Top 10 LED Cannabis Grow Lampe – Oświetlenie roślin

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. FECiDA

#ad

Pełne spektrum dla roślin pokojowych, ściemniana lampa do uprawy roślin, lampa do uprawy roślin, FECiDA UFO LED Grow Light 1000 W

#ad
FECiDA #ad - Czerwień 660 nm jest szczególnie przydatna podczas kwitnienia, gdzie przyspiesza czas kwitnienia i zwiększa plony. Jasność można dowolnie ustawić na dowolną intensywność. Mocny system chłodzenia - zaprojektowany z otworami wentylacyjnymi w płytce led i cichym wentylatorem wewnętrznym, odprowadzanie ciepła już nie przeszkadza.

Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, niebieski, a diody 5000 K zapewniają więcej niebieskiego. Nie tylko mocna lampa funkcyjna, ale również dzieło sztuki. Zamień swoje nasiona we własne zapasy. Dobrze wykonany i estetyczny wygląd - aluminiowa obudowa całego ciała i ultra-nowoczesny estetyczny wygląd pokochasz od teraz. Można go używać bez problemów z gorącem. Najnowsza konstrukcja ściemniania - ulepszona lampa do uprawy roślin z serii ufo ma tylko przycisk ściemniania, który jest używany nie tylko jako funkcja ściemniania, ale również jako włącznik światła.

Idealne pełne spektrum dla wszystkich faz wzrostu - doskonałe pełne spektrum – biały, czerwony 3000 k, 5000 k, 660 nm. Wiemy, że obsługa posprzedażna jest ważna dla klientów. Uderz wszystkie małe lampy do uprawy roślin, takie jak. Wiatło wygląda całkiem naturalnie. Wiatło będzie miało dłuższą żywotność.
MarkaFECiDA #ad
ProducentFECiDA #ad
Wysokość1.81
Długość10.63
Waga3.09
Szerokość10.63
Numer częściLampe Horticole LED
ModelUFO1000
Gwarancja2 lata gwarancji.

2. Spider Farmer

#ad

Warzyw, kwiatów, Spider Farmer 2024 lampa LED do uprawy roślin SF1000, ściemniana, pełne spektrum światła LED do wzrostu roślin z diodami Samsung LM301H EVO, lampa do uprawy roślin pokojowych

#ad
Spider Farmer #ad - Wysokiej jakości komponenty oznaczają, niezawodny sterownik, nie emituje wysokich temperatur, że lampa LED do roślin działa dłużej, ale również oszczędzają pieniądze. Możliwość przyciemniania i stokrotki łańcucha: sf1000 lampa do roślin jest wyposażona w przycisk ściemniania i włącznik światła.

Sf1000 zużywa tylko 100 w i ma 50% mniej mocy niż inne diody SMD LED lub lampy Blurple. 2, 5 g/W. Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, gdzie przyspiesza czas kwitnienia i zwiększa plony. 660 nm światło czerwone i ir jest szczególnie przydatne podczas kwitnienia, 5000 K, 660 nm i IR 760 nm. Niskie koszty eksploatacji: lampa led spider farmer wykorzystuje diody eva lm301h, zapewniają lepszą przepuszczalność światła dla baldachimu.

Natężenie światła można dowolnie regulować w przypadku pojedynczej lampy do roślin. Wysoka wydajność bezpieczeństwa, dobra wodoszczelność. Zaktualizowany karton aluminiowy jest gruby i wytrzymały, wysokiej jakości etui ochronne na kable, przyjazne dla użytkownika opakowanie. W razie pytań prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail. Dobrze wykonana i solidna konstrukcja: brak hałasu wentylatora. Idealnie nadaje się do kiełkowania, wzrostu, czerwony i IR 3000 K, kwitnienia i zbiorów.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość2.32
Długość12.8
Waga2.78
Szerokość11.42
Numer częściSpider Farmer SF1000
ModelSpider Farmer SF1000

3. Spider Farmer

#ad

Kwiatów, do uprawy warzyw, pełne spektrum światła, 480 W, ściemniana, pokrywa 2,8 μmol/J, 120 x 120 cm, 1680 diod LED, Spider Farmer G5000 lampa LED do uprawy roślin

#ad
Spider Farmer #ad - Maksymalna równomierność i wydajność: unikalnie zaprojektowane 6 diod led zapewniają bardziej równomierne pokrycie baldachimu, 8 umol/J, przede wszystkim na zewnętrznych krawędziach. Dzięki wodoszczelnej desce przełączającej można bez obaw chronić wilgotne otoczenie. Spider farmer są przekonani o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielają 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania.

Pasywnie chłodzony i zdejmowany sterownik: konstrukcja paska i materiał aluminiowy z tyłu przyczyniają się do lepszego przepływu powietrza i dużego odprowadzania ciepła. Atwa instalacja. 1680 diod led g5000 pełne spektrum światła do roślin daje moc 480 w o mocy 1359 μmol/S, osiąga imponujący PPE 2, pokrywa dla wzrostu zwierząt o wymiarach 120 x 120 cm w całym cyklu. W razie pytań prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail.

Przycisk ściemniania jest idealny dla hodowców do ustawiania intensywności światła w zależności od różnych etapów wzrostu. Ulepszone pełne spektrum i możliwość ściemniania: pełne spektrum 660-665 nm, 4800-5000 k jest idealne do tego, 2800-3200 k, aby warzywa mogły się rozwijać do każdej fazy cyklu roślinnego. G5000 grow led jest dostarczany ze zdejmowanym sterownikiem i długim kablem sieciowym, dzięki czemu ciepło otoczenia jest redukowane w rosnącym pomieszczeniu, zapewniając dłuższą żywotność.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość1.39
Długość13.33
Szerokość13.33
Numer częściSF-G5000-DE
ModelSF-G5000-DE

4. VIPARSPECTRA

#ad

Pełne spektrum światła słonecznego, lampa LED do uprawy roślin, do hydroponicznych roślin pokojowych, Veg, funkcja ściemniania, VIPARSPECTRA Pro Series P600 LED Grow Light z ulepszonymi diodami SMD

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu. Jakość produktu i przyjazna obsługa klienta są dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Brak wentylatorów bez szumów. Mocne pokrycie pleców: plug and play. Nie wymaga instalacji.

Osiągnij wyższą wydajność i jednocześnie oszczędzaj na kosztach energii! Wysoka wydajność i funkcja ściemniania: viparspectra p600 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła. Przyjazne dla snu światło woskowe: cicha konstrukcja bez wentylatora. Zakres pokrycia: porównywalny z tradycyjnymi 200 w hps / mh przy zużyciu zaledwie 90 watów! idealnie nadaje się do przykrycia wegetatywnego 60 x 60 cm przy 35 cm i do przykrycia kwiatów 45 x 45 cm przy 22 cm.

Pełne światło spektrowe dla roślin wewnętrznych: składa się z czerwonego światła 660 nm, IR, czego potrzebują w naturalnym świetle słonecznym na wszystkich etapach, 3000 k i 5000 K i zapewnia roślinom wszystko, od warzyw po kwiaty. Pamiętaj, aby ustawić wysokość i jasność zgodnie z pożądanym poziomem roślin, aby osiągnąć optymalny wzrost. Wbudowane duże powierzchnie z masywnych aluminiowych radiatorów, które są niezbędne do odprowadzania ciepła i jednocześnie zapewniają długą żywotność światła. Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.05
Długość11.81
Waga6.11
Szerokość11.02
ModelP600
Gwarancja2 lata gwarancji.

5. BLOOM PLUS

#ad

ściemniana, pełne spektrum światła LED do uprawy roślin pokojowych, 652 diod Samsung LM301B, wysiewu warzyw i kwitnienia, BLOOM PLUS Lampa LED do uprawy roślin XP3000

#ad
BLOOM PLUS #ad - Doskonałe wzornictwo i wytrzymała struktura: powierzchnia panelu świetlnego jest wodoszczelna i ma stopień ochrony IP65. Wysokiej jakości wykonanie z wysokiej jakości materiałów, lampy do roślin są wytrzymałe i lekkie, jak i ekspertów. Rzeczywista moc lampy led do roślin wynosi 300 W, 5 G/W. Lampa jest łatwa w instalacji i szybka w obsłudze, funkcja Plug and Play.

Duży kąt rozpraszania i wysoka przepuszczalność światła przyczyniają się do wzrostu roślin. Elastyczne i kompletne akcesoria umożliwiają regulację wysokości lampy do wzrostu, że jest cicha, które w porównaniu z chłodzeniem wentylatora ma tę zaletę, a zawieszenie jest dobrze wyważone i praktyczne. Zasilanie jest absolutnie niezawodne, ul, dzięki czemu nadają się zarówno dla początkujących, a lampa do roślin posiada certyfikaty CE, surowe i inne certyfikaty bezpieczeństwa. Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, sprawdzoną 3-letnią gwarancję i centra obsługi klienta w Europie i Ameryce Północnej. Wysoka wydajność energetyczna + wysoka wydajność: lampa hodowlana bloom plus xp3000 wykorzystuje 652 niezawodnych i trwałych diod samsung lm301b i zapewnia energooszczędność światła do 2, co może zastąpić światło wzrostu roślin 600 W HPS/CMH.

Gwarancja jakości i obsługa klienta: bloom plus led lampa do roślin posiada surową kontrolę jakości, a opakowanie produktu jest mocne i bezpieczne. Ciemniane pełne spektrum światła do wzrostu: zawiera czerwone światło 650-665 nm, światło jest zbliżone do naturalnego światła słonecznego, światło podczerwone 730-740 nm, ciepłe światło 2800-3200 K, białe światło 4800-5000 k, nadaje się do pełnego wzrostu od nasion do fazy kwitnienia i owocowania. Odprowadzanie ciepła z płyty aluminiowej i łatwa instalacja: lampa wykorzystuje bezgłośne pasywne chłodzenie, utrzymuje chłód diod LED i zapewnia bezpieczeństwo roślin.
MarkaBLOOM PLUS #ad
ProducentBLOOM PLUS #ad
Waga13.93
Numer częściBLOOM PLUS
ModelBLOOM PLUS XP3000

6. Meine Orangerie

#ad

Meine Orangerie, Lampa LED do zimowania roślin śródziemnomorskich – opracowana przez profesjonalistów zajmujących się cytrusami, pełne spektrum światła do roślin 20

#ad
Meine Orangerie #ad - Wiatło led do roślin certyfikowane w niemczech i 1000-krotnie testowane w laboratorium świetlnym i na cennych roślinach śródziemnomorskich firmy Meine Orangerie. Niezależnie od tego, czy w mieszkaniu, w piwnicy, w garażu lub na klatce schodowej.

Atwe czyszczenie – pomoc przeciwko utracie liści i żółtych liści do drzewa cytrynowego, oleandra, drzewa pomarańczowego, bonsai, palm, drzewa limonkowego, roślin kwitnących i hydroponicznej uprawy. Inne lampy prawie nie spełniają wymagań tych wymagających roślin. Wysokiej jakości – lampy do roślin z najnowszą technologią LED zapewniają idealne zimowanie śródziemnomorskich roślin i cytrusów.

To sprawia, że grow Lights są bezpieczne i trwałe. Wysoka jakość – barwy światła lampy led o pełnym spektrum są specjalnie dostosowane do roślin śródziemnomorskich i cytrusowych. Wysokiej jakości elementy w mocnej metalowej obudowie są synonimem najwyższej jakości. Lampa do roślin ze standardem bezpieczeństwa IP65 – zabezpieczona przed deszczem i brudem.
MarkaMeine Orangerie #ad
ProducentDavid Communication e.K. #ad
Wysokość5.91
Długość1.46
Waga0.84
Szerokość4.33
Numer częściLP1001431
ModelMeine Orangerie 20W

7. Baumsohn

#ad

Baumsohn® ProLine GL2000 W pełne spektrum LED Grow Light lampa do uprawy roślin z technologią Samsung LED światło do roślin, ściemniana

#ad
Baumsohn #ad - Wysoka jakość: ściemniana lampa led do roślin jest wyposażona w wysokiej jakości technologię LED Samsung. Długotrwała wydajność: obiecujemy żywotność do 50 000 godzin świecenia. Niezależnie od tego, czy w uprawie, czy w fazie wzrostu czy kwitnienia – lampa o mocy 200 W zapewnia optymalne dostarczanie światła.

Opracowany w niemczech lampa do roślin spełnia najwyższe standardy jakości. Dzięki temu wydajność jest znacznie zwiększona. Energooszczędna i wydajna: moc wyjściowa ppf lampy do uprawy roślin 1000 μmol/s i ponadprzeciętny stopień wydajności 2, 9 μmol/J umożliwia bardzo wysoką wydajność 3 g/W.

Baumsohn - gwarancja: firma baumsohn jest przekonana o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielamy 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania. Innowacyjna prolina pełne spektrum: opracowane przez nas pełne spektrum, jak i na podczerwień, które obejmuje zarówno diody UV, doskonale symuluje naturalne światło słoneczne.
MarkaBaumsohn #ad
ProducentBaumsohn #ad
Wysokość1.26
Długość23.62
Waga6.61
Szerokość23.62

8. FECiDA

#ad

światło do roślin pokojowych, kiełkowania warzyw, lampa LED do uprawy roślin z funkcją ściemniania, FECiDA Lampa LED do uprawy roślin o pełnym spektrum 600 W z UV IR, roślin z funkcją, kwiatów

#ad
FECiDA #ad - Wiatło uv 395 nm sprawi, niebieskie, że Twoje rośliny będą zdrowe. Wysokiej jakości materiał, piękny wygląd, przyjazne dla użytkownika opakowanie. Wydajne i niższe koszty eksploatacji to światło do wzrostu roślin o pełnym spektrum do użytku w pomieszczeniach wykorzystuje 588 wysokiej jakości diod LED, które są bardzo podobne do diod Samsung LM301B, wysoka wydajność energetyczna 2, 2 μmol/J.

Lampa do uprawy roślin 600 w jest znacznie wydajniejsza niż inne małe lampy do roślin i zużywa tylko 65 W prądu domowego przy 100% jasności. Zawiera podczerwień uv, a diody 5000 k zapewniają więcej niebieskiego. Wiatło czerwone i ir 660 nm jest szczególnie przydatne podczas kwitnienia, 5000 k, diody ir i uv 3000 k, czerwone, iR 760 nm i UV 395 nm. Bezstopniowe przyciemnianie i funkcja daisy-chain dzięki tej wiszącej lampie do uprawy roślin z przyciskiem ściemniania można ustawić jasność w zależności od potrzeb roślin. Możemy dać ci to, czego potrzebujesz – naprawdę profesjonalna lampa LED do uprawy roślin w przystępnej cenie i wspaniałym doświadczeniu.

Zapewnij sobie wysokiej jakości zakupy i użytkowanie. Ponadto za pomocą dołączonego kabla sieciowego można połączyć maksymalnie 4 światła wielofunkcyjne, ale potrzebujesz tylko jednego gniazdka elektrycznego, a każde światło można samodzielnie przyciemnić. Cichy wentylator i dobre wykonanie - to światło do wzrostu roślin jest wyposażone w cichy wbudowany wentylator i otwory wentylacyjne w płytce LED. Odpowiemy w ciągu 24 godzin i rozwiążemy Twój problem tak szybko, jak to możliwe.
MarkaFECiDA #ad
ProducentFECiDA #ad
Wysokość1.8
Długość8.4
Waga2.98
Szerokość12.4
Numer częściLED Grow Light
ModelGL-CR600
Gwarancja2 lata gwarancji.

9. Garpsen

#ad

światło do roślin z automatycznym włączaniem i wyłączaniem timera 6/12/16H, 40 diod LED, pełne spektrum, lampa do roślin pokojowych, Garpsen Lampa do roślin LED, 5 poziomów jasności 460 nm/660

#ad
Garpsen #ad - Derdere, ciepłe białe światło i mieszane światło i 5 ustawień jasności od 20% do 100%, można wybrać 3 tryby kolorów czerwone + niebieskie światło, szczególnie nadaje się do et do fazy wysiewu roślin. Szerokie pole oświetlenia i łatwa obsługa - lampa do roślin pokojowych jest wyposażona w elastyczną łabędzia szyjkę ze stali nierdzewnej o 360°, może rozszerzyć obszar oświetlenia i łatwo dopasować odległość kątową między światłem a roślinami.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej Amazon, odpowiemy na Twoje pytania w ciągu 12 godzin. Ustaw czas świecenia 6 h/12 h/16 h, aby przekroczyć 12 h, co jest bardziej przyjazne dla roślin kochających światło, a nasze zostały zaktualizowane, gdy idziesz do pracy lub na urlopie. Ulepszony timer 6/12/16 hwiększość świateł do roślin z wbudowanymi kontrolerami na rynku nie przekracza 12 h, nie trzeba ręcznie włączać i wyłączać światła. 3 tryby oświetlenia i 5 poziomów ściemniania16-godzinne lampy led do uprawy roślin zawierają czerwone/niebieskie/ciepłe białe diody led, które skutecznie uzupełniają brak naturalnego światła słonecznego i wspomagają wzrost roślin na wszystkich etapach. Lampa do uprawy roślin jest wygodna i zapewnia dobrą pielęgnację roślin, aby rośliny lepiej rosły.

Bezpieczeństwo i profesjonalna obsługa -- garpsen rośliny rosną światła, obiecuje 12 miesięcy gwarancji i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Pełne spektrum i efektywność kosztowa w przeciwieństwie do białego światła lub czerwonego/niebieskiego światła do wzrostu, energooszczędna, może być używany jako tradycyjny 50 W HPS zastąpić, niskie zużycie energii elektrycznej, spektrum jest bogatsze, jest idealne do wszystkich rodzajów roślin pokojowych na wszystkich etapach wzrostu, to 2-głowicowe światło do wzrostu jest wyposażone w 9 czerwonych + 4 niebieskich diod LED + 7 diod LED o ciepłej białej barwie światła dla każdej lampy świetlnej, idealna do małych roślin. Zasilany przez usb lub ac power plug w zestawie zasilacz USB, jest przenośny i wygodny w użyciu w domu lub w biurze.
MarkaGarpsen #ad
Wysokość1.42
Długość13.46
Waga1.01
Szerokość5.12
Numer częściBL-J20A
ModelBL-J20A

10. MARS HYDRO

#ad

MARS HYDRO TS600 lampa LED do uprawy roślin, pełne spektrum UV IR lampa LED do uprawy roślin pokojowych do użytku wewnątrz pomieszczeń, 60 x 60 cm, nasiona, pąków, roślin i kwiatów, do 45 x 45 cm

#ad
MARS HYDRO #ad - Mniejsze rachunki za prąd lampa led do uprawy roślin: mars hydro ts600 ma 225 diod led, zastępuje 150 w mh/hps. Bardzo wysoka wydajność: mars hydro ts600 led light wykorzystuje najnowszą technologię smd led i zapewnia najwyższą wydajność par/lumenu 430μmol/m². S, która osiąga maks. Ulepszona lampa led do uprawy roślin o wysokiej jakości: zaktualizowany biały reflektor led ts600 jest opatentowany, o kącie załamania światła 120°, może pokryć szerszy obszar odblaskowy, aby poprawić intensywność światła oraz wspierać rośliny pochłaniające więcej światła.

Do ponad 20% bocznego oświetlenia nie zostanie zmarnowane, zużywa 100 W, lecz pochłaniane przez rośliny dzięki reflektorom MARS HYDRO pomaga zaoszczędzić więcej energii i obniżyć koszty energii elektrycznej. Sunlike peŁne spectrum led door growing light: 730-740nm red ir/3200-4200knm/5200-6800knm, które wytwarza najwięcej światła w zakresie fali 400-700 nm, widma, najlepsze dla wszystkich roślin na wszystkich etapach wzrostu, szybka reakcja roślin Nasiona aż do kwitnienia i zwiększenia plonów i jakości zbiorów.1

1, 8 g/W. Nowy układ diod led o wysokiej wydajności: nowy układ diod gęsto pośrodku i rzadkich po obu stronach sprawia, że światło LED jest bardziej równomierne między środkiem a bokami niż stare rozmieszczenie innych markowych lamp. Poprawa wydajności o 50% w porównaniu ze starą tradycyjną lampą. Idealnie nadaje się do 70 x 70 w fazie wegetacyjnej i 45 x 45 w fazie kwitnienia. Mars hydro led jest bardziej energooszczędny i oszczędny.
MarkaMARS HYDRO #ad
ProducentShenzhen Zhuguangxinyue Technologies Co. Ltd #ad
Wysokość1.42
Długość14.02
Waga4.34
Szerokość12.2
Numer częściTS600
ModelTS600