Top 10 Wir Denken An Dich Karte – Pocztówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Mr. & Mrs. Panda

#ad

Nadzieja,, dobry nastrój, kartka z życzeniami, urodziny, zabawne powiedzonka, ciąża, zaproszenie, Mr. & Mrs. Panda Kartka pocztowa mysz gwiazdy, prezent

#ad
Mr. & Mrs. Panda #ad - Tutaj można znaleźć ćmy, słodkie motywy zwierzęce, zabawne, dobry nastrój, mały świat, wesoły, zabawne powiedzonka, ptaki i wielu innych małych przyjaciół naszego magicznego świata zwierząt. Małe zwierzęta, pszczoły, urocze, ręcznie rysowane, prezenty, .

Panda – kartka pocztowa mysz gwiazdy – wymiary 105 mm x 148 mm x 1 mm – odnosząca sukcesy marka mr. 100% urocza – kartki pocztowe mr i mrs panda mają standardowe wymiary i są z tyłu puste, wesele, dzięki czemu masz dużo wolnego miejsca na kreatywne teksty i rysunki. 100% jakości – produkt z serii small world – kolekcja small world to jedna z naszych najstarszych kolekcji i dlatego jest tak kolorowa i różnorodna jak żadna inna kolekcja. Panda ma ponad 500 000 fanów w mediach społecznościowych i ponad 100 000 zamówień zapewnia wyjątkową jakość, obsługę klienta i wyjątkowość.

Mrs. Wszystkie karty są drukowane przy użyciu wysokiej jakości atramentów i są odporne na promieniowanie UV przez 40 lat. Panda jest zawsze czymś wyjątkowym. Twoje ściany mogą być nieco bardziej kolorowe i życiowe. Idealny motywa - mysz gwiazdy dziecko, gwiazdy, pierwsze dziecko, prezent na chrzest, chrzest, urodziny dziecka, ciąża, sny, narodziny, nadzieja, urodziny, życzenie, mysz.
MarkaMr. & Mrs. Panda #ad
ProducentMr. & Mrs. Panda #ad
Wysokość5.83
Długość0
Waga0.01
Szerokość4.13
Numer częściPD-947154-SML
ModelPD-947154-SML

2. Papierdrachen

#ad

Papierdrachen 32 kartki afirmacyjne z pozytywnymi mantrami – karty uważności w pudełku prezentowym | karty motywacyjne – radzenie sobie ze stresem dzięki kartkom z miłości własnej – pomysł na prezent

#ad
Papierdrachen #ad - Można je łatwo zintegrować z codziennym życiem i przy okazji wnoszą więcej różnorodności do pokoju dziecięcego. Wysokiej jakości nadruk z matową powierzchnią zapewnia przyjemne uczucie w dotyku – z lakierem UV.

Znajdziesz u nas wiele innych produktów o tym samym wzornictwie – wydruki artystyczne, zeszyty, teczki, kartki pocztowe, notatniki oraz planer tygodniowy – dzięki temu stworzysz piękną konfigurację. Ogólna koncepcja: uzupełnij ten artykuł o nasze produkty koncepcyjne. Pozytywny mindset: zabawnie wzmacnia się samoocena dzieci. Niezależnie od tego, w przedszkolu, czy w domu, w szkole lub w podróży. Idealna do dekoracji: każda kartka jest indywidualnie zaprojektowana. Pomysł na prezent: wykorzystaj kartki na urodziny, jako stylowy dodatek do prezentów, jako kartki motywacyjne lub słowa miłosne.
MarkaPapierdrachen #ad
ProducentPapierdrachen #ad
Numer części260-003-001
Model260-003-001

3. papercrush

#ad

Papercrush® Kartka pop-up koniczyna szczęścia – wyjątkowa kartka podarunkowa na urodziny, dobry powodzenia w nowej pracy lub na egzamin – ręcznie wykonana kartka 3D z okazji powrotu do zdrowia lub

#ad
papercrush #ad - Z kartką na notatki – aby pisanie było tak łatwe, jak to możliwe, w karcie 3D wbudowana jest praktyczna kartka z życzeniami może nie być dostępna w języku polskim. Sadzimy drzewa – kupując mapę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze.

Doskonale nadaje się również do celów powrotu do zdrowia lub jako wsparcie w szpitalu. Powodzenia – kartka na szczęście to wyjątkowa kartka pożegnalna dla kolegów z pracy przy zmianie pracy, na emeryturę lub ochronę matki, aby życzyć powodzenia w przyszłości. Efekt niespodzianki – po otwarciu kartki z życzeniami rozwijają się 4-listne koniczynki i powstaje wspaniały efekt 3D.

Zasadziliśmy już ponad 200 000 drzew namorzynowych. Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: liście koniczyny na szczęście zostały przycięte laserowo, a następnie starannie ręcznie złożone do tej oryginalnej kartki pop-up. Zaskocz swoich kolegów z pracy tą niezwykłą kartą podarunkową.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.08
Długość5.12
Szerokość7.09
Numer częściPC08030
ModelPC08030

4. Joli Coon

#ad

Joli Coon Kartka z napisem "Ich liebe Dich" – prezenty miłosne – A6 z naturalną kopertą

#ad
Joli Coon #ad - Wszystko, co robimy w jolicoon, wykonujemy z absolutną pasją i najwyższą jakością. W przypadku problemów znajdziemy rozwiązanie.

Z miłości do wyjątkowości nasza czcionka jest ręcznie pisana, serce jest tłoczone na gorąco folii, wydrukowana na włoskim papierze designerskim o gramaturze 400 g, a do tego dostępna jest koperta z ekologicznej natury. Ponieważ natura należy do nas, tak jak my do niej, sięgasz po całkowicie neutralny dla środowiska produkt. Nasza kartka z napisem "ich liebe dich" jest dokładnie tym, jeśli chcesz podarować prostą, czego szukasz, ale bardzo elegancką kartkę miłosną.
MarkaJoli Coon #ad
ProducentJoli Coon #ad
Numer częściJoliCoon-IchliebeDich
ModelJoliCoon-IchliebeDich

5. papercrush

#ad

Kartka miłości z misiem na rocznicę ślubu, rocznicę i urodziny – kartka z napisem "Ich Liebe Dich für, papercrush® Kartka pop-up Teddy z sercem – słodka kartka urodzinowa 3D dla żony i dziewczyny

#ad
papercrush #ad - Można ją wyciągnąć, opisać i ponownie wsunąć do składanej kartki. Podaruj radość – niezależnie od tego, czy jako kartka z życzeniami na następne urodziny dziecka, jako wyznanie miłości na rocznicę lub rocznicę ślubu: zaskocz swoich bliskich tym niezwykłym pomysłem na prezent.

Efekt niespodzianki – po otwarciu karty podarunkowej miś rozwija się i powstaje wspaniały efekt 3D. Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: miś został docięty laserowo, a następnie starannie wykonany ręcznie w celu utworzenia oryginalnej kartki urodzinowej Popup. Z kartką na notatki – aby mieć wystarczająco dużo miejsca na życzenia - w karcie 3D zintegrowana jest praktyczna kartka.

Zasadziliśmy już ponad 200 000 drzew namorzynowych. Idealnie nadaje się również jako kartka urodzinowa dla dzieci, niezależnie od tego, czy jest to dziewczynka czy chłopiec. Sadzimy drzewa – kupując mapę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.08
Długość5.91
Waga0.07
Szerokość5.91
Numer częściLV01
ModelLV01

6. Joli Coon

#ad

A6 z naturalną kopertą, prezenty miłosne, JoliCoon Du und Ich für immer

#ad
Joli Coon #ad - Z miłości do wyjątkowości nasza czcionka jest ręcznie pisana, wydrukowana na włoskim papierze designerskim o gramaturze 400 g, serce jest tłoczone na gorąco folii, a do tego dostępna jest koperta z ekologicznej natury.

W przypadku problemów znajdziemy rozwiązanie. Wszystko, co robimy w jolicoon, wykonujemy z absolutną pasją i najwyższą jakością. Nasza kartka ty i ja na zawsze jest dokładnie tym, jeśli chcesz podarować prostą, czego szukasz, ale bardzo elegancką kartkę miłosną. Ponieważ natura należy do nas, tak jak my do niej, sięgasz po całkowicie neutralny dla środowiska produkt.
MarkaJoli Coon #ad
ProducentJoli Coon #ad
Numer częściJC-du_und_ich
ModelJC-du_und_ich

7. Joli Coon

#ad

Kartka miłości, prezenty miłosne, Joli Coon Kartka z napisem "Ich liebe Dich z kopertą i pieczęcią woskową"

#ad
Joli Coon #ad - W naszej manufakturze jesteśmy tak długo, aż jakość nie była już możliwa i tym samym dajemy Ci obietnicę: Ta karta spełnia to, czego sobie życzysz. Nasza kartka z napisem "kocham cię" jest dokładnie tym, czego szukasz, jeśli chcesz podarować prostą, ale elegancką kartkę.

Wszystko, robimy z absolutną pasją i najwyższym standardem jakości. Ponieważ natura należy do nas, tak jak my do niej, kupujesz produkt całkowicie neutralny dla środowiska. Jeśli jesteś niezadowolony, co bierzemy w swoje ręce, znajdziemy rozwiązanie. Z miłości do wyjątkowości nasza czcionka jest ręcznie pisana i tłoczona na gorąco w kolorze różowego złota, nadrukowana na papierze designerskim o gramaturze 350 g, a do tego dołączona jest koperta premium z prawdziwym woskowym pieczęcią.
MarkaJoli Coon #ad
ProducentJoli Coon #ad
Wysokość0.08
Długość5.91
Szerokość4.13
Numer częściJC-Grau-PK-Liebe

8. Creawoo

#ad

Najlepszy pomysł na prezent na urodziny, Creawoo Ręcznie wykonana kartka miłosna z życzeniami z drewna orzecha włoskiego z wyjątkowym pudełkiem prezentowym, rocznicę, Walentynki

#ad
Creawoo #ad - To sprawia, że twój prezent jest wyjątkowy i indywidualny. Unikalna karta podarunkowa dla ukochanej osoby: laserowo wycięty piękny kształt serca i laserowo wygrawerowany napis "Ich liebe Dich" na dolnej krawędzi. Wyprodukowano z wysokiej jakości czerwonego drewna orzecha włoskiego.

Można w niej umieścić najlepsze zdjęcie. Doskonała jakość i idealny rozmiar: wycinana laserowo sklejka z czerwonego orzecha włoskiego o grubości 3 mm w idealnym rozmiarze: 16 cm x 11 cm. Napisz wiadomość w sercu i powiedz jej kartkę. Wewnątrz ręcznie wykonany z zadrukowanego papieru. Najlepszy sposób na okazanie swojej miłości: idealny na walentynki lub przymocuj te kartki z życzeniami do prezentów. Dostarczany z uroczym pudełkiem prezentowym, aby łatwo zrobić z niego prezent. Możesz napisać do niego swoją miłosną wiadomość.

Zapisz swoje słowa serca: kartki są zadrukowane w pięknym papierze o gramaturze 250 g/m². Przy okazji, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z tego artykułu, zwrócisz wszystkie pieniądze. Będzie to kolekcja skarbów na wiele lat. Wyprodukowano ze sklejki z czerwonego orzecha włoskiego: rysunek słojów orzecha włoskiego na czerwonym drewnie sprawia, że prezent jest wyjątkowy i piękny. Urocza karta podarunkowa może służyć jako prezent na urodziny, rocznicę lub na co dzień.
MarkaCreawoo #ad
ProducentYOUGU #ad
Wysokość0.01
Długość6.3
Szerokość4.33
Numer częściCARD
Model.

9. papercrush

#ad

Mężczyzny lub par, rocznicę lub rocznicę ślubu – słodka, papercrush® Kartka pop-up z niedźwiedziami na piknik – zabawna kartka miłości 3D dla kobiet, kartka z napisem "Ich Liebe Dich" na urodziny

#ad
papercrush #ad - Z kartką na notatki – aby mieć wystarczająco dużo miejsca na życzenia - w karcie 3D zintegrowana jest praktyczna kartka. Efekt niespodzianki – po otwarciu karty podarunkowej niedźwiedzie rozwijają się i powstaje wspaniały efekt 3D.

Podaruj radość – kartka z życzeniami typu pop-up z misiem to słodka kartka na rocznicę dla partnera lub partnerki, specjalna kartka na rocznicę ślubu dla kobiet i mężczyzn lub uroczy dowód miłości dla Twojej dziewczyny lub chłopaka. Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: niedźwiedzie zostały przycięte laserowo, a następnie ręcznie złożone do oryginalnej kartki urodzinowej Popup.

Sadzimy drzewa – kupując mapę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze. Zasadziliśmy już ponad 200 000 drzew namorzynowych. Można ją wyciągnąć z prawej krawędzi karty, opisać i ponownie wsunąć do kartki z życzeniami. Oryginalny pomysł na prezent do powiedzenia "Kocham Cię", dzięki któremu pozostaniesz w pamięci.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.08
Długość4.72
Szerokość6.89
Numer częściPC08051
ModelPC08051

10. papercrush

#ad

Matki i przyjaciółki kartka urodzinowa, dobre samopoczucie, prezent pieniężny na urodziny i bon do ogrodu, papercrush® Kartka pop-up z kwiatami "Stokrotka z motylem" – kartka z kwiatami 3D dla żony

#ad
papercrush #ad - Sadziliśmy już ponad 200 000 drzew mangrowskich. Efekt niespodzianki – po otwarciu karty podarunkowej rozwija się łąka kwiatowa i powstaje wspaniały efekt 3D. Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: piękne dzikie kwiaty i kolorowy motyl zostały przycięte laserowo i złożone w filigranowy sposób w tę oryginalną kartkę pop-up.

Rośliny – kupując kartę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze. Podaruj radość – kartka ze stokrotkami nadaje się szczególnie jako kartka z życzeniami na urodziny, Nowy Rok lub po prostu jako podziękowanie.

Idealny jako prezent dla żony, koleżanki, dziewczyny, mamy lub babci. Dzięki temu pomysłowi na prezent sprawisz wielką niespodziankę. Można ją całkowicie wyciągnąć, opisać i ponownie wsunąć do kartki z życzeniami. Z kartką na notatki – dzięki temu masz wystarczająco dużo miejsca na Twoje życzenia, zintegrowana jest praktyczna wkładka.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.04
Długość6.89
Szerokość4.72
Numer częściPC06027