Top 10 Sägewerk Für Kettensäge – Piły łańcuchowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Oregon

#ad

Technologia ControlCut, OREGON CS1400 – 2400 W wydajna elektryczna piła łańcuchowa z prowadnicą łańcucha 40 cm, przewodowa piła łańcuchowa, cicha i lekka,, silnik 230 V

#ad
Oregon #ad - Wydajny i wydajny: 2400 w z wbudowanym hamulcem łańcuchowym i drążkiem 40 cm, idealny dla profesjonalistów i osób, które tną drewno w trudnych warunkach. Automatyczne smarowanie: olej jest automatycznie rozprowadzany na łańcuchu i drążku, aby idealnie nasmarować elektryczną piłę łańcuchową i przeciwdziałać zużyciu.

Genialne wzornictwo: naprężenie łańcucha bez użycia narzędzi; uruchamianie, sprawdzenie poziomu oleju, a następnie wyłączanie; okno na zbiorniku oleju i przednia ochrona dłoni w celu ochrony przed zabrudzeniem. Cicha elektryczna piła łańcuchowa: cicha technologia cięcia. Niewielki odrzut dla łatwej obsługi. Waga 5, bezgazowa, 9 kg, wygodny uchwyt, 3 lata gwarancji. Ergonomiczna: elektryczna piła łańcuchowa jest lekka i wyważona, niski poziom wibracji, łatwa obsługa, cicha między cięciami.
MarkaOregon #ad
ProducentOregon Tool #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga13.01
Szerokość0.39
Numer części603349
ModelCS1400
Gwarancja3 lata.

2. AEG

#ad

1 x olej do łańcuchów,, prędkość łańcucha 10 m/s, AEG PRO18V bezszczotkowa akumulatorowa piła łańcuchowa ACS18B30-0 długość miecza 30 cm, w zestawie 1 x pokrowiec ochronny, Oregon® łańcuch do piły

#ad
AEG #ad - Beznarzędziowy napinacz łańcucha. Mechaniczny i elektroniczny hamulec łańcuchowy zapewnia większe bezpieczeństwo. Wygodne użytkowanie w każdej pozycji roboczej.

Zakres dostawy: aeg 18 v pro18 v bezszczotkowa piła łańcuchowa acs18b30-0, w zestawie: olej łańcuchowy, narzędzie napinające i osłona miecza, bez akumulatora i ładowarki w kartonie. Technologia akumulatora litowo-jonowego Pro z zabezpieczeniem przed przeciążeniem dla maksymalnej; żywotność akumulatora i urządzenia. Automatyczny system smarowania prętów i łańcuchów z dużym, łatwym do napełnienia zbiornikiem oleju. Bezszczotkowy silnik o wysokiej wydajności zapewnia większą wydajność.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Wysokość6.61
Długość7.24
Waga7.28
Szerokość3.35
Numer częściACS18B30
Model4935471337

3. Bier Kettensäge Holzfäller Waldarbeiter Forstwirt

#ad

Czarny, Piła łańcuchowa do piwa spalinowa piła łańcuchowa do drewna do robienia lasu i

#ad
Bier Kettensäge Holzfäller Waldarbeiter Forstwirt #ad - Uwielbiasz prace przy drewnie, leśnikiem, rozłupywanie drewna i rąbanie drewna w lesie. Du bist baumfaller im Sägewerk. Jesteś tym, piły łańcuchowej, potrzebuję piwa.

Klasyczny krój, podwójnie przeszyty brzeg. Moja piła łańcuchowa potrzebuje benzyny, aby zrobić drewno opałowe z piwem. Drewno wzywa cię i udasz się do lasu za pomocą elektrycznej piły łańcuchowej, piły i siekiery, który rozmawia z drewnem. Jesteś leśnikiem, pracownikiem wykwalifikowanym w leśnictwie lub pracownikiem drewna. Cinasz drzewa i uwielbiasz trociny. Uzupełnienie akcesoriów do pił łańcuchowych lub piły łańcuchowej E.
MarkaBier Kettensäge Holzfäller Waldarbeiter Forstwirt #ad
ProducentBier Kettensäge Holzfäller Waldarbeiter Forstwirt #ad
Numer częściP4SZH2Y4KC7

4. HITRENDS

#ad

Mała piła łańcuchowa, jednoręczna piła łańcuchowa z 2 bateriami, Mini piła łańcuchowa z akumulatorem, akumulatorowa piła łańcuchowa 15 cm, ochrona przed pryskaniem i blokadą bezpieczeństwa,

#ad
HITRENDS #ad - Zakres dostawy: 1 x piła łańcuchowa, 2 x akumulator, 1 x klucz płaski, 1 x ładowarka, 1 x śrubokręt, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 3 x łańcuch jeden na pilarce, 1 x plastikowe pudełko.

Wysoka wytrzymałość, dzięki czemu nie jest łatwo się poparzyć. Bezszczotkowy silnik miedziany wysoka wydajność, większa stabilność wyjściowa niż piła łańcuchowa, która została zmodyfikowana przez szlifierkę kątową. Przenośna konstrukcja uchwyt z miękkiej gumy, odporny na poślizg i pochłanianie potu; Powiększ konstrukcję bafelki, aby zapobiec rozpryskiwaniu się wiórów podczas cięcia; konstrukcja otworu do sypiania ciepła, wydajna wentylacja i odprowadzanie ciepła.

Szerokie zastosowanie - ta elektryczna piła łańcuchowa ma wiele możliwości zastosowania, może być używana do cięcia lasów, cięcia drewna, przycinania gałęzi itd. Ostry i mocny łańcuch - wysokiej jakości łańcuch ze stopu, odporny na chrząszcze i trwały, szybkie i gładkie cięcie bez zakłóceń.
MarkaHITRENDS #ad
ProducentNantong Yizheng Electromechanical Technology Co., LTD #ad
Numer częściD-04
ModelD-04

5. Oregon

#ad

Oregon CS1500 samoostrząca elektryczna pilarka łańcuchowa o mocy 2400

#ad
Oregon #ad - Zintegrowany hamulec łańcucha. Automatyczny system smarowania łańcucha smarowania i przezroczysty zbiornik oleju. System beznarzędziowego napinania łańcucha. Wbudowany system ostrzenia łańcucha PowerSharp. Cicha piła łańcuchowa.
MarkaOregon #ad
ProducentOregon Tool #ad
Wysokość11.02
Długość20.87
Waga12.57
Szerokość10.04
Numer części604419
ModelCS1500

6. Hyundai

#ad

HYUNDAI Spalinowa piła łańcuchowa CS6220G piła łańcuchowa/piła łańcuchowa/piła spalinowa o długości 51 cm/20 cali, w zestawie zestaw narzędzi, moc 3,9 KM, pojemność skokowa 61,5 cm³

#ad
Hyundai #ad - Piła łańcuchowa jest wyposażona w automatyczne smarowanie łańcucha i metalowy ogranicznik pazurów. Mocny 2-suwowy silnik hyundai 61, 5 cm³ zapewnia moc 3, 9 KM przy 8500 obr. Min. Wbudowana ochrona przed odrzutem i system antywibracyjny zapewniają bezpieczeństwo i długotrwały komfort pracy. Mocna i wytrzymała piła łańcuchowa dla profesjonalistów i ogrodników domowych, idealnie nadaje się do ścinania drzew i piłowania drewna opałowego. Zakres dostawy: 1 x piła łańcuchowa z mieczem Hyundai 1 x łańcuch, 1 x zestaw narzędzi, 1 x osłona miecza.
MarkaHyundai #ad
ProducentHYUNDAI #ad
Wysokość10.24
Długość35
Waga15.21
Szerokość11.02

7. Oregon

#ad

62 ogniwa napędowe, łańcuch o niskim odbiciu, 3-pak, 230 V, Oregon CS1500 samoostrząca się elektryczna piła łańcuchowa, 2400 W, 45 cm 18 cali, łańcuch do piły łańcuchowej 91P do szyny 18" 45 cm

#ad
Oregon #ad - System napinania łańcucha nie wymaga narzędzi. Produkt 1: długotrwała wydajność: piła łańcuchowa z automatycznym smarowaniem łańcucha i przezroczystym zbiornikiem oleju. Produkt 1: inteligentny projekt: wbudowany system ostrzenia PowerSharp.

Produkt 2: nadaje się do pił łańcuchowych do 42 CC. Do modeli pił łańcuchowych z podziałem 3/8 cala, 3 mm 0, grubość 1, 50 cala i 62 ogniwa napędowe. Produkt 2: Łańcuch o niskim poziomie odbicia i wibracji z przecinakami fazowymi zapewnia trwałość i łatwą konserwację. Produkt 2: ogniwo napędowe amortyzatora w połączeniu z konstrukcją ogranicznika głębokości zapewnia zmniejszony odrzut przy dużej wydajności.

Produkt 1: cicha piła łańcuchowa: cicha technologia cięcia. Niewielki odrzut dla łatwej obsługi. Produkt 2: nadaje się do tych modeli pił łańcuchowych: husqvarna - 36, 137 Mac Allister - MCSWP2400, 120, 136, 41, MCSWP45 i wiele innych. Produkt 1: duża moc: 2400 w elektryczna piła łańcuchowa ze zintegrowanym hamulcem łańcuchowym.
MarkaOregon #ad

8. JINDUN

#ad

21 V 15 cm, 2 akumulatory i ładowarka, wydajne silniki i hartowane łańcuchy ze stopu do cięcia drzew ogrodowych,, JINDUN Mini piła łańcuchowa, akumulatorowa piła łańcuchowa ze wskaźnikiem mocy LED

#ad
JINDUN #ad - Wyposażona w zamek bezpieczeństwa i osłonę bezpieczeństwa. Silnik z czystej miedzi o wysokiej wydajności ma wysoką wydajność, w porównaniu z tradycyjną mini piłą łańcuchową ulepszoną o 30%, a zużycie energii jest zmniejszone o 20%. Przycisk do wyjmowania bez użycia narzędzi można odkręcić bezpośrednio ręcznie, dzięki czemu nie jest potrzebny klucz do rur i ułatwia obsługę.

Ańcuch z hartowanego stopu - akumulatorowa piła łańcuchowa jindun wykorzystuje łańcuch prowadzący o bardzo wysokiej twardości, który został głęboko wzmocniony, aby płynnie ciąć. Ulepszona akumulatorowa piła łańcuchowa - akumulatorowa piła łańcuchowa jindun waży tylko około 1, który również długi czas długi czas nie zmęczenie det, 22 kg i ma całkowitą długość zaledwie 40, ze wskaźnikiem mocy led i wydajnym silnikiem z czystej miedzi i akumulatorem 2 x 2000 mA 18650, ulepszonym przyciskiem ręcznym do demontażu bez użycia narzędzi i ergonomicznie ukształtowanym uchwytem, 5 cm, wyposażone. Wyświetlacz power screen i demontaż bez użycia narzędziulepszona akumulatorowa piła łańcuchowa jest wyposażona w ulepszony wskaźnik baterii, który umożliwia monitorowanie poziomu baterii w dowolnym momencie po uruchomieniu.

Należy jednocześnie przytrzymać blokadę bezpieczeństwa i spust, aby uruchomić piłę i zapobiec przypadkowemu uruchomieniu i zapobiec rozpryskiwaniu się drewna. Pamiętaj, należy przymocować obudowę maszyny do drewna i zabezpieczyć drewno tak dobrze, aby naładować akumulator po użyciu piły łańcuchowej, ponieważ jest to skuteczny środek ochrony żywotności naszych akumulatorów. Nasz dział obsługi klienta i eksperci techniczni są online 24 godziny na dobę i zapewniają najlepszą możliwą obsługę. Instrukcja użytkowania i pielęgnacji - jeśli używasz mini piły łańcuchowej, jak to możliwe, aby łańcuch się nie ześlizgnął.
MarkaJINDUN #ad
ProducentJINDUN #ad
Wysokość15.8
Długość3
Waga2.69
Szerokość2.4
ModelCF21-003LW

9. VarioMeter

#ad

VarioMeter pomoc przy odmierzaniu odległości / pręt do mierzenia odległości do pił mechanicznych.

#ad
VarioMeter #ad - Bateria nie jest konieczna. Niskie koszty. Regulowanie długość od 10cm do 105cm. Oszczędność czasu. Bez względu na warunki atmosferyczne.
MarkaVarioMeter #ad
ProducentLinseal GmbH #ad
Waga0.62
Numer części36872
Model36872

10. Svkiyang

#ad

Mini motosega con serbatoio Olio batteria Max 4.0Ah, tensione catena senza attrezzi e lubrificazione catena automatica, wskaźnik baterii livello, Svkiyang Motosega a batteria, bezszczotkowy silnik

#ad
Svkiyang #ad - Rękawice chroniące przed przecięciem chronią dłonie; 4. Dzięki temu mini piła łańcuchowa z akumulatorem może ciąć wydajniej i ma dłuższą żywotność. Nie musisz się już martwić skomplikowaną regulacją napięcia łańcucha. System automatycznego oleju – bezprzewodowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem jest wyposażona w automatyczny system smarowania łańcucha.

Blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowej aktywacji2. Baterie utrzymują przyzwoity czas 50-60 minut, a czas ładowania wynosi tylko 2-3 godziny. Brak uciążliwych metod instalacji – ta piła łańcuchowa jest dostarczana z prowadnicami i łańcuchami 16 cm i 8" do szerszego zakresu zastosowań. Mocna jak potwór – mini piła łańcuchowa z akumulatorem ma w środku bezszczotkowy silnik o mocy 800 w. Jeśli łańcuch piły łańcuchowej jest luźny podczas użytkowania, wystarczy poluzować nakrętki, a łańcuch naciąga się automatycznie ze względu na strukturę sprężyny, za pomocą których zamocowana jest szyna prowadząca, a następnie dokręć nakrętki.

Okulary ochronne chronią oczy przed trocinami; 6. Duża pojemność akumulatora i wizualny wskaźnik wydajności – dzięki 2 akumulatorom 4000 mah mini piła łańcuchowa ma wystarczającą moc do małych i średnich prac i rozruchu. 6 środków ochronnych – 1. Bez zapachu spalenizny podczas cięcia, dzięki czemu nie musisz się martwić o ogień itd. W porównaniu z silnikiem z czystej miedzi silnik bezszczotkowy może zwiększyć żywotność o 300%, moc wyjściową o 100% i zmniejszyć ścieranie o 150% i zużycie energii o 60%.
MarkaSvkiyang #ad
ProducentSvkiyang #ad
Wysokość5.91
Długość13.39
Waga8.38
Szerokość7.48
Numer części800W-4000mah
Model800W-4000mah