych stylów dostępnych na rynku, nasze przyłącze do węża inflacyjnego zostało wyposażone w silikon oparzeniowy, który po nadmuchaniu może szybko schłodzić i zapewnić ochronę przed poparzeniem. Wskazówka: kliknij na "przycisk U", kg/cm2.
MarkaPARKVISION #ad
ProducentPARKVISION #ad
Wysokość2.56
Długość6.69
Waga0.39
Szerokość2.76
Numer częściTF-008
Gwarancja12 Miesięcy

8. Neakhmer

#ad

Elektryczna sprężarka, 6000 mAh, ładowana, mini pompka do opon, Przenośna sprężarka powietrza, piłek,, 12 V, pompka rowerowa 140 psi, do samochodu, motocykla, roweru, pompka powietrza z manometrem

#ad
Neakhmer #ad - Gdy objętość napełnienia osiągnie ustawioną wartość, aby uniknąć przedmuchiwania. Pompka do opon z cyfrowym manometrem i światłem: ta sprężarka powietrza jest wyposażona w jasny ekran lcd. Wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania: 3 x 2000 mAh.

Wyposażony w wtyczkę typu c i kabel do ładowania samochodu, opony motocyklowe, 3 bara : wymiary przenośnej sprężarki powietrza 17 x 6, maks. Automatyczne zatrzymywanie i wbudowana funkcja pamięci: 4 opcjonalne jednostki psi, bar, aby wybrać żądany tryb. Narzędzia samochodowe i motocyklowe, narzędzia do opon i kół, AIR PUMP, akcesoria samochodowe i motocyklowe, pompki powietrza. Oferujemy 24-godzinną obsługę klienta. Rozwiązaliśmy jednak te błędy konstrukcyjne, jest to naprawdę awaryjna pompka do opon.

Wskazówka: kliknij przycisk "loop", kpa, pompa wyłącza się automatycznie, aby wybrać żądaną jednostkę. Można bez problemu napompować wszystkie małe samochody tylko do małych samochodów, mini pompka do opon, tylko 598 g. Naciśnij przycisk "loop", kg/cm2. Jeśli znajdziesz coś nie tak, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie na stronie szczegółów zamówienia "Skontaktuj się ze sprzedawcą". Najlepszy przyjaciel w podróży.
MarkaNeakhmer #ad
ProducentNeakhmer #ad
Wysokość1.97
Długość6.3
Waga1.19
Szerokość2.36

9. TOPUMP

#ad

Przenośna akumulatorowa pompka do roweru z wyświetlaczem LED, 150 psi, bezprzewodowa sprężarka rowerowa do samochodu, roweru,, TOPUMP Elektryczna pompka rowerowa TP100, automatyczne wyłączanie

#ad
TOPUMP #ad - Zintegrowane diody led idealnie nadają się do pompowania opon przy słabym oświetleniu lub w sytuacjach awaryjnych. Doskonała obsługa klienta: elektryczna pompka powietrza z możliwością ponownego ładowania jest kompatybilna z zaworami Schrader i Presta. Przenośna mini sprężarka powietrza wyłącza się automatycznie po osiągnięciu żądanego ciśnienia – wystarczy podłączyć i gotowe.

Wydajny silnik zapewnia szybkie pompowanie – 8 minut dla opon samochodowych, opon samochodowych, ciężarówek, 2 minuty dla opon rowerowych i 1 minuta na piłki. Dzięki zintegrowanemu wężowi powietrza, bagażniku rowerowym lub konsoli samochodowej. Wydajna i szybka: elektryczna pompka powietrza do roweru jest wyposażona w akumulator 2 x 2000 mah do wielokrotnego ładowania i może pompować opony do 150 psi 10, 3 bara. Należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim, aby uniknąć uszkodzeń produktu spowodowanych nieprawidłową obsługą.

Idealny do aktywności na świeżym powietrzu, motocykl, podróży, rower, jazdy na rowerze i na kempingu. Praktyczna i lekka: elektryczna pompka rowerowa topump tp100 to wszystko, czego potrzebujesz, nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów. Akumulatorowa pompka rowerowa waży tylko 400 g i ma kompaktową konstrukcję, torbie, idealnie nadaje się do przechowywania w plecaku, który można łatwo schować, aby napompować opony zawsze i wszędzie. Wszechstronna i z 5 inteligentnymi trybami: bezprzewodowa sprężarka akumulatorowa firmy topump oferuje 4 wstępnie ustawione tryby samochód, koszykówka i tryb niestandardowy.
MarkaTOPUMP #ad
ProducentTOPUMP #ad
Wysokość1.52
Długość6.32
Waga0.9
Szerokość2.89
Numer częściA12
ModelTP100
Gwarancja1 rok gwarancji

10. QICYCLE

#ad

QiCYCLE N3 przenośna sprężarka powietrza, 150 PSI, akumulator 18,5 Wh, elektryczna pompka rowerowa, Autostop, 10,3 bar, mini kompresor Easy Pump, 2,5 Ah

#ad
QICYCLE #ad - W pełni naładowany inflator może pracować nieprzerwanie przez 30 minut i napompować dwie puste opony 205/55 R16. Automatyczne wyłączanie po osiągnięciu ustawionego ciśnienia w oponach zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. Lampa led jest idealna do pracy w nocy i w sytuacjach awaryjnych.

Wyświetlacz lcd i światło led: inflator jest wyposażony w podświetlany wyświetlacz HD LCD, który pokazuje aktualne i pożądane ciśnienie oraz stan baterii. 6 wstępnie ustawionych trybów i automatyczne wyłączanie: qicycle n3 oferuje 6 wstępnie ustawionych trybów nadmuchiwania, motocykl, rower, w tym samochód, piłkę, pozycję ciśnieniową i profesjonalistę. Qicycle oferuje kompleksową 12-miesięczną gwarancję i obsługę klienta 24/7 na Twoje pytania.

Osiąga ciśnienie do 150 psi i jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi zaworami. Oświetla zawór i miga w sytuacji awaryjnej. Cyfrowy czujnik ciśnienia powietrza zapewnia dokładność ± 1 psi. Aktualne ciśnienie powietrza jest wyświetlane w czasie rzeczywistym. Skontaktuj się z nami w każdej chwili. Aktualny nadruk jest widoczny na wyświetlaczu. Nie wymaga ręcznego ustawiania – wystarczy wybrać żądany tryb i jednostkę PSI lub BAR.
MarkaQICYCLE #ad
ProducentQiCYCLE #ad
Wysokość4.84
Długość2.91
Waga0.94
Szerokość1.77
Numer częściQJCQBN3