Top 10 Freistehender Boxsack Erwachsene – Bokserskie worki wolnostojące

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. RDX

#ad

RDX Wolnostojący worek bokserski dla dzieci, MMA, sztuki walki, kickboxing, worek bokserski, boks, partner bokserski, 4 stopy, worek bokserski,, Muay Thai, rękawice treningowe, worek bokserski

#ad
RDX #ad - Jest szyty na miarę do wczesnego treningu koordynacyjnego. Wypełniona wodą waga wynosi około 50 kg, a piaskiem waha się od 65 kg do 70 kg. Wysoce szczelna piankowa ochrona kołnierza u podstawy, aby zwiększyć powierzchnię uderzenia i poprawić stabilność. Odporna na rozerwanie podszewka nylonowa zapewnia lepszą wytrzymałość.

Nowoczesny łącznik jest gęsto wyściełany i zapobiega nadmiernemu kołysaniu się i przechylaniu torby. Hybrid design pending torba ronin junior posiada precyzyjnie ponumerowane przyporządkowanie, aby pomóc dzieciom poprawić koordynację ręka-oko. Wielowarstwowa skóra maya-hide zapewnia trwałość. Idealne do boksu, muay thai, kickboxingu, MMA, treningu przy budowaniu wytrzymałości, pracy nóg i wielu innych. Bardzo gruba wyściółka zapewnia optymalną ochronę podczas uderzeń stopy, a zapięcie na rzep Quick EZ zapewnia bezpieczne dopasowanie.

Vacuum lock base z 12 przyssawkami dla wysokiej stabilności i niezrównanej przyczepności. Odporność 4ft zapewnia maksymalny rozkład siły i równowagę. Atwa w montażu podstawa torby dla dzieci może być wypełniona wodą i piaskiem dzięki szerokiemu otworowi z boku, bez konieczności zdejmowania torby lub łącznika z podstawy. Ze względu na rozmiar artykułu, podstawa worka bokserskiego i worek bokserski są wysyłane w dwóch oddzielnych paczkach. Pierwszorzędne wypełnienie piankowe o dużej gęstości zapewnia pełne doświadczenie treningowe na wczesnym etapie.
MarkaRDX #ad
ProducentRDX #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0

2. Century

#ad

Możliwość regulacji wysokości: 152 – 200 cm, Bob manekin bokserki

#ad
Century #ad - Wyznaczony cel treningowy można osiągnąć swobodnie i skutecznie dzięki zwiększonej motywacji. Punkty docelowe to podbródek, pozostała żuchwa oraz skronie. Skuteczna – stacja bokserska ma wysoki współczynnik zabawy zarówno w obszarze fitness, jak i do redukcji stresu w domu. Doskonale nadaje się dla młodzieży i dorosłych, kobiet i mężczyzn, kobiet i mężczyzn kobiet i mężczyzn oraz początkujących i profesjonalistów.

Idealne rozwiązanie dla każdego – wolnostojący manekin bokserski ma autentyczną winylową "skórę" dla bardzo realistycznego treningu sztuk walki i fitnessu w studiu, na siłowni lub w domu. Uderzenia jab & cross oraz twarde haki rozgrzewające w górę i na boki można doskonale trenować i tym samym poprawić technikę uderzenia. Górna część korpusu 73 cm x 51 cm x 26 cm, dzięki czemu lalka stojąca pozostaje stabilna nawet przy najsilniejszych kopnięciach, kopnięciach i uderzeniach w tułów. Zestaw bokserski century został zaprojektowany z pasją przez sportowców walki dla sportowców walki, aby sprostać najwyższym sukcesom treningowym i najwyższym wymaganiom.

Właściwy wybór – również przemysł filmowy wykorzystuje nasz century bob do różnych sekwencji sportów walki. Od 1998 roku firma century projektuje i udoskonala w USA uznaną na całym świecie torbę BOB - Body Opponent Bag. Trener bokserski ma regulowaną wysokość od 152 do 198 cm i jest regulowany i indywidualnie regulowany do prawie wszystkich rozmiarów ciała. Najlepsza jakość opracowana w usa – dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu produktowemu century należy do najbardziej znanych marek artykułów do sportów walki w Ameryce Północnej.
MarkaCentury #ad
ProducentCentury #ad
Wysokość24.61
Długość24.61
Waga37
Szerokość47.64
Numer części101693
Model101693

3. Century

#ad

Krav-Maga,, MMA, Century Oryginalny Wavemaster, Muay-Thai, Jiu-jitsu, wolnostojący manekin bokserski, Tang-Soo-Do, kung-Fu, trening sportowy walki, Jeet-Kune-Do, karate, kick-boxing, Tae-Kwon-Do

#ad
Century #ad - Zestaw bokserski century został zaprojektowany z pasją przez sportowców walki dla sportowców walki, aby sprostać najwyższym sukcesom treningowym i najwyższym wymaganiom. Skuteczność – stacja bokserska ma wysoki współczynnik zabawy zarówno w obszarze fitness, jak i do redukcji stresu w domu. Dostępny w różnych kolorach czarny, kobiet i mężczyzn kobiet i mężczyzn oraz początkujących i profesjonalistów.

Trener bokserski ma regulowaną wysokość od 119 do 172 cm i jest regulowany i indywidualnie regulowany do prawie wszystkich rozmiarów ciała. Właściwy wybór – również przemysł filmowy stawia na nasze produkty century nasz century bob został już użyty do różnych sekwencji sportów walki. System century-bob, w "the Boys" i oczywiście w "Cobra Kai". Wysoka ochrona – czarna podstawa podstawa może być wypełniona wodą lub piaskiem, aby osiągnąć ciężar do 122 kg. John wick", u bohaterów "arrowverse", dzięki któremu przez wiele lat można z powodzeniem trenować różne rodzaje sportów walki.

Dzięki temu urządzeniu treningowemu można osiągnąć optymalne postępy w walce z zawodami. Grubo wyściełane strefy trafienia umożliwiają trening z butami bokserskimi loves i kopnięciami od bioder do obszaru głowy. Górna część wysokość 66 cm, Ø 33 cm, podstawa 120 cm wysokości, 60 cm Ø, dzięki czemu lalka stojąca pozostaje stabilna nawet przy najsilniejszych kopnięciach, kopnięciach i uderzeniach w korpus pudełka tułowia. Uderzenia jab & cross oraz twarde haki rozgrzewające w górę i na boki można doskonale trenować i tym samym poprawić technikę uderzenia.
MarkaCentury #ad
ProducentCentury #ad
Wysokość24
Długość47
Waga1
Szerokość24
Numer części10162-900215
Model10162-009-015

4. Century

#ad

Century Versys VS.1 worek bokserski MMA Grappling wolnostojący worek bokserski boks kickboxing taekwondo karate manekwondo Home Gym Equipment Punching Bag

#ad
Century #ad - 35 cm średnicy, wstępnie wypełniona podstawa ok. Wicz całą serię uderzeń kombinowanych, boki, w tym głębokie i wysokie uderzenia, łokcie, przód i okrągłe kroki. Obietnica marki – ten produkt został opracowany przez Century z pasją przez sportowców sportów walki dla sportowców walki, aby osiągnąć najwyższy sukces treningowy.

Wymiary – wysokość 170 cm, ok. Waga całkowita 53 kg, wysyłka w 2 paczkach. Model VS. 1 został opracowany we współpracy profesjonalnych szkół walki, siły, idealnie nadaje się do treningu aerobowego, wytrzymałości, trenerów i instruktorów. Uderzenia kolan i rzutów są łatwiejsze do wykonania dzięki wbudowanym uchwytom.

Idealnie nadaje się do treningu fitness sportów walki, Krav Maga, kickboxingu, Kung Fu i innych mieszanych sztuk walki. Najwyższa klasa – versys vs. 1 firmy century to wszechstronny symulator walki, szybkości i treningu technicznego. Wszechstronność – nadaje się zarówno do studiów, kolana, jak i do użytku domowego i zapewnia maksymalną powierzchnię trafienia podczas uderzeń i kopnięć.
MarkaCentury #ad
ProducentCentury #ad
Wysokość10
Długość60
Waga13.25
Szerokość10
Numer części10184
Model10184

5. Century

#ad

Trening sportowy walki, kick-boxing, karate, Tae-Kwon-Do, wolnostojący manekin bokserski, Jeet-Kune-Do, Jiu-jitsu, Muay-Thai, Century Oryginalny Wavemaster, kung-Fu, Tang-Soo-Do, MMA, Krav-Maga,

#ad
Century #ad - Górna część wysokość 66 cm, podstawa 120 cm wysokości, dzięki czemu lalka stojąca pozostaje stabilna nawet przy najsilniejszych kopnięciach, Ø 33 cm, kopnięciach i uderzeniach w korpus pudełka tułowia. Zestaw bokserski century został zaprojektowany z pasją przez sportowców walki dla sportowców walki, aby sprostać najwyższym sukcesom treningowym i najwyższym wymaganiom.

Trener bokserski ma regulowaną wysokość od 119 do 172 cm i jest regulowany i indywidualnie regulowany do prawie wszystkich rozmiarów ciała. Od 1998 roku century opracowuje i udoskonala w USA uznane na całym świecie systemy Stand-Box. Najlepsza jakość zaprojektowana w usa – dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w produkcie century należy do najbardziej znanych marek artykułów do sportów walki w Ameryce Północnej. Właściwy wybór – również przemysł filmowy stawia na nasze produkty century nasz century bob został już użyty do różnych sekwencji sportów walki.

Super nadaje się dla młodzieży i dorosłych, kobiet i mężczyzn, czerwony, na siłowni lub w domu. Skuteczność – stacja bokserska ma wysoki współczynnik zabawy zarówno w obszarze fitness, jak i do redukcji stresu w domu. Grubo wyściełane strefy trafienia umożliwiają trening z butami bokserskimi loves i kopnięciami od bioder do obszaru głowy. John wick", u bohaterów "arrowverse", dzięki któremu przez wiele lat można z powodzeniem trenować różne rodzaje sportów walki. Uderzenia jab & cross oraz twarde haki rozgrzewające w górę i na boki można doskonale trenować i tym samym poprawić technikę uderzenia.
MarkaCentury #ad
ProducentCentury #ad
Wysokość24
Długość48
Waga1
Szerokość24
Numer części10162-600215
Model10162-006-015

6. Century

#ad

Wielokolorowy, Wavemaster Kid Kick dziecięcy worek bokserski, regulacja wysokości od 100 do 137 cm

#ad
Century #ad - Idealny również jako partner antyagresyjny dla dzieci. Dla dzieci i młodzieży. Nadaje się do wielu sportów walki, boksu itp. Realistyczny trening dla wielu różnych technik. Oryginalny produkt firmy Century. Nadaje się również do fitnessu.
MarkaCentury #ad
ProducentWavemaster #ad
Wysokość22.05
Długość38.39
Waga15.9
Szerokość22.05
Numer części10152
Model10152-009

7. Bad Company

#ad

170 x 37 cm, Bad Company BCA-71 Heavy Duty Stand Box worek treningowy

#ad
Bad Company #ad - System reflex-spring jest chroniony wkładką winylową. Worek heavy duty stand box 170 x 37 cm - freestanding punching Bag Black. Dzięki opatentowanemu systemowi Reflex-Spring wszystkie obciążenia nadgarstków i mięśni są minimalizowane. Wkładka winylowa zwiększa uderzenie lub obszar trafności. Stabilna podstawa z tworzywa sztucznego może być wypełniona wodą lub piaskiem. Przeznaczony do profesjonalnego użytku w klubie sportowym i w domu.
MarkaBad Company #ad
ProducentBad Company #ad
Wysokość66.93
Długość14.57
Waga30.86
Szerokość14.57
Numer częściBad Company
ModelBad Company

8. KESSER

#ad

Worek bokserski z, wolnostojący worek bokserski MMA, fitness, worek do kickboxingu, partner bokserski, KESSER® Worek bokserski stojący dla dorosłych z rękawicami bokserskimi + skakanką, trener

#ad
KESSER #ad - Atwy montaż umożliwia szybkie ustawienie worka treningowego w sali treningowej lub garażu. Atwy w użyciu: ten worek bokserski umożliwia napełnienie go wodą do 62 kg lub piaskiem do 83 kg, co daje elastyczność w dostosowaniu oporu do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu jest to idealny wybór dla sportowców o różnych dyscyplinach i poziomach wydajności.

Wysokiej jakości worek bokserski: ten worek bokserski jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, odbojników materiałowych i bardzo elastycznej pianki EPE wewnątrz. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym sportowcem, ten worek bokserski dopasowuje się do Twojego treningu. Absorpcja uderzeń i hałasu 360° minimalizuje wstrząsy i chroni stawy podczas treningu. Bardzo grube szwy zapewniają długą żywotność i niezawodną amortyzację uderzeń, w tym 2 mm bardzo grubej skóry PU, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wytrzymała konstrukcja worka bokserskiego kesser zapewnia wyjątkową stabilność. Ciesz się maksymalną stabilnością i wydajnością podczas treningu, bez poświęcania cennego miejsca. Dzięki 12 bardzo mocnym przyssawkom utrzymuje się bezpiecznie na swoim miejscu, podczas intensywnego treningu. Atwy w użyciu: worek bokserski kesser doskonale nadaje się do szerokiego spektrum jednostek treningowych, od różnych sportów walki, takich jak karate i judo, aż po wymagające treningi fitness.
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad
Wysokość68.9
Długość19.69
Szerokość19.69

9. CCLIFE

#ad

ZERRO worek bokserski 166 cm, wolnostojący, trener Heavy Duty, nadmuchiwany worek bokserski, dla dorosłych i dzieci, karatów, MMA, do kickboxingu, boksu i redukcji stresu z pompką

#ad
CCLIFE #ad - Uwaga: nie nadmuchiwać zbyt mocno. Spalanie kalorii i łagodzenie stresu, poprawia koordynację i elastyczność. Worek bokserski jest nadmuchiwany i ma długość 166 cm, wspomaga ruch dzieci i jednocześnie poprawia ruchliwość i koordynację ręka-oczy.

Zerro ten stojący worek bokserski może służyć do utrzymania kondycji lub zachwycenia boksem. Jest elastyczny i trwały, nie przecieka powietrza lub wody. Worek bokserski zerro wykonany z wysokiej jakości materiału pcw z grubą podstawą, jest odporny na zużycie i można go łatwo nadmuchać i opróżnić.

Wystarczy napełnić podstawę worka bokserskiego wodą lub piaskiem i nadmuchać górną część za pomocą dołączonej pompki. Podstawa jest wyposażona w 4 mocne przyssawki do mocowania na gładkich powierzchniach, aby zatrzymać ruch, bezpieczne i stabilne. W przypadku nieużywania można go złożyć i schować. Nadaje się do zabawy wewnątrz i na zewnątrz.
MarkaCCLIFE #ad
ProducentCCLIFE #ad
Wysokość65.35
Długość22.05
Waga10.36
Szerokość22.05
Numer częściDBOSK006A0000swz
ModelDBOSK006A0000swz
GwarancjaNo

10. Dripex

#ad

Dripex Worek bokserski dla dorosłych MMA Heavy Duty Boxing Bag

#ad
Dripex #ad - Zaktualizowany system amortyzacji uderzeń - podwójny absorber pcw i 4 x sprężyny osiągają 360° amortyzację uderzeń i hałasów. Wysokość 175 cm, średnica 26 cm. Wodoszczelna, może być również używana na zewnątrz. Wskazówki: do intensywnego treningu siłowego można usunąć sprężyny w celu zmniejszenia wibracji.

33 x 50 Øcm z 12 mocnymi przyssawkami pod spodem, aby zatrzymać ruch podstawy. Aby uniknąć wycieków wody, nie należy używać przyssawek podczas napełniania podstawy. Zaleca się piasek. Idealny prezent dla dorosłych i młodzieży jako redukcja stresu i podstawowa fitness w biurze i w domu. Lekki i prosty - działa na wszystkich płaskich podłożach. Stabilna podstawa na wodę/piasek - zaokrąglony zbiornik podstawowy abs ok.

Wysokiej jakości materiał i trwałość stojak ze stali nierdzewnej jest pokryty wielowarstwową konstrukcją: powierzchnia ze skóry PU o grubości 2 mm, przyjazny dla środowiska bufor. Odporny na rozdarcie i szybkie odbicie, pianka EPE, może wytrzymać długotrwały atak kopnięć i uderzeń. Trening bokserski do biura/domu: idealny do zwiększenia ruchliwości, koordynacji.
MarkaDripex #ad
ProducentDripex #ad
Wysokość0
Długość0
Szerokość0